Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Starszy

Program Prewencyjny "Dobra Drużyna PZU"

Pogoni Skwierzyna, Stilonu Gorzów (trzy grupy), Celulozy Kostrzyn, AP Reisa Drezdenko, Ilanki Rzepin, Maksymiliana Gorzów, Warty III Gorzów, Zjednoczonych Przytoczna, Lubuszanina Drezdenko i Łucznika Strzelce Krajeńskie.

Bardzo dobrą, pierwszą rundę rozgrywek okręgowej ligi zaliczyli nasi trampkarze, którzy zostali mistrzami jesieni, po pięciu wygranych meczach i jednej porażce. W sezonie 2021/202 zespół trampkarzy Spójni reprezentowali: Daniel Czapla, Marek Trzeciak, Aleksander Hoffa, Kyryło Baibakow, Jakub Bulak, Malwina Sawicka, Aleks Smorowiński, Mikołaj Kotlarski, Daniel Łubowski, Oskar Tarasek, Adam Ksej, Piotrek Szczeciński, Szymon Gwizdek, Bartosz Orman, Mateusz Wieliczko, Kamil Bąk i Krystian Waszkiewicz.

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.

Pierwszy raz w finale turnieju halowego młodzików spotkały się dwa zespoły z naszej gminy. W meczu decydującym o zdobyciu pierwszego miejsca piłkarze Spójni Ośno pokonali Smogórzankę Smogóry 7:0. W pozostałych meczach o miejsca 3-8 decyzdowały rzuty karne, a trzecią lokatę zajęli piłkarze Ilanki Rzepin, którzy pokonali UKS Perłę Cybinka. Ponownie królem strzelców został Kamil Bąk, zdobywca 9 goli, (identyczną ilość bramek zdobył zawodnik Ilanki Rzepin Daniel Ciesielski) a najlepszym bramkarzem wybrano Wiktora Łobaczewskiego (Ilanka Rzepin). Marek Trzeciak, zawodnik Spójni Ośno, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Halowy Turniej Trampkarzy o Puchar Dyrektora Bloominess Polska.

Druga edycja turnieju halowego Trampkarzy o puchar Dyrektora Bloominess Polska sp. z o.o. i bardzo udane zawody, w których udział wzięło osiem zespołów. Po główne trofeum sięgnęli młodzi piłkarze z Kostrzyna, którzy wystawili do gry dwie ekipy i obie zameldowały się w meczu finałowym. W meczu o trzecie miejsce, po bardzo zaciętym pojedynku, zwyciężyła drużyna UKS-u Polonii Słubice, która pokonała Spójnię Ośno 1:0. Królem strzelców turnieju został zawodnik TS Celulozy Kostrzyn Kamil Maj (9 goli), najlepszym bramkarzem został Bartosz Bortnowski (Smogórzanka Smogóry), a jako najlepszego zawodnika trenerzy wybrali Jakuba Gawlika z TS Celulozy Kostrzyn.

Turniej młodzików i orlików z okazji dni Lato Ośno 2019.

W ubiegłą sobotę odbył się turniej piłkarski dla młodzieży z roczników 2006 i młodszych. Rozgrywki odbyły się w ramach szeregu imprez LATO OŚNO 2019 i o nagrody ufundowane przez Burmistrza Ośna Lubuskiego. Uczestniczyło pięć zespołów z których trzy zostały utworzone w większości z zawodników naszej Spójni Ośno oraz dwóch zaproszonych drużyn - Bosko Sulęcin i Smogórzanki Smogóry. Po bardzo emocjonujących meczach w wyniku rywalizacji każdy z każdym zwyciężyła drużyna "Żółtych" prowadzona pod wodzą Oliwiera Kołodzieja. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Smogór, a trzecie zespół Bosko Sulęcin.

Zespół Steinpolu-Ilanki Rzepin zdobył główne trofeum turnieju halowego młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. W meczu finałowym piłkarze z Rzepina pokonali Czarnych-Browar Witnica 1:0. W meczu o trzecie miejsce Spójnia Ośno spotkała się z Wartą Gorzów Wlkp., remisując w regulaminowym czasie 1:1, ulegając w rzutach karnych 4:5. Królem strzelców został Oliwier Ciesielski, zdobywca 6 goli, a najlepszym bramkarzem Adam Dziemidowicz (obaj Steinpol-Ilanka Rzepin). Oliwier Kołodziej, zawodnik Spójni Ośno został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

W środę młodzicy Spójni rozegrali ostatnie spotkanie sezonu 2017/2018, a mecz odbył się w Rzepinie, gdzie Spójnia spotkała się ze Steinpol-Ilanką. Mecz miał wyrównany przebieg, ale i tym razem nasi młodzi piłkarze pogrzebali swoją szansę na dobry wynik w ostatnich minutach meczu. W spotkaniu kończącym rozgrywki okręgowej ligi młodzików padł wynik 1:0 na korzyść gospodarzy, a tym samym nasz zespół nie może zaliczyć tego tygodnia do udanych.

W poniedziałek młodzicy Spójni podejmowali na własnym stadionie zespół PAP „BOSKO” Sulęcin. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Spójni po golu Maksymiliana Najdera. Już po przerwie Maksymilian ponownie wpisał się na listę strzelców, więc Spójnia powiększyła swoją przewagę, którą jednak roztrwoniła w ostatnich minutach meczu. Pięć minut przed końcem spotkania dla Sulęcina gola kontaktowego zdobył Seweryn Franek, zaś tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Spójnia zaaplikowała sobie gola samobójczego i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2.

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.