Aktualności

Strona Główna ›› Brydz

Brydż: GSBS Baś&Graż Gorzów - Spójnia Ośno

W IV kolejce rozgrywek Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno uległa na własnym terenie zespołowi GSBS Baś&Graż Gorzów Wlkp. 11:19 i obecnie zajmuje czwartą lokatę w tabeli rozgrywek.

Brydż: Polonia Słubice - Spójnia Ośno

W trzeciej rundzie rozgrywek o mistrzostwo Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno uległa w meczu wyjazdowym zawodnikom Polonii Słubice 25:5. Po tej porażce nasi brydżyści zajmują trzecią pozycję w tabeli rozgrywek.

Brydż: GSBS 1 Sekret Gorzów - Spójnia Ośno

W drugiej rundzie rozgrywek o mistrzostwo Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno pokonała w meczu wyjazdowym GSBS 1 Sekret Gorzów Wlkp. 16:14. W rundzie pierwszej nasi brydżyści pokonali zawodników Steinpol-Ilanki Rzepin 25:2 i obecnie zajmują drugą lokatę w tabeli rozgrywek. Aktualności i wyniki w zakładce "Brydż Sportowy".

Turniej Brydża Sportowego

W czwartek 11 listopada odbył się w Ośnie Lubuskim Turniej Brydża Sportowego Par OPEN z okazji Święta Niepodległości. Zawody zostały rozegrane w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego, a wzięło w nim udział 16 par z całego województwa.

W sobotę 27 marca odbył się w Ośnie Lubuskim OTWARTY TURNIEJ PAR Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Wiosna 2010". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego. Czytaj więcej...

Brydż sportowy

W drugiej kolejce rozgrywek brydża sportowego Spójnia 1 Ośno uległa GSBS Sekret 1 Gorzów Wlkp. 10:20, zaś Spójnia 2 Ośno pokonała GSBS OSiR 2 Skwierzyna 19:11.

Ruszyły rozgrywki brydża sportowego Gorzowskiej Ligi Okręgowej oraz klasy A, w których to występują nasze zespoły. W pierwszej kolejce rozgrywek Spójnia I Ośno uległa drużynie Steinpol-Ilanka 2 Rzepin 11:19, zaś Spójnia II Ośno przegrała z SBS 2 Międzyrzecz 14:16.

Z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI odbył się w Ośnie Lubuskim TURNIEJ Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień 2009". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w środę 11 listopada w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego.

W rozegranym w Ośnie Lubuskim Turnieju Brydża Sportowego I miejsce zajęła para Waldemar Lewandowski (niezrzeszony) i Krzysztof Rogoziński (Steinpol-Ilanka Rzepin), II miejsce zajęła para Marian Nieznański i Damian Mazurek (obaj MOSiR Kostrzyn), III miejsce para Bartosz Gajewski i Grzegorz Cieślicki (obaj MOSiR Kostrzyn).

Turniej brydżowy w Ośnie Lubuskim

W turnieju brydżowym rozegranym w Ośnie Lubuskim pierwsze miejsce zajęła para: Ryszard Dmuchowski i Jacek Rybacki (obaj Polonia Słubice), drugie miejsce: Ryszard Góralski i Andzrej Niziałek (obaj SPÓJNIA Ośno); trzecie miejsce: Zbigniew Halat ( Steinpol-Ilanka Rzepin) i Sebastian Simonienko (Polonia Słubice).