Aktualności

Strona Główna ›› Brydz

Turniej Par Brydża Sportowego

W sobotę 27 marca odbył się w Ośnie Lubuskim OTWARTY TURNIEJ PAR Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Wiosna 2010". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego. Czytaj więcej...

Brydż sportowy

W drugiej kolejce rozgrywek brydża sportowego Spójnia 1 Ośno uległa GSBS Sekret 1 Gorzów Wlkp. 10:20, zaś Spójnia 2 Ośno pokonała GSBS OSiR 2 Skwierzyna 19:11.

Brydż sportowy

Ruszyły rozgrywki brydża sportowego Gorzowskiej Ligi Okręgowej oraz klasy A, w których to występują nasze zespoły. W pierwszej kolejce rozgrywek Spójnia I Ośno uległa drużynie Steinpol-Ilanka 2 Rzepin 11:19, zaś Spójnia II Ośno przegrała z SBS 2 Międzyrzecz 14:16.

Turniej Par Brydża Sportowego

Z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI odbył się w Ośnie Lubuskim TURNIEJ Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień 2009". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w środę 11 listopada w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego.
Czytaj więcej...

Brydż sportowy

W rozegranym w Ośnie Lubuskim Turnieju Brydża Sportowego I miejsce zajęła para Waldemar Lewandowski (niezrzeszony) i Krzysztof Rogoziński (Steinpol-Ilanka Rzepin), II miejsce zajęła para Marian Nieznański i Damian Mazurek (obaj MOSiR Kostrzyn), III miejsce para Bartosz Gajewski i Grzegorz Cieślicki (obaj MOSiR Kostrzyn).

Turniej brydżowy w Ośnie Lubuskim

 W turnieju brydżowym rozegranym w Ośnie Lubuskim pierwsze miejsce zajęła para: Ryszard Dmuchowski i Jacek Rybacki (obaj Polonia Słubice), drugie miejsce: Ryszard Góralski i Andzrej Niziałek (obaj SPÓJNIA Ośno); trzecie miejsce: Zbigniew Halat ( Steinpol-Ilanka Rzepin) i Sebastian Simonienko (Polonia Słubice).

Brydż sportowy: skład sekcji

W zakładce "Brydż sportowy -> skład" prezentujemy aktualny skład sekcji brydża sportowego występującej w rozgrywkach Ligi Okręgowej sezonu 2009/2010. Jednocześnie informujemy, że miejscem spotkań oraz rozgrywania zawodów jest Miejsko-Gminny Dom Kultury w Ośnie Lubuskim przy ul. Rybackiej 3. Czytaj więcej...

Turniej brydżowy

W turnieju brydżowym rozegranym w Ośnie Lubuskim pierwsze miejsce zajęła para: Waldemar Lewandowski (Polonia Słubice), Krzysztof Rogoziński (Steinpol-Ilanka Rzepin; drugie miejsce: Marian Nieznański i Damian Mazurak (obaj MOSiR Kostrzyn); trzecie miejsce: Lech Lorkiewicz i Leszek Wasilewski (obaj Steinpol-Ilanka Rzepin).

TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO W OŚNIE LUB.


W SOBOTĘ 20 CZERWCA 2009R. W SALI DOMU WIDOWISKOWEGO W OŚNIE LUBUSKIM ODBYŁ SIĘ "TURNIEJ PAR BRYDŻA SPORTOWEGO" Z OKAZJI DNI OŚNA LUBUSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA.
Czytaj więcej...

Brydż: Turniej brydżowy w Ośnie Lub.


Dzisiejszego wieczoru w sali gościnnej "ZAJAZDU Modrzew" w Ośnie Lubuskim rozgrywany jest turniej brydżowy, w którym uczestniczą zawodnicy m.in. z Rzepina, Słubic, Sulęcina, Lubniewic oraz oczywiście z Ośna Lubuskiego.
Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: SULĘCIN

SOBOTA

05.12.2020 godz. 13.00

 
 

STAL

1:3

SPÓJNIA

 

Harmonogram sparingów Spójni

 

 16 stycznia 

Spójnia Ilanka Rzepin 

23 stycznia 

Spójnia Celuloza Kostrzyn 

 30 stycznia 

 Spójnia Czarni Browar Witnica 

6 luty 

Spójnia Iskra Janczewo 

12 luty 

Spójnia Warta Gorzów 

20 luty 

Spójnia Piast Karnin 

27 luty 

Spójnia Warta Słońsk

 



 


 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

14.11.2020

Spójnia

2:2

Meprozet

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. CARINA GUBIN           43
2. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   40
3. ILANKA RZEPIN          39
4. CZARNI BROWAR WITNICA  34
5. STILON GORZÓW WLKP.    33
6. POLONIA SŁUBICE.       33
7. ODRA NIETKÓW           28
8. SPÓJNIA OŚNO LUB.      26
9. KORONA KOŻUCHÓW.       25

10.ARKA NOWA SÓL.         24
11.PIAST IŁOWA            22
12.LECHIA II ZIELONA GÓRA 22
13.MEPROZET STARE KUROWO  20
14.SYRENA ZBĄSZYNEK       19
15.POGOŃ ŚWIEBODZIN       18
16.CZARNI ŻAGAŃ           17
17.TĘCZA KROSNO ODRZ.     12
18.POGOŃ SKWIERZYNA       11
19.STAL SULĘCIN           6

 

»

Ostatnio edytowane strony