Aktualności

Strona Główna ›› Brydz

Turniej Par Brydża Sportowego

W sobotę 27 marca odbył się w Ośnie Lubuskim OTWARTY TURNIEJ PAR Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Wiosna 2010". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego. Czytaj więcej...

Brydż sportowy

W drugiej kolejce rozgrywek brydża sportowego Spójnia 1 Ośno uległa GSBS Sekret 1 Gorzów Wlkp. 10:20, zaś Spójnia 2 Ośno pokonała GSBS OSiR 2 Skwierzyna 19:11.

Brydż sportowy

Ruszyły rozgrywki brydża sportowego Gorzowskiej Ligi Okręgowej oraz klasy A, w których to występują nasze zespoły. W pierwszej kolejce rozgrywek Spójnia I Ośno uległa drużynie Steinpol-Ilanka 2 Rzepin 11:19, zaś Spójnia II Ośno przegrała z SBS 2 Międzyrzecz 14:16.

Turniej Par Brydża Sportowego

Z okazji ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI odbył się w Ośnie Lubuskim TURNIEJ Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień 2009". Turniej został zaliczony do cyklu Grand Prix Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Zawody zostały rozegrane w środę 11 listopada w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego.
Czytaj więcej...

Brydż sportowy

W rozegranym w Ośnie Lubuskim Turnieju Brydża Sportowego I miejsce zajęła para Waldemar Lewandowski (niezrzeszony) i Krzysztof Rogoziński (Steinpol-Ilanka Rzepin), II miejsce zajęła para Marian Nieznański i Damian Mazurek (obaj MOSiR Kostrzyn), III miejsce para Bartosz Gajewski i Grzegorz Cieślicki (obaj MOSiR Kostrzyn).

Turniej brydżowy w Ośnie Lubuskim

 W turnieju brydżowym rozegranym w Ośnie Lubuskim pierwsze miejsce zajęła para: Ryszard Dmuchowski i Jacek Rybacki (obaj Polonia Słubice), drugie miejsce: Ryszard Góralski i Andzrej Niziałek (obaj SPÓJNIA Ośno); trzecie miejsce: Zbigniew Halat ( Steinpol-Ilanka Rzepin) i Sebastian Simonienko (Polonia Słubice).

Brydż sportowy: skład sekcji

W zakładce "Brydż sportowy -> skład" prezentujemy aktualny skład sekcji brydża sportowego występującej w rozgrywkach Ligi Okręgowej sezonu 2009/2010. Jednocześnie informujemy, że miejscem spotkań oraz rozgrywania zawodów jest Miejsko-Gminny Dom Kultury w Ośnie Lubuskim przy ul. Rybackiej 3. Czytaj więcej...

Turniej brydżowy

W turnieju brydżowym rozegranym w Ośnie Lubuskim pierwsze miejsce zajęła para: Waldemar Lewandowski (Polonia Słubice), Krzysztof Rogoziński (Steinpol-Ilanka Rzepin; drugie miejsce: Marian Nieznański i Damian Mazurak (obaj MOSiR Kostrzyn); trzecie miejsce: Lech Lorkiewicz i Leszek Wasilewski (obaj Steinpol-Ilanka Rzepin).

TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO W OŚNIE LUB.


W SOBOTĘ 20 CZERWCA 2009R. W SALI DOMU WIDOWISKOWEGO W OŚNIE LUBUSKIM ODBYŁ SIĘ "TURNIEJ PAR BRYDŻA SPORTOWEGO" Z OKAZJI DNI OŚNA LUBUSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA.
Czytaj więcej...

Brydż: Turniej brydżowy w Ośnie Lub.


Dzisiejszego wieczoru w sali gościnnej "ZAJAZDU Modrzew" w Ośnie Lubuskim rozgrywany jest turniej brydżowy, w którym uczestniczą zawodnicy m.in. z Rzepina, Słubic, Sulęcina, Lubniewic oraz oczywiście z Ośna Lubuskiego.
Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUBUSKIE
 
SOBOTA
 
09.11.2019 godz. 11.00
 

SPÓJNIA

0:4

WARTA

 

 

 

pozostałe mecze 15 kolejki:

 -------------------------

Syrena - Polonia 1:1

Stilon - Tęcza 8:1

Ilanka - TS Przylep 1:2

Dąb - Piast 5:4

Carina - Meprozet 4:0

Pogoń Śwebodzin-Czarni 3:0

Korona - Pogoń Skwierzyna 3:1

 

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

09.11.2019

Polonia

1:0

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. WARTA GORZÓW WLKP.     40
2. STILON GORZÓW WLKP.    34
3. CARINA GUBIN           34
4. POLONIA SŁUBICE        27
5. SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  23
6. POGOŃ SKWIERZYNA       23
7. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   23
8. KORONA KOŻUCHÓW        21
9. SYRENA ZBĄSZYNEK       21

10.MEPROZET STARE KUROWO  16
11.TS MASTERCHEM PRZYLEP  16
12.STEINPOL-ILANKA RZEPIN 14
13.PIAST IŁOWA            14
14.CZARNI ŻAGAŃ           14
15.POGOŃ ŚWIEBODZIN       13
16.TĘCZA KROSNO ODRZ.      7


 

»

Ostatnio edytowane strony