Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Starszy

OLM: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin

Wysoką wygraną młodzików Spójni zakończyło się spotkanie okręgowej ligi młodzików, w którym nasz zespół podejmował Stal Sulęcin. Już do przerwy Spójnia prowadziła 5:2, po golach Jakuba Senyszyna, Aleksandra Szmaragowskiego, Oliwiera Kołodzieja, Mateusza Senyszyna i Emila Kuzajewskiego, zaś dla gości strzelcami bramek byli Eryk Małkiewicz i Oskar Bęben. Po przerwie dalej lepsza i skuteczna gra naszych zawodników, którzy potwierdzili to strzeleniem kolejnych goli, których autorami Oliwier Kołodziej, Mateusz Senyszyn, Jakub Senyszyn i Patryk Parysek.  Ostatecznie wygrana Spójni 9:2 i duża radość zawodników po meczu.

OLM: Spójnia Ośno - Stilon Gorzów Wlkp.

Zespół młodzików Spójni podejmował na własnym stadionie wicelidera rozgrywek okręgowej ligi młodzików - Stilon Gorzów Wlkp. Na dwa gole gości Spójnia odpowiedziała trafieniem Matuesza Senyszyna, lecz jeszcze przed przerwą Stilon podwyższył prowadzenie.

Po przerwie dominacja wyżej notowanego przeciwnika, który czterokrotnie trafił do bramki Spójni i ostatecznie 7:1 dla Stilonu Gorzów Wlkp.

Od porażki rozpoczęli swoje zmagania najmłodsi adepci piłki nożnej Spójni, którzy na inaugurację rozgrywek udali się do Rzepina. Pierwsza połowa meczu bardzo dobra w wykonaniu Spójni, która zakończyła ją prowadzeniem 3:2, gdzie dwa gole dla naszego zespołu strzelił, a jedno trafienie dorzucił Piotr Szczeciński.

Druga połowa meczu znacznie lepsza w wykonaniu Steinpolu-Ilanki, której potwierdzeniem cztery zdobyte gole, ostatecznie więc wygrana Rzepina 6:3.

Remisem 2:2 zakończyło się wyjazdowe spotkanie młodzików Spójni, którzy w Kostrzynie zmierzyli się młodzikami UKS-u Celulozy Kostrzyn. Bardzo dobra pierwsza połowa naszego zespołu, który na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem, po golach Dominika Płucienniczaka i Oskara Zabierowskiego.

Po przerwie gospodarze odrobili stratę, a autorem obu goli Filip Bondyra i ostatecznie podział punktów, po dobrym meczu naszych młodzików.

W ostatnim meczu okręgowej ligi młodzików Spójnia Ośno uległa w meczu wyjazdowym liderowi rozgrywek, UKS-wi Polonii Słubice 0:2. Nasz zespół zajął ostatecznie 5 lokatę w tabeli, z dorobkiem 9 punktów.

OLM: Spójnia Ośno - Odra Górzyca

Udana końcówka sezonu w wykonaniu młodzików Spójni, którzy dzisiaj pokonali na własnym stadionie młodzików Odry Górzyca 1:0. Bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, gdzie obaj bramkarze mieli sporo pracy, ale zachowali czyste koto. Dopiero na 5 minut przed końcem meczu Tobiasz Fudalin zmusił do kapitulacji golkipera Odry, i to Spójnia mogła cieszyć się z wygranej, w tym wyrównanym spotkaniu.

Pierwszą wygraną w tej rundzie mogą pochwalić się młodzicy Spójni, którzy na własnym boisku pokonali swoich rówieśników Stali Sulęcin. Dobry mecz naszych młodych adeptów piłki nożnej, którzy mieli sporo okazji na gola, a wykorzystali trzy. Do przerwy Spójnia prowadziła 2:1, po golach Maksymiliana Szmaragowskiego i Jakuba Senyszyna, a dla Stali strzelcem bramki był Łukasz Prugar.

Po przerwie również szybki i wyrównany mecz, ale tylko jedna bramka, gdzie Igor Tiuchtiej ustalił wynik spotkania i ostatecznie 3:1 dla Spójni.

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

Nieco lepiej niż w pierwszym spotkaniu, przeciwko Steinpolowi-Ilance Rzepin, zaprezentowali się nasi młodzicy, którzy w Rzepinie rozegrali mecz siódmej kolejki okręgowej ligi młodzików. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, po golu Mateusza Kamińskiego 3 minuty przed przerwą.

Druga część meczu zakończyła się również lepszym bilansem bramkowym na korzyść Ilanki, gdzie dla gospodarzy gole strzelili Marcin Graczyk i Bartłomiej Woźniak, zaś dla Spójni o honorowe trafienie pokusił się Dominik Fudalin.

OLM: Spójnia Ośno - LPFA Kostrzyn

Porażką młodzików Spójni 0:3 zakończyło niedzielne spotkanie okręgowej ligi młodzików, gdzie nasz zespół podejmował swoich rówieśników zespołu Lech Poznań Football Academy z Kostrzyna. Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą, po golu Eryka Ożarowskiego, a ten sam zawodnik, jeszcze dwukrotnie pokonał naszego bramkarza w drugiej połowie i to goście cieszyli się z wygranej.

Trzecim remisem z rzędu zakończyli spotkanie okręgowej ligi młodzików piłkarze Spójni, którzy w niedzielę podejmowali na własnym boisku UKS Polonię Słubice.  W 25 minucie prowadzenie objęli gości, ale jeszcze przed przerwą gol Tobiasza Fudalina dał Spójni remis.

Po przerwie wynik nie uległ już zmianie, choć nasz zespół miał ku temu sposobność. Ostatecznie wynik 1:1, a kolejny mecz nasi młodzicy rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00, gdzie będą podejmować zespół Lech Poznań Footboll Academy z Kostrzyna.

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.