14 kolejka klasa A: Juwenia Boczów - Spójnia II Ośno

Początek drugiej połowy również dobry w wykonaniu naszego zespołu, a Spójnia II była bliska zdobycia gola z rzutu wolnego, którego egzekwował Patryk Kłopot, ale piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę. W 65 minucie Spójnia II wyrównała wynik, gdy po silnym dośrodkowaniu Patryka Krasińskiego z rzutu rożnego, piłkę do własnej bramki skierował obrońca gospodarzy. Gospodarze mogli ponownie wyjść na prowadzenie, lecz ofiarna interwencja Piotra Bohuszko uchroniła nasz zespół przed utratą gola. W 75 minucie faulowany przed polem karnym Juwenii był Patryk Krasiński, a rzut wolny na gola zamienił Mateusz Krasiński, posyłając bombę nad murem gospodarzy w „okienko” bramki. Ostatnie minuty bardzo emocjonujące, a po szybkich kontrach naszego zespołu Piotr Pieróg i Daniel Chaba byli bliscy podwyższenia prowadzenia. Ostatecznie 2:1 dla Spójni II, która włożyła mnóstwo wysiłku aby odnieść zwycięstwo w tym spotkaniu.