17 kolejka OLJM: Spójnia Ośno - Lubuszanin Drezdenko

Po przerwie nasi juniorzy objęli prowadzenie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu różnego Damiana Szczecińskiego, Maciek Pietras precyzyjnym uderzeniem piłki głową, nie dał szansy bramkarzowi na obronę. Tym razem goście wyrównali po golu Mariusza Wypiorczyka i do 68 minuty meczu utrzymywał się remis. Po czwartej bramce Lubuszanina autorstwa Jakuba Mądrawskiego, nasz zespół nie mając czego bronić, odważniej zaatakował, rozluźniając szyki obronne, narażając się na kontry, które goście świetnie wykorzystali. Trzykrotnie juniorzy Lubuszanina umieścili piłkę w bramce Spójni, a autorami goli byli: Patryk Puszka i dwukrotnie Mariusz Wypiorczyk. Ostatecznie po ciekawym meczu 7:3 dla Lubuszanina, który bardzo dobrą końcówką meczu zasłużył na wygraną, przybliżają się znacznie do tytułu mistrza ligi juniorów młodszych w tym sezonie.