8 kolejka IV ligi: Lubuszanin Drezdenko - Spójnia Ośno

Początek drugiej połowy dużo lepszy w wykonaniu Spójni, która od razu groźnie zaatakowała i już w dwie minuty po przerwie mogła wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Pawła Janika i strzał głową Mateusza Krasińskiego, ale ponownie piłka odbiła się od poprzeczki. W pięćdziesiątej minucie akcja prawą stroną boiska i dokładne podanie Michała Masztalerza w pole karne do Maćka Łodygi, który precyzyjnie uderzył z dwunastu metrów, nie do obrony dla bramkarza i 2:1 dla Spójni. W 65 minucie meczu Lubuszanin wywalczył rzut wolny przed polem karnym Spójni, a skutecznym egzekutorem Michał Świercz, gdzie i tym razem piłka nienaturalnie skozłowała przed naszym bramkarzem, utrudniając interwencję. Kwadrans przed końcem meczu akcja Lubuszanina, po której sędzia wskazuje na „jedenastkę”, po zagraniu piłki ręką naszego zawodnika w polu karnym, a rzut karny na gola zamienił kapitan gospodarzy Marek Leśniak. Szybka odpowiedź naszego zespołu, który już trzy minuty po stracie gola, wyrównał wynik spotkania. Wrzut z autu Pawła Janika w pole karne Drezdenka do Pawła Gurgula, który głową zgrał piłkę do Mateusza Krasińskiego, a nasz napastnik również głową posłał piłkę do bramki ustalając wynik spotkania.