sparing: Osadnik Myślibórz

Okiem rywala: źródło - witryna internetowa MKS Osadnik Myślibórz

"Jak na razie od zwycięstwa do zwycięstwa w meczach kontrolnych kroczą piłkarze Osadnika. W trzecim swoim sparingu w trakcie okresu przygotowawczego pokonali IV-ligową Spójnię Ośno Lubuskie 3:2.

Z całkiem niezłej strony zaprezentowali się dwaj debiutanci. Pierwszy z nich, 18-letni prawy pomocnik Jakub Kopij ze Spartakusa Rychnów w pierwszej połowie wyprowadził myśliborzan na prowadzenia; drugi, 23-letni Hubert Skwierczyński z Dębu Dębno w drugich czterdziestu pięciu minutach uchronił nasz zespół od utraty bramki. W pierwszym składzie wybiegli na murawę również: Łukasz Dudczak i Paweł Myszkowski z GKS-u Golenice oraz Bartosz Jodko z Polonii Giżyn. Natomiast z pierwszego składu zabrakło: Bartosza Kwapiszewskiego, Pawła Rostkowskiego, Łukasza Koneczka i Kamila Kowalskiego. Nie zagrali także: Artur Ziętek, Damian Olkiewicz i Patryk Korzeniewicz.

Osadnik Myślibórz - Spójnia Ośno Lubuskie 3:2

Bramki: Kozij, Jarecki, Gajewski M.

MKS Osadnik: Dudczak - Wekwerth, Dudek, Jodko, Fiałkowski - Plackowski - Kozij, Myszkowski, Jarecki - Małowiecki - Gajewski P. oraz Skwierczyński, Boroń, Gajewski M., Gluza, Kosmala, Norsesowicz J., Norsesowicz M., Sikora"