Spójnia II Ośno - WKS Wędrzyn

W dzisiaj rozegranym meczu o mistrzostwo klasy "B" drużyna Spójni II Ośno uległa na własnym boisku z drużynie WKS Wędrzyn 1:3 (0:1). Bramkę dla drużyny Spójni zdobył Bogdan Bortniak w 55 min. meczu z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Kubie Karbowiaku.

Kibice w Ośnie obejrzeli ciekawe widowisko piłkarskie, rozegrane pomiędzy drużynami, które słusznie aspirują o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mecz od pierwszej do ostatniej minuty przebiegał w szybkim tempie, a zespoły przeprowadziły wiele składnych akcji. W pierwszej połowie znacznie groźniej atakowali i posiadali optyczną przewagę piłkarze z Wędrzyna, co dość szybko udowodnili zdobyciem bramki w zamieszaniu podbramkowym, tak więc do przerwy rywale prowadzili 1:0. Po przerwie nasza drużyna przejeła inicjatywę. W 55 minucie meczu Spójnia wyrównała zdobywając bramkę z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Kubie Karbowiaku. Jednak od 65 minuty piłkarze z Wędrzyna uporządkowali swoją grę i groźnie kontratakowali na bramkę Spójni, w której znakomicie spisywał się Przemek Chaba. Jednak błędy w grze obronej Spójni umożliwiły zdobycie dwóch bramek i w efekcie mecz zakończył się porażką Spójni II w stosunku 1:3. Zawodnicy do ostatniej minuty walczyli o zmianę niekorzystnego wyniku lecz brakowało wykończenia akcji w sytuacjach podbramkowych. Mecz mógł podobać się kibicom i choć szkoda kolejnych straconych punktów, to należy jednak przyznać, że WKS Wędrzyn bardziej zasłużył na zwycięstwo w tym meczu.

Kartki żółte:

• Kawiatkowski Tomasz (26 min.) - WKS Wędrzyn.
  • Szablewski Paweł (36 min.) - WKS Wędrzyn
  • Bartoszek Piotr (43 min.) - WKS Wędrzyn

Kartki czerwone - brak

Mecz sędziował: Romuald Dziakiewicz - sędzia główny,

Następny mecz Spójni II odbędzie się w niedzielę 21 października o godz. 15.00 w Drzeńsku. Rywalem naszej drużyny będzie zespół Chrobrego Drzeńsko. Zapraszamy.