Uczestnicy turnieju:
Drużyny rywalizują systemem gry „każdy z każdym” po 10 minut jeden mecz.
Wyniki meczów:
Lp |
Mecz |
Wynik |
1 |
DĄB - CZARNI-BROWAR strzelcy bramek: Fryszka-3 - Werbski-2, Timoszyk |
3 : 3 |
2 |
WARTA - FENIKS strzelcy bramek: Pińczyński, Sozański, Rajkiewicz - Lemański |
3 : 1 |
3 |
KOSMOS - SPÓJNIA strzelcy bramek: Sawicki, Graczyk - Kurdykowski P., Buszczak, Kurdykowski H, Pieróg, Michałek, Jarosz |
2 : 6 |
4 |
CZARNI-BROWAR - WARTA strzelcy bramek: Werbski-2 - Śliwiński |
2 : 1 |
5 |
DĄB - FENIKS strzelcy bramek: Fryszka-3, Weres, Zagłoba - Wróblewski-2 |
5 : 2 |
6 |
WARTA - KOSMOS strzelcy bramek: Woźniak, Pińczyński - Wylęgała, Sawicki |
2 : 2 |
7 |
FENIKS - SPÓJNIA strzelcy bramek: --- - Michałek-2, Pieróg-2, Buszczak, Kurdykowski P. |
0 : 6 |
8 |
KOSMOS - CZARNI-BROWAR strzelcy bramek: Graca - Werbski-3, Łuś-2, Dłubik |
1 : 6 |
9 |
DĄB - WARTA strzelcy bramek: Wiśniewski-2, Fryszka-2 - ------ |
4 : 0 |
10 |
FENIKS - KOSMOS strzelcy bramek: Suchlo - Fidura, Mierejewski, Graca-2, Graczyk, Płucienniczak, Sawicki |
1 : 7 |
11 |
SPÓJNIA - CZARNI-BROWAR strzelcy bramek: Kurdykowski P., Buszczak-2 - Werbski-2 |
3 : 2 |
12 |
DĄB - KOSMOS strzelcy bramek: Majewski-2, Fryszka-3 - Płucienniczak |
5 : 1 |
13 |
WARTA - SPÓJNIA strzelcy bramek: Rajkiewicz, Woźniak - Jarosz-2, Pieróg-3 |
2 : 5 |
14 |
FENIKS - CZARNI-BROWAR strzelcy bramek: Wróblewski-2, Suchtoń - Werbski-3, Timoszyk-2, Łuś |
3 : 6 |
15 |
DĄB - SPÓJNIA strzelcy bramek: Weres, Trybel, Fryszka - Jarosz-2 |
3 : 2 |
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
miejsce |
zespół |
punkty |
1 |
BĄB DĘNO | 13 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO | 12 |
3 |
CZARNI-BROWAR WITNICA | 10 |
4 |
WARTA SŁOŃSK | 4 (-6) |
5 | KOSMOS 78 RUDNICA | 4 (-7) |
6 | FENIKS SCIECHÓW | 0 |
O miejscu w turnieju decydowały kolejno:
* ilość zdobytych punktów
* wynik bezpośredniego meczu drużyn mających tą samą ilość punktów
* różnica bramek we wszystkich spotkaniach
* większa liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach.
Zespół Spójni wystąpi w Turnieju w składzie:
ZDJĘCIA Z TURNIEJU