XI kolejka: Spójnia Ośno Lub. - Zjednoczeni Przytoczna

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando naszego zespołu, który dobrze rozpoczął spotkanie i potwierdził to szybko strzeloną bramką. W 11 minucie meczu akacja zespołu, po której Daniel Drozdowicz z lewej strony pola karnego dośrodkował „z pierwszej piłki” do Piotr Kurdykowskiego, a ten bez problemu umieścił piłkę głową w bramce rywali. Kolejne minuty to próby obu zespołów przeprowadzenia skutecznej akcji, lecz ani Spójni, ani Zjednoczonym te wysiłki nie przyniosły efektu. Dopiero w ostatnich pięciu minutach przed końcem pierwszej połowy, naszemu zespołowi udało się rozmontować obronę gości. Najpierw Daniel Drozdowicz otrzymał podanie od Pawła Janika, wbiegł z piłką w pole karne i precyzyjnym strzałem nie dał szansy bramkarzowi. Chwilę później kolejna sytuacja  w polu karnym Zjednoczonych, w której faulowany jest Piotr Kurdykowski. Sędzia wskazał na „jedenastkę”, a sam poszkodowany skutecznie wykonał rzut karny, choć bramkarz wyczuł intencje strzelającego.
   W drugiej połowie meczu dominacja naszego zespołu była jeszcze wyraźniejsza, a Spójnia przeprowadziła kilka groźnych akcji, mogących zakończyć się strzeleniem gola. W 62 minucie nasz zespół podwyższył prowadzenie, gdy z prawej strony boiska Piotr Pieróg dogrywał piłkę do Daniela Drozdowicza. Bramkarz wyszedł z tej sytuacji obronną ręką, lecz przy strzale Piotra Kurdykowskiego nie miał szansy na skuteczną interwencję. Na 3 minuty przed końcem meczu jedna z nielicznych prób gości przeprowadzenia akcji dającej gola, zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego. Wojciech Materna wykorzystał swoje warunki fizyczne i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uprzedził interwencję naszego bramkarza, pakując piłkę do bramki uderzeniem głową.
   W efekcie 4:1 dla Spójni, która była zespołem lepszym w tym spotkaniu, składniej rozgrywającym swoje akcje i mającym wyraźną przewagę praktycznie przez pełne 90 minut.