Uczestnicy turnieju:
1. MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN
2. FC FRANKFURT N/ODRĄ
3. KS STAL SULĘCIN
4. MKS OSADNIK MYSLIBÓRZ
5. MKS POLONIA SŁUBICE
6. TS CELULOZA KOSTRZYN
7. SPÓJNIA OSNO LUBUSKIE
Drużyny były podzielone na 2 grupy, w których rozgrywały mecze "każdy z każdym", pierwsze dwie drużyny z grup walczyły o finały w meczach półfinałowych zaś zespoły z miejsca trzeciego o miejsce 5 w turnieju.
podział na grupy:
grupa A |
grupa B |
STEINPOL-ILANKA |
SPÓJNIA OSNO LUB. |
FC FRANKFURT |
OSADNIK MYSLIBÓRZ |
POLONIA SŁUBICE |
STAL SULĘCIN |
------------ |
CELULOZA KOSTRZYN |
mecze fazy grupowej:
lp |
Mecz |
wynik |
1 |
STEINPOL-ILANKA – FC FRANKFURT |
1 : 1 |
2 |
SPÓJNIA – OSADNIK |
1 : 0 |
3 |
STAL – CELULOZA |
2 : 0 |
4 |
FC FRANKFURT – POLONIA |
1 : 2 |
5 |
SPÓJNIA – STAL |
0 : 1 |
6 |
OSADNIK – CELULOZA |
2 : 3 |
7 |
STEINPOL-ILANKA – POLONIA |
2 : 1 |
8 |
SPÓJNIA – CELULOZA |
1 : 0 |
9 |
OSADNIK – STAL |
1 : 1 |
klasyfikacja po meczach grupowych:
grupa A |
grupa B |
||||||
miejsce |
zespół |
punkty |
bramki |
miejsce |
zespół |
punkty |
bramki |
1 |
STEINPOL-ILANKA |
4 |
3-2 |
1 |
STAL SULĘCIN |
7 |
4-1 |
2 |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
3-2 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO |
6 |
2-1 |
3 |
FC FRANKFURT |
1 |
2-2 |
3 |
CELULOZA KOSTRZYN |
3 |
3-5 |
4 |
----- |
--- |
--- |
4 |
OSADNIK MYŚLIBÓRZ |
1 |
3-4 |
O miejscu w grupach decydowały kolejno:
* ilość zdobytych punktów
* wynik bezpośredniego meczu drużyn mających tą samą ilość punktów
* różnica bramek we wszystkich spotkaniach
* większa liczba strzelonych bramek we wszystkich meczach.
Półfinały:
STEINPOL-ILANKA – SPÓJNIA 1 : 0
STAL – POLONIA 1 : 0
mecz o 5 miejsce:
FC FRANKFURT – CELULOZA 2 :0
mecz o 3 miejsce:
SPÓJNIA – POLONIA 0 : 0 (Karne: 8:9)
mecz o 1 miejsce:
STEINPOL-ILANKA – STAL 0 : 0 (Karne: 1:2)
Klasyfikacja końcowa turnieju:
miejsce |
zespół |
1 |
STAL SULĘCIN |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
POLONIA SŁUBICE |
4 |
SPÓJNIA OŚNO LUB. |
5 |
FC FRANKFURT |
6 |
CELULOZA KOSTRZYN |
7 |
OSADNIK MYŚLIBÓRZ |
8 |
-------- |
zdjęcia: fot. Mateusz Borowski kliknij >>TUTAJ<<