XXIX kolejka IV Ligi: Spójnia Ośno - KSF Zielona Góra

Po przerwie w dalszym ciągu bardzo dobra postawa naszego zespołu, który systematycznie powiększał przewagę. Najpierw odbitą od Daniela Drozdowicza piłkę, nad bramkarzem do bramki KSF-u posłał Piotr Kurdykowski, a kilka minut później Piotr wykorzystał rzut karny, gdy faulowany był jego brat Henryk Kurdykowski. Goście odpowiedzieli również zdobywając gola z rzutu karnego, gdy napastnik KSF-u został popchnięty w polu karnym. Wynik meczu ustalił Mateusz Siudak, który otrzymał dokładne podanie od Marka Buszczaka.

Ciężko było się spodziewać, że w takim upale zespoły rozegrają tak szybkie, stojące na wysokim poziomie spotkanie, a radość tym większa, że Spójni udało się pokonać 5:1 zdecydowanego faworyta.