Aktualności

Strona Główna ›› Tenis Stolowy

tenis stołowy: AZS Uniwerystet Zielonogórski - Spójnia Ośno

 


Zwycięstwem tenisistów Spójni zakończyło się spotkanie o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego, w którym nasi zawodnicy zmierzyli się w Zielonej Górze z AZS-em Uniwersytet Zielonogórski. Mecz zakończył się wygraną Spójni 7:3, i tym samym utrzymali pozycję wicelidera rozgrywek.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - Gorzovia Gorzów Wlkp.


W sobotni wieczór tenisiści Spójni podejmowali we własnej hali lidera rozgrywek Gorzovię Gorzów Wlkp. Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym, wyrównane spotkanie, w którym do ostatniego seta wynik meczu był sprawą otwartą. Po pierwszych grach pojedynczych był wynik remisowy 2:2. Podobnie po grach deblowych i kolejnych dwóch grach pojedynczych. Spójnia wyszła na prowadzenie 5:4, gdy Krystian Prokot wygrał swój pojedynek, choć również emocje były ogromne, gdyż nasz zawodnik prowadził już 2:0 w setach, lecz jego rywal wyrównał wynik i o wygranej zadecydował piąty set. W toczącym się równolegle spotkaniu, w którym Marcin Zawadzki mierzył się z Szymonem Kulczyckim. Tym razem zawodnik gości prowadził 2:0, w trzecim secie lepszy okazał się zawodnik Spójni, a po zaciętej walce czwartego seta i ostatni pojedynek wygrał zawodnik Gorzovii. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:5, po którym Gorzovia utrzymuje pozycję lidera rozgrywek, zaś Spójnia zajmuje trzecią lokatę.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - LKS Odra II Głoska

 


Wygraną Spójni 6:4 zakończyło się spotkanie o mistrzostwo II Ligi tenisa stołowego, w którym nasi zawodnicy podejmowali we własnej hali wicelidera rozgrywek - LKS Odra II Głoska. Mecz był bardzo wyrównany i dopiero ostatnie dwa pojedynki zdecydowały o zwycięstwie tenisistów Spójni.

TENIS STOŁOWY: wyniki


Niezwykle udana I runda w wykonaniu naszych tenisistów stołowych, którzy pierwszą fazę spotkań zakończyli na trzeciej pozycji, ulegając jedynie liderowi i wiceliderowi rozgrywek. W ostatnich dwóch meczach Spójnia pokonała w Jeleniej Górze miejscowy KTS 8:2, a we własnej hali, w identycznym rozmiarze SALOS Dzierżoniów. Przed naszymi zawodnikami druga runda, gdzie cztery najlepsze zespoły będą rywalizować w formule „mecz i rewanż”. Już w najbliższą sobotę 30 stycznia, Spójnia Ośno podejmie LKS Odra II Głoska.

Rezerwy Spójni przegrały w trzech ostatnich spotkaniach, ulegając we własnej hali Warcie II Kostrzyn 5:10 i Kijowiance Kije 4:10, zaś w Witnicy miejscowemu Witniczaninowi 5:10. Przed rezerwami ostanie spotkanie I fazy rozgrywek, w którym będą podejmować w Ośnie Lubuskim aktualnego lidera rozgrywek - Pełcz Górki Noteckie.

Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

 

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: GKS Gorzovia Gorzów - Spójnia Ośno


W meczu na szczycie II ligi tenisa stołowego, po wyrównanym pojedynku, Spójnia Ośno uległa w Gorzowie Wlkp. GKS-owi Gorzovii 4:6. Kluczowe dla losów spotkania były pojedynki deblowe, w których wygrali gospodarze i naszej drużynie nie udało się już odrobić straty w kolejnych grach indywidualnych. Tym samym zespół Gorzovii objął pozycję lidera rozgrywek, a Spójnia zajmuje drugą lokatę. Naszym zawodnikom pozostały jeszcze dwa spotkania pierwszej rundy rozgrywek, które odbędą się już w nowym roku. 9 stycznia Spójnia zmierzy się w Jeleniej Górze z KTS-em, zaś 16 stycznia podejmie we własnej hali SALOS Dzierżoniów.

 

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: wyniki


W VII kolejce rozgrywek II ligi tenisa stołowego Spójnia Ośno podejmowała we własnej hali drużynę SKS Raszówka. Po ciekawym meczu Spójnia pokonała rywali 7:3 (w rozwinięciu informacji prezentujemy relację z meczu Radia "Zachód"), a tydzień wcześniej nasz zespół uległ w meczu wyjazdowym Odrze II Głoska 3:7, mimo tego Spójnia utrzymała pozycję lidera. Rezerwy Spójni uległy we własnej hali Warcie II Kostrzyn 5:10. Po siedmiu kolejkach rozgrywek rezerwy Spójni zajmują 6 miejsce w tabeli rozgrywek.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: wyniki


Kolejnymi zwycięstwami w rozgrywkach II ligi tenisa stołowego mogą pochwalić się zawodnicy Spójni, którzy 7 listopada pokonali w Zielonej Górze AZS 8:2, zaś minionej soboty pokonali AZS Wrocław 9:1. Tym samym nasi tenisiści umocnili się na pozycji lidera rozgrywek, przed Gorzovią Gorzów Wlkp. i AZS Zielona Góra.

Ciężką przeprawę miał zespół rezerw Spójni, który w Świebodzinie zremisował z Jofrakudą 9:9, a w kolejnych meczach pokonał we własnej hali Gorzovię II 10:3 i w Krośnie Odrzańskim miejscową Tęczę 10:4.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - TOP Bolesławiec

 

 


Zgodnie z zapowiedzią, w sobotnie popołudnie tenisiści Spójni podejmowali we własnej hali zawodników TOP Bolesławiec. Mecz zakończył zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu, który rozbił rywali w stosunku 10:0. Tym samym Spójnia objęła pozycję lidera rozgrywek II ligi tenisa stołowego, ale ma najwięcej rozegranych spotkań. Przed naszym zespołem trudniejsze mecze, wyjazdowy z AZS Zielona Góra oraz AZS Wrocław, w Ośnie Lubuskim 14 listopada.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - ZKS II Drzonków


 

W piątkowy wieczór 23 października tenisiści spójni rozegrali mecz II Ligi tenisa stołowego, w którym rywalem naszego zespołu byli zawodnicy ZKS II Drzonków. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w grudniu, lecz już teraz doszło do rywalizacji tych zespołów. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Spójni 8:2 i tym samym nasz zespół umacnia swoją pozycje w czołówce tabeli rozgrywek.

A już w dziś Spójnia podejmie we własnej hali tenisistów TOP Bolesławiec. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00, w hali ZSP w Ośnie Lubuskim przy ul. Jeziornej 3.

 

tenis stołowy: Spójnia II Ośno - Dziesiątka Nowa Sól


Ciekawy i emocjonujący mecz tenisa stołowego rozegrały rezerwy Spójni, które podejmowały we własnej hali tenisistów Dziesiątki Nowa Sól. Po wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem remisowym 9:9. Spójnia II grająca w składzie Natalia Skórzewska, Paweł Hajkowicz , Arkadiusz Misiukiewicz, Adam Misiukiewicz i  Kacper Ligowski w poprzednich dwóch spotkaniach poniosła porażki, ulegając w Żaganiu ŻSTS 2:10, zaś w Drzonkowie ZKS-owi IV 3:10.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

MECZ SPARINGOWY

Miejsce: OŚNO LUB.
SOBOTA
17.02.2018 godz. 13.00
 

SPÓJNIA

 

..:..

Kasztelania

 

 

 

Harmonogram sparingów Spójni -

wiosna 2018:

--------------------------------

27.01.2018

Turniej Halowy w Ośnie Lubuskim

 

03.02.2018r. godz.12.00

Spójnia - Steinpol-Ilanka Rzepin 0:2

 

09.02.2018r. godz.18.30

Polonia Słubice - Spójnia 1:2

 

17.02.2018r. godz.13.00

Spójnia - Kasztelania Santok

 

24.02.2018r.

Spójnia - Spartak Deszczno

 


 
»

Poprzedni mecz

11.11.2017

POGOŃ

3:2

SPÓJNIA

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:

1. WARTA GORZÓW WLKP.     41
2. TĘCZA KROSNO ODRZ.     26
3. LUBUSZANIN DREZDENKO   26
4. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 25
5. DĄB PRZYBYSZÓW         24
6. POGOŃ ŚWIEBODZIN       23
7. SYRENA ZBĄSZYNEK       22
8. TS PRZYLEP             22
9. CZARNI-BROWAR WITNICA  20  
10.SPROTAVIA SZPROTAWA    19
11.SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  17
12.ARKA NOWA SÓL          16
13.KORONA KOŻUCHÓW        16
14.ODRA BYTOM ODRZ.       15
15.BUDOWLANI LUBSKO       12  
16.PIAST KARNIN            5  


 

»

Ostatnio edytowane strony