Aktualności

Strona Główna ›› Tenis Stolowy

TENIS STOŁOWY: WYNIKI

 


Bardzo dobry sezon tenisistów Spójni, którzy jako beniaminek II ligi tenisa stołowego zajmujĄ aktualnie trzecie miejsce w tabeli rozgrywek. W dwóch ostatnich meczach Spójnia uległa w Gorzowie Wlkp. Gorzovii 4:6, a następnie przegrała 2:8 w Głosce, z tamtejszemym LKS Odra II. W najbliższą sobotę, 9 kwietnia nasz zespół zmierzy się w we własnej hali z AZS Uniwersytet Zielonogórski, a mecz rozpocznie się o godz. 15.30. Równolegle będzie swoje spotkanie rozgrywał zespół rezerw Spójnia II, który w rozgrywkach III ligi tenisa stołowego zmierzy się z Jofrakudą Świebodzin. Drużyna rezerw walczy w drugiej rundzie o utrzymanie w III lidze, zajmując obecnie 8 lokatę w tabeli rozgrywek.

 

tenis stołowy: AZS Uniwerystet Zielonogórski - Spójnia Ośno

 


Zwycięstwem tenisistów Spójni zakończyło się spotkanie o mistrzostwo II ligi tenisa stołowego, w którym nasi zawodnicy zmierzyli się w Zielonej Górze z AZS-em Uniwersytet Zielonogórski. Mecz zakończył się wygraną Spójni 7:3, i tym samym utrzymali pozycję wicelidera rozgrywek.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - Gorzovia Gorzów Wlkp.


W sobotni wieczór tenisiści Spójni podejmowali we własnej hali lidera rozgrywek Gorzovię Gorzów Wlkp. Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym, wyrównane spotkanie, w którym do ostatniego seta wynik meczu był sprawą otwartą. Po pierwszych grach pojedynczych był wynik remisowy 2:2. Podobnie po grach deblowych i kolejnych dwóch grach pojedynczych. Spójnia wyszła na prowadzenie 5:4, gdy Krystian Prokot wygrał swój pojedynek, choć również emocje były ogromne, gdyż nasz zawodnik prowadził już 2:0 w setach, lecz jego rywal wyrównał wynik i o wygranej zadecydował piąty set. W toczącym się równolegle spotkaniu, w którym Marcin Zawadzki mierzył się z Szymonem Kulczyckim. Tym razem zawodnik gości prowadził 2:0, w trzecim secie lepszy okazał się zawodnik Spójni, a po zaciętej walce czwartego seta i ostatni pojedynek wygrał zawodnik Gorzovii. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:5, po którym Gorzovia utrzymuje pozycję lidera rozgrywek, zaś Spójnia zajmuje trzecią lokatę.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - LKS Odra II Głoska

 


Wygraną Spójni 6:4 zakończyło się spotkanie o mistrzostwo II Ligi tenisa stołowego, w którym nasi zawodnicy podejmowali we własnej hali wicelidera rozgrywek - LKS Odra II Głoska. Mecz był bardzo wyrównany i dopiero ostatnie dwa pojedynki zdecydowały o zwycięstwie tenisistów Spójni.

TENIS STOŁOWY: wyniki


Niezwykle udana I runda w wykonaniu naszych tenisistów stołowych, którzy pierwszą fazę spotkań zakończyli na trzeciej pozycji, ulegając jedynie liderowi i wiceliderowi rozgrywek. W ostatnich dwóch meczach Spójnia pokonała w Jeleniej Górze miejscowy KTS 8:2, a we własnej hali, w identycznym rozmiarze SALOS Dzierżoniów. Przed naszymi zawodnikami druga runda, gdzie cztery najlepsze zespoły będą rywalizować w formule „mecz i rewanż”. Już w najbliższą sobotę 30 stycznia, Spójnia Ośno podejmie LKS Odra II Głoska.

Rezerwy Spójni przegrały w trzech ostatnich spotkaniach, ulegając we własnej hali Warcie II Kostrzyn 5:10 i Kijowiance Kije 4:10, zaś w Witnicy miejscowemu Witniczaninowi 5:10. Przed rezerwami ostanie spotkanie I fazy rozgrywek, w którym będą podejmować w Ośnie Lubuskim aktualnego lidera rozgrywek - Pełcz Górki Noteckie.

Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

 

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: GKS Gorzovia Gorzów - Spójnia Ośno


W meczu na szczycie II ligi tenisa stołowego, po wyrównanym pojedynku, Spójnia Ośno uległa w Gorzowie Wlkp. GKS-owi Gorzovii 4:6. Kluczowe dla losów spotkania były pojedynki deblowe, w których wygrali gospodarze i naszej drużynie nie udało się już odrobić straty w kolejnych grach indywidualnych. Tym samym zespół Gorzovii objął pozycję lidera rozgrywek, a Spójnia zajmuje drugą lokatę. Naszym zawodnikom pozostały jeszcze dwa spotkania pierwszej rundy rozgrywek, które odbędą się już w nowym roku. 9 stycznia Spójnia zmierzy się w Jeleniej Górze z KTS-em, zaś 16 stycznia podejmie we własnej hali SALOS Dzierżoniów.

 

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: wyniki


W VII kolejce rozgrywek II ligi tenisa stołowego Spójnia Ośno podejmowała we własnej hali drużynę SKS Raszówka. Po ciekawym meczu Spójnia pokonała rywali 7:3 (w rozwinięciu informacji prezentujemy relację z meczu Radia "Zachód"), a tydzień wcześniej nasz zespół uległ w meczu wyjazdowym Odrze II Głoska 3:7, mimo tego Spójnia utrzymała pozycję lidera. Rezerwy Spójni uległy we własnej hali Warcie II Kostrzyn 5:10. Po siedmiu kolejkach rozgrywek rezerwy Spójni zajmują 6 miejsce w tabeli rozgrywek.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: wyniki


Kolejnymi zwycięstwami w rozgrywkach II ligi tenisa stołowego mogą pochwalić się zawodnicy Spójni, którzy 7 listopada pokonali w Zielonej Górze AZS 8:2, zaś minionej soboty pokonali AZS Wrocław 9:1. Tym samym nasi tenisiści umocnili się na pozycji lidera rozgrywek, przed Gorzovią Gorzów Wlkp. i AZS Zielona Góra.

Ciężką przeprawę miał zespół rezerw Spójni, który w Świebodzinie zremisował z Jofrakudą 9:9, a w kolejnych meczach pokonał we własnej hali Gorzovię II 10:3 i w Krośnie Odrzańskim miejscową Tęczę 10:4.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - TOP Bolesławiec

 

 


Zgodnie z zapowiedzią, w sobotnie popołudnie tenisiści Spójni podejmowali we własnej hali zawodników TOP Bolesławiec. Mecz zakończył zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu, który rozbił rywali w stosunku 10:0. Tym samym Spójnia objęła pozycję lidera rozgrywek II ligi tenisa stołowego, ale ma najwięcej rozegranych spotkań. Przed naszym zespołem trudniejsze mecze, wyjazdowy z AZS Zielona Góra oraz AZS Wrocław, w Ośnie Lubuskim 14 listopada.

 

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - ZKS II Drzonków


 

W piątkowy wieczór 23 października tenisiści spójni rozegrali mecz II Ligi tenisa stołowego, w którym rywalem naszego zespołu byli zawodnicy ZKS II Drzonków. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w grudniu, lecz już teraz doszło do rywalizacji tych zespołów. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Spójni 8:2 i tym samym nasz zespół umacnia swoją pozycje w czołówce tabeli rozgrywek.

A już w dziś Spójnia podejmie we własnej hali tenisistów TOP Bolesławiec. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00, w hali ZSP w Ośnie Lubuskim przy ul. Jeziornej 3.

 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: PRZYLEP.
SOBOTA
26.05.2018 godz. 17.00

 

TS Przylep

3:1

Spójnia

  

 

pozostałe mecze 26 kolejki:

--------------------------------

Lubuszanin - Budowlani 0:0

Czarni-Browar - Piast 2:1

Pogoń - Tęcza 0:2

Odra - Steinpol-Ilanka 1:3

Sprotavia - Syrena 0:3

Dąb - Warta 4:1

Arka - Korona 1:0

 


 
»

Poprzedni mecz

19.05.2018

SPÓJNIA

2:1

DĄB

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:

1. WARTA GORZÓW WLKP.     69
2. TĘCZA KROSNO ODRZ.     52
3. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 49
4. LUBUSZANIN DREZDENKO   42
5. CZARNI-BROWAR WITNICA  41
6. TS PRZYLEP             41
7. DĄB PRZYBYSZÓW         38
8. SYRENA ZBĄSZYNEK       36
9. POGOŃ ŚWIEBODZIN       36
10.KORONA KOŻUCHÓW        33
11.SPROTAVIA SZPROTAWA    31
12.ARKA NOWA SÓL          32
13.SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  28
14.ODRA BYTOM ODRZ.       26
15.BUDOWLANI LUBSKO       17  
16.PIAST KARNIN           12  


 

»

Ostatnio edytowane strony