Aktualności

ŚWĄTECZNE ŻYCZENIA


 życzą

   Zarząd, Kierownik, Trenerzy oraz Zawodnicy

 

 

MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie

 

ŚP. DARIUSZ WOŹNIAK


27 marca w godzinach wieczornych w wieku 57 lat zamarł Dariusz Woźniak długoletni działacz, sympatyk i kibic Jego ukochanej Spójni. Każdy, kto bywał na stadionie w Ośnie z pewnością kojarzy Jego postać lub głos, który przez lata brzmiał z wysłużonych głośników.

 

Śmierć przyszła po Niego nagle - odszedł we własnym łóżku. Zostawił za sobą pogrążona w żałobie rodzinę - w tym wnuka, który nigdy nie zobaczy już swojego dziadka z mikrofonem i łzą w oku, podczas świętowania sukcesów naszego klubu.

 

Uroczystość pochówku odbędzie się w najbliższych dniach. W imieniu rodziny prosimy o modlitwę z domu i uszanowanie powagi sytuacji związanej z epidemią, z jaką w ostatnich tygodniach się wszyscy borykamy. Na pożegnanie i chwilę zadumy Darka przyjdzie odpowiednia chwila w lepszym i spokojniejszym czasie.

 

Najszczersze wyrazy współczucia w imieniu klubu sportowego MKS Spójnia Ośno Lubuskie składamy pogrążonej w żałobie rodzinie – Żonie Beacie, Synowi Michałowi i Bratu Wojciechowi kierownikowi Naszego Klubu.

WAŻNY KOMUNIKAT!


 

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

 

że w piątek 27 marca 2020r. zmarł

 

Dariusz Woźniak

 

-  ukochany brat  naszego Kierownika  –

 

Wojtka Woźniaka.

 

Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje

 

Kierownikowi, Małżonce, Rodzinie i Bliskim

 

zmarłego  składają

 

Zarząd,  Sztab Szkoleniowy oraz Zawodnicy

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie.

 

 

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN


"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu."

Czytaj więcej...

ZAWIESZENIE ROZGRYWEK I TRENINGÓW


Na podstawie Uchwały nr 14/2020 z dn. 12 marca 2020 r. Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zawiesza wszystkie rozgrywki prowadzone przez Lubuski ZPN do odwołania.

W związku z powyższym w najbliższą sobotę mecz inaugurujący rundę wiosenną z Pogoń Skwierzyna nie odbędzie się.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie zajęcia grup młodzieżowych oraz seniorskich prowadzone przez nasz klub zostają zawieszone do odwołania.

BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW


INFORMUJEMY,

ŻE WE WTOREK 10 MARCA

ODBĘDĄ SIĘ BADANIA LEKARSKIE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.

BADANIA ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE NA STADIONIE SPORTOWYM W OŚNIE LUBUSKIM,

OD GODZINY 18.30.

OBECNOŚĆ ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWA

SPARING: Budowlani Murzynowo - Spójnia Ośno Lubuskie


W kolejnym meczu sparingowym pokonujemy w Gorzowie Wielkopolskim na sztucznej płycie ZLKS Budowlani Murzynowo 3:2

Bramki dla Spójni zdobyli:
➡️ Henryk Kurdykowski
➡️ Paweł Janik
➡️ Paweł Gurgul

BUDOWLANI - SPÓJNIA 2:3

Czytaj więcej...

SPARING: Stilon Gorzów - Spójnia Ośno


W czwartym meczu sparingowym remisujemy z Stilonem Gorzów 0:0. Pomimo nienajlepszych warunków atmosferycznych mecz stał na całkiem niezłym poziomie i rozgrywany był w szybkim tempie. Sytuacji podbramkowych z obu stron nie brakowało choć gospodarze mięli ich więcej (poprzeczka i słupek), ale w świetnej dyspozycji w tym meczu znajdował się nasz bramkarz Bartosz Grala, który obronił także dwie groźne sytuacje Stilonu. Z naszej strony po ładnej akcji Michał Dyc postraszył bramkarza Stilonu jednak oddał strzał niecelny a także Heham Aivazian w dość stykowej sytuacji (piłka wg. sędziego nie przekroczyła lini bramowej) po strzale głową mógł doprowadzić do prowadzenia naszego zespołu. Nie mniej cieszy zaangażowanie i gra naszych zawodników z wymagającym rywalem, który wcześniejsze dwa sparingi wygrał z 3 ligową Lechią Zielona Góra oraz FC Frankfurtem n/O.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


Pierwszy raz w finale turnieju halowego młodzików spotkały się dwa zespoły z naszej gminy. W meczu decydującym o zdobyciu pierwszego miejsca piłkarze Spójni Ośno pokonali Smogórzankę Smogóry 7:0. W pozostałych meczach o miejsca 3-8 decyzdowały rzuty karne, a trzecią lokatę zajęli piłkarze Ilanki Rzepin, którzy pokonali UKS Perłę Cybinka. Ponownie królem strzelców został Kamil Bąk, zdobywca 9 goli, (identyczną ilość bramek zdobył zawodnik Ilanki Rzepin Daniel Ciesielski) a najlepszym bramkarzem wybrano Wiktora Łobaczewskiego (Ilanka Rzepin). Marek Trzeciak, zawodnik Spójni Ośno, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 

Bardzo dobry występ najmłodszych adeptów piłki nożnej Spójni Ośno Lubuskie, którzy w halowym turnieju o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie zdobyli główne trofeum. Na drugim miejscu uplasował się zespół UKS-u Perły Cybinka, zaś trzecią lokatę zajęła drużyna UKS-u Warty Słońsk. Królem strzelców został Kamil Bąk (Spójnia Ośno), zdobywca 12-stu goli, najlepszym bramkarzem wybrano Natana Lepionkę (Pogoń Krzeszyce). Najlepszym zawodnikiem turnieju została wybrana Marysia Słowińska, piłkarka UKS-u Perły Cybinka. 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: SŁAWA
 
SOBOTA
 
18.07.2020 godz. 18.00
 
 PUCHAR POLSKI
 

DĄB

..:..

SPÓJNIA Harmonogram sparingów Spójni:

 -------------------------

13.06.2020

Osadnik Myślibórz - Spójnia 0:4

 

19.06.2020 godz. 18.00

Stilon Gorzów - Spójnia 2:0

 

26.06.2020

Kasztelania Santok-Spójnia 3:5

 

04.07.2020 godz. 11.00

Spójnia - Stal Sulęcin 1:3

 

7.07.2020 godz. 18.00

Warta Słońsk - Spójnia 2:3

 

10.07.2020

Piast Karnin - Spójnia 1:1

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

16.11.2019

Spójnia

0:4

Warta

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. WARTA GORZÓW WLKP.     40
2. STILON GORZÓW WLKP.    37
3. CARINA GUBIN           34
4. POLONIA SŁUBICE        27
5. SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  23
6. POGOŃ SKWIERZYNA       23
7. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   23
8. KORONA KOŻUCHÓW        21
9. SYRENA ZBĄSZYNEK       21

10.MEPROZET STARE KUROWO  16
11.TS MASTERCHEM PRZYLEP  16
12.STEINPOL-ILANKA RZEPIN 14
13.PIAST IŁOWA            14
14.CZARNI ŻAGAŃ           14
15.POGOŃ ŚWIEBODZIN       13
16.TĘCZA KROSNO ODRZ.      7


 

»

Ostatnio edytowane strony