MKS SPÓJNIA Ośno Lub. - "A" Klasa - grupa Słubicka
SEZON 2013/2014



Harmonogram rozegranych spotkań (rudna jesienna):

kolejka
mecz
wynik
1 - 15.08.2013
SPÓJNIA II - AS PIESKI 2 : 5
2 - 18.08.2013
CHROBRY DRZEŃSKO - SPÓJNIA II 1 : 4
3 - 24.08.2013 SPÓJNI II - KS NOWINY WIELKIE 0:3vo.(1:0)
4 - 31.08.2013 ZORZA KOWALÓW - SPÓJNIA II 1 : 0
5 - 08.09.2013 SPÓJNIA II - WARTA JEŻYKI 3 : 1
6 - 15.09.2013 SPÓJNIA II - ZNICZ TRZEMESZNO 3 : 1
7 - 22.09.2013 BŁĘKITNI LUBNO - SPÓJNIA II 0 : 1
8 - 29.09.2013 SPÓJNIA II - BUDOWLANI MURZYNOWO 0 : 0
9 - 05.10.2013 LEŚNIK LEMIERZYCE - SPÓJNIA II 1 : 2
10 - 13.10.2013 SPÓJNIA II - PERŁA CYBINKA 2 : 0
11 - 19.10.2013 KOSMOS RUDNICA - SPÓJNIA II 4 : 0
12 - 27.10.2013 SPÓJNIA II - FAVOR BOBOWICKO 3 : 0
13 - 03.11.2013 SPÓJNIA II - LUBNIEWICZANKA 7 : 0
14 - 09.11.2013
SPÓJNIA II - GKS BLEDZEW 2 : 0
15 - 16.11.2013 ZIELONI LUBIECHNIA - SPÓJNIA II 1 : 2
wiosna 2014
16 - 23.03.2014 AS PIESKI - SPÓJNIA II 0 : 6
17 - 29.03.2014 SPÓJNIA II - CHROBRY DRZEŃSKO 3 : 1
18 - 06.04.2014 KS NOWINY Wielkie - SPÓJNIA II 1 : 3
19 - 13.04.2014  SPÓJNIA II ZORZA - Kowalów 0 : 0
20 - 19.04.2014  WARTA Jeżyki - SPÓJNIA II 1 : 5
21 - 26.04.2014  ZNICZ - Trzemeszno 1 : 1
22 - 09.04.2014 SPÓJNIA II - BŁĘKITNI Lubno 1 : 1
23 - 11.05.2014 BUDOWLANI Murzynowo - SPÓJNIA II 1 : 2
24 - 18.05.2014 SPÓJNIA II - LEŚNIK Lemierzyce 6 : 0
25 - 25.05.2014 PERŁA Cybinka - SPÓJNIA II 2 : 4
26 - 01.06.2014 SPÓJNIA II - KOSMOS Rudnica 3 : 1
27 -08.06.2014 FAVOR BOBOWICKO - SPÓJNIA II 2 : 4
28 - 14.06.2014 LUBNIEWICZANKA - SPÓJNIA II 0 : 1
29 - 19.06.2014 GKS BLEDZEW - SPÓJNIA II 1 : 1
30 - 22.06.2014  SPÓJNIA II - ZIELONI LUBIECHNIA 1 : 2




Bilans po 30 kolejce:

  ilość meczy
punkty
bramki
zwycięstwa
remisy
porażki
rozegrane mecze 30 64 71-32 20 5 5
u siebie
15 30 36-15 9 3 3
wyjazdy
15 35 35-17 11 2 2



Strzelcy bramek i zawodnicy asystujący:

zawodnik
ilość goli
ilość asyst
 Mateusz Krasiński

 

 Patryk Krasiński

 

 Tomek Brzostek    
 Piotrek Michałek  

 

 Dawid Misiak

 

 
 Mateusz Siudak    
 Przemek Lipski    
Łukasz Pińczyński

 

 

 Daniel Drozdowicz

 

 

 Michał Masztalerz

 

 

Wojtek Sztokdrajer    
Maciek Zimny

 

Bartek Wanke  
Konrad Kurałowicz  
Erwin Prokopowicz  
Piotr Koszela  
Andrzej Groszek
Artem Teslenko

Adam Soboń  
Patryk Przybylski  
Piotr Bohuszko  
Mirek Małachowski  
Arek Wójcik  
Michał Dereczenik  
Tomasz Koszela