Aktualności

Strona Główna ›› Junior Młodszy

OLJS: Spójnia Ośno - Orzeł Międzyrecz


W środę 13 czerwca juniorzy Spójni podejmowali na własnym stadionie Orła Międzyrzecz, pokonując rywala 3:1, a do przerwy widniał wynik remisowy, gdzie obie drużyny zaliczyły po jednym trafieniu. Prowadzenie objęła Spójnia już na początku spotkania, gdy po prostopadłym podaniu Rafała Wrońskiego, Maksymilian Staroń wygrał pojedynek biegowy z obrońcami gości, i posłał piłkę do siatki, obok interweniującego bramkarza. Goście wyrównali w 30 minucie meczu, gdy Michał Szerszeniów wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, kierując piłkę do bramki uderzeniem głową.

 

Czytaj więcej...

OLJS: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno


Przedostatnie spotkanie okręgowej ligi juniorów starszych Spójnia rozegrała w Rzepinie, gdzie zmierzyła się z miejscową Steinpol-Ilanką. Dobry, solidny występ naszych juniorów, który zakończył się wynikiem remisowym 1:1, gdzie do ostatniej minuty meczu prowadziła Spójnia. W pierwszej połowie meczu oba zespoły miały swoje okazje na gola, gdzie dla Spójni blisko strzelenia pierwszej bramki był Jakub Paszkowski, po podaniu Maksymiliana Staronia. Swoją szansę wykorzystał Kamil Hertel, który po ograniu obrońcy pokonał bramkarza, strzałem z 14 metrów.

 

Czytaj więcej...

OLJS: Spójnia Ośno - Piast Karnin


 W bieżącej kolejce spotkań okręgowej ligi juniorów, Spójnia podejmowała Piasta Karnin, a mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 6:1(3:0). Udany początek pierwszej połowy, gdy po dwóch trafieniach Rafała Wrońskiego, któremu asystowali Filip Krawczyk i Kamil Hertel, Spójnia szybko objęła prowadzenie. Następnie gra się wyrównała, a wostatniej akcji przed przerwą trzeciego gola dorzucił Filip Krawczyk, po zgraniu piłki od Kamila Hertela.

 

Czytaj więcej...

OLJS: Spójnia Ośno - Steinpol-Ilanka Rzepin


W trzecim spotkaniu rundy wiosennej juniorzy Spójni podejmowali na własnym stadionie juniorów Steinpolu-Ilani Rzepin, ulegając rywalom 1:3. Pomimo, że mecz był rozgrywany w Ośnie, nasz zespół ponownie przystąpił do meczu w niepełnym składzie, a mimo to po pierwszej połowie goście prowadzili tylko dwiema bramkami, po bramkach Filipa Matysiaka i Franciszka Krynia, ale i nasz zespół miał szanse na gola, kilkakrotnie Elbasan Woźniakiewicz poważnie zagroził bramce Ilanki.

 

Czytaj więcej...

OLJS: Spójnia Ośno - Czarni-Browar Witnica

W pierwszym meczu rundy wiosennej juniorzy Spójni podejmowali na własnym stadionie Czarnych-Browar Witnicę, ulegając wysoko b. Pierwsza połowa meczu przyzwoita w wykonaniu naszych zawodników, którzy szybko objęli prowadzenie po składnie rozegranej akcji Marcela Żurańskiego, zakończonej podaniem do Jakuba Paszkowskiego, który nie dał szansy bramkarzowi, po strzale z 12 metrów. W miarę upływu czasu jednak akcje gości były groźniejsze, a na efekt trzeba było poczekać do 25 minuty, w której padło wyrównanie. Do przerwy Witnicy jeszcze dwukrotnie udało się pokonać naszego bramkarza, a kilkakrotnie Filip Sienkiewicz ratował nasz zespół przed utratą gola.

 

Czytaj więcej...

WLJS: Warta II Gorzów Wlkp. - Spójnia Ośno


 Minionej środy juniorzy Spójni rozegrali zaległe spotkanie wojewódzkiej ligi juniorów starszych, w którym w Gorzowie zmierzyli się z juniorami Warty II. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 5:1, gdzie do przerwy Warta prowadziła dwoma golami, których autorami byli Iwo Karpiński i Patryk Griganiec. Dobra pierwsza część meczu w wykonaniu naszych zawodników, która mogła skończyć się lepszym wynikiem dla naszego zespołu, gdyż okazje na gola mieli Elbasan Woźniakiewicz i Kamil Hertel.

Czytaj więcej...

WLJS: Spójnia Ośno - Czarni-Browar Witnica


W  przedostatniej kolejce rundy jesiennej juniorzy Spójni podejmowali swoich rówieśników z Witnicy, a mecz został rozegrany w niedzielę na stadionie w Ośnie Lubuskim. Jak na tę porę roku pogoda była upalna i wymagała od zawodników sporo wysiłku. Mecz nie stał na wysokim poziomie piłkarskim, ale prowadzony był w szybkim tempie i obie drużyny miały swoje okazje na gola. Dla Spójni blisko zdobycia gola byli  - dwukrotnie Elbasan Woźniakiewicz i Rafał Wroński, zaś w drugiej części meczu Marcel Żurański, a w odpowiedzi dwukrotnie goście obili poprzeczkę bramki strzeżonej przez Damiana Hertela. Ostatecznie bezbramkowy remis i wydaje się, że sprawiedliwy wynik, choć obie drużyny mogły pokusić się o wygraną w tym meczu.

 

Czytaj więcej...

WLJS: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

W ósmej kolejce rozgrywek wojewódzki ligi juniorów starszych, Spójnia Ośno udała się na mecz do Rzepina z miejscową Steinpol-Ilanką. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobarmkowym prowadzeniem gospodarzy. Ilanka miała szansę na wyższe prowadzenie, lecz nie wykorzystała rzutu karnego. Pierwsza połowa meczu dobra w wykonaniu naszych juniorów, gdzie nasz zespół kilkakrotnie zagroził bramce rywali. Najbliżej strzelenia gola dla Spójni był Elbasan Woźniakiewicz, który trzykrotnie miał szanse na zdobycie bramki. tuż przed przerwą duża kontrowersja, gdy obrońca miejscowych rękami zagrał w polu karnym, lecz mimo sygnalizacji asystenta, sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

 

Czytaj więcej...

WLJS: Spójnia Ośno - Lubuszanin Drezdenko

W szóstej kolejce rozgrywek o wojewódzkiej ligi juniorów starszych Spójnia Ośno podejmowała Lubuszanina Drezdenko. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem remisowym, gdzie prowadzenie objęła Spójnia, po golu Elbasana Woźniakiewicza, któremu asystował Maksymilian Staroń. Goście wyrównali w 30 minucie meczu, po składnie przeprowadzonej akcji i golu z czternastego metra pola karnego. Goście mogli zakończyć pierwszą część gry prowadzeniem, mając szansę na gola z rzutu karnego, lecz świetną interwencją popisał się w bramce Damian Hertel.

Czytaj więcej...

WLJS: Stilon Gorzów Wlkp. - Spójnia Ośno


Minionej kolejki rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów starszych zawodnicy Spójni udali się do Gorzowa Wlkp., na spotkanie z miejscowym Stilonem. Mecz był jednostronnym widowiskiem piłkarskim, gdzie gospodarze od pierwszych minut dominowali na placu gry, groźnie atakując. Do przerwy Stilonowi pięciokrotnie udało się pokonać Damiana Hertela, a w wielu sytuacjach nasz bramkarz ratował zespół od utraty gola.

Podobny przebieg miała również druga płowa meczu, gdzie ponownie gospodarze zaaplikowali Spójni pięć goli. Również w tej części gry Damian Hertel obronił kilka groźnych strzałów zawodników Stilonu, w tym broniąc rzut karny. Ostatecznie 10:0 dla Stilonu Gorzów Wlkp., który umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.

 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

 
Miejsce: OŚNO LUB.
 
SOBOTA
23.08.2018 godz. 18.00

 

SPÓJNIA

..:..

CZARNI

 

 

pozostałe mecze 4 kolejki:

--------------------------------

 

Tęcza - Arka

Pogoń - Falubaz

Korona - Carina

Dąb - Polonia

Odra - Sprotavia

TS Przylep - Steinpol-Ilanka

Syrena - Lubuszanin

 

 

 

 


 
»

Poprzedni mecz

18.08.2018

Spójnia

2:2

DĄB

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. FALUBAZ ZIELONA GÓRA    9
2. TS PRZYLEP              7
3. SPÓJNA OŚNO LUBUSKIE    7
4. ARKA NOWA SÓL           6
5. DĄB PRZYBYSZÓW          5
6. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  5
7. POGOŃ ŚWIEBODZIN        4
8. TĘCZA KROSNO ODRZ.      4
9. KORONA KOZUCHÓW         4
10.ODRA BYTOM ODRZ.        3
11.SYRENA ZBĄSZYNEK        3
12.SPROTAVIA SZPROTAWA     3
13.CZARNI-BROWAR WITNICA   2
14.LUBUSZANIN DREZDENKO    1
15.POLONIA SŁUBICE         1
16.CARINA GUBIN.           1          


 

»

Ostatnio edytowane strony


Notice: Constant TEMPLATE_DIR already defined in /home/admin/domains/spojnia.osno.info/public_html/framework/class.frontend.php on line 197

Notice: Constant SHOW_SEARCH already defined in /home/admin/domains/spojnia.osno.info/public_html/framework/class.frontend.php on line 244