Aktualności

Strona Główna ›› Junior Młodszy

Wyniki zespołów młodzieżowych Spójni Ośno

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej juniorzy młodsi Spójni podejmowali Orła Międzyrzecz, ulegając 1:6. Nasz zespół momentami jakby zapominał, że mecz trwa tracąc dwukrotnie w krótkich ostępach czasu po dwie bramki. Po przerwie nieco lepsza gra naszego zespołu i kilka dobrych sytuacji na gola, z których jedną nasi zawodnicy wykorzystali, gdy po podaniu Mateusza Senyszyna, Jakub Paszkowski pokonał bramkarza gości. Goście odpowiedzieli dwiema bramkami w drugiej części gry i ostatecznie wygrana Orła 6:1.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spojni Ośno


W poprzednim tygodniu nasi najmłodsi adepci piłki nożnej rozegrali dwa spotkania. Najpierw orliki na własnym boisku pokonały wysoko Stal Sulęcin 15:4, gdzie po sześć goli strzelili Kamil Bąk i Jacek Biernacki, a trzy trafienia dorzucił Krystian Waszkiewicz, a następnie nasz zespół udał się do Kostrzyna, na spotkanie z liderem rozgrywek UKS „Czwórką” Kostrzyn. Po zaciętym boju Spójnia uległa 6:8, a cztery gole dla naszego zespołu strzelił Oskar Tarasek, a po jednym trafieniu zaliczyli Jacek Biernacki i Krystian Waszkiewicz.

Zacięte spotkanie ostatniej kolejki rozegrali młodzicy Spójni, którzy podejmowali na własnym stadionie lidera rozgrywek Steinpol-Ilankę Rzepin. Spójnia do przerwy prowadziła 2:1, po golach Oliwiera Kołedzieja, jednak w doliczonym czasie drugiej części meczu goście zdołali wyrównać, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Słabo zaprezentowali się juniorzy Spójni, którzy podejmowali na własnym stadionie juniorów Stali Sulęcin. Do przerwy nasz zespół przegrywał różnicą pięciu bramek, zaś w drugiej połowie meczu, nieco lepszej w wykonaniu naszego zespołu, goście jeszcze trzykrotnie trafili do bramki Spójni i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Stali.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spójni Ośno


W bieżącej kolejce spotkań tylko juniorzy młodsi Spójni rozgrywali swoje spotkanie (mecz orlików został przełożony zaś młodzicy mieli pauzę). Junirzy udali się do Gorzowa Wlkp., gdzie spotkali się z juniorami Warty Gorzów II, a mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:2(4:1). Pierwsza połowa przebiegała pod wyraźnym dyktandem Warty, choć dość długo utrzymywał wynik remisowy 1:1, gdzie gola dla Spójni strzelił Jakub Paszkowski po podaniu Dominika Fudalina. Po przerwie znacznie lepsza postawa naszego zespołu i kilka dobrych akcji, z których jedna zakończyła się golem Marcela Molsy, po zagraniu Aleksandra Szmaragowskiego.

Wyniki zespołów młodzieżowych Spojni Ośno


Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy w piątek robili na własnym boisku drużynę PAP „Bosko” Sulęcin 16:1. Ponownie znakomitą skutecznością wykazali się Kamil Bąk –zdobywca siedmiu goli – oraz Jacek Biernacki strzelec sześciu goli. Pozostałe trafienia były dziełem Krystiana Waszkiewicza (dwa gole) i Oskara Taraska jeden gol.

Zespół młodzików podejmował na własnym stadionie Wartę Słońsk i po ciekawym meczy pokonał rywali 5:2. Po pierwszej połowie meczu Spójnia prowadziła 2:1, a gole dla naszego zespołu strzelili Oskar Zabierowski i Marek Trzeciak. Po przerwie jedno trafienie dorzucił Daniel Czapla a kolejne dwa gole były dziełem Marka Trzeciaka.

W bieżącej kolejce spotkań juniorzy młodsi Spójni podejmowali lidera rozgrywek UKS „Celulozę” Kostrzyn a mecz był jednostronnym widowiskiem. Goście do przerwy prowadzili trzema bramkami, a w drugiej połowie meczu dorzucili jeszcze pięć trafień i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla UKS-u Celulozy Kostrzyn.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spojni Ośno


W bieżącej serii spotkań drużyna młodzików już w środę udała się do Boczowa, gdzie zmierzyła się z młodzikami miejscowej Juweni, a mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 2:1. Do przerwy prowadzili gospodarze, jednak w drugiej części meczu determinacja i lepsza gra umożliwiła Spójni strzelenie dwóch goli, których autorami byli Emil Kuzajewski i Oliwier Kołodziej.

W bieżącym tygodniu drużyna orlików rozegrała dwa spotkania, gdzie najpierw środę rozgromiła na własnym boisku Orła Międzyrzecz 18:2, po siedmiu golach Kamila Bąka, pięciu Jacka Biernackiego oraz trzech Michała Kwiręga i Malwiny Sawickiej. Następnie w piątek udała się do Kowalowa, gdzie równie wysoko pokonała miejscową Zorzę 17:1. Gole dla Spójni strzelali: Jacek Biernacki-6, Oskar Tarasek-4, Kamil Bąk-2, Michał Kwiręg-2, Kyryło Baibakow i Krystian Waszkiewicz po jednym golu, a jedno trafienie było zaliczone zawodnikowi gospodarzy jako gol samobójczy.

Pierwsze zwycięstwo odnieśli nasi juniorzy młodsi, którzy w niedzielę udali się do Rolewic, na  spotkanie z miejscową Zorzą. Mecz zakończył się wynikiem 5:3, gdzie dla naszego zespołu trzy gole były dziełem Jakuba Paszkowskiego, po podaniach Jakuba Senyszyna, Tobiasza Fudalina i Dominika Płucienniczaka, a po jednym trafieniu dodali Tobiasz Fudalin po wrzucie z autu Jakuba Paszkowskiego i Dominik Fudalin, po podaniu Jakuba Paszkowskiego.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spojni Ośno

W bieżącej serii spotkań tylko dwa nasze zespoły młodzieżowe rozgrywały swoje mecze, drużyna młodzików pauzowała, po wycofaniu się z rozgrywek Lubniewiczanki Lubniewice. W środę orliki Spójni podejmowały PAP „Bosko” Sulęcin, a mecz zakończył się minimalną wygraną gości 11:10. Gole dla Spójni strzelili: Kamil Bąk trzy, po dwie Oskar Tarasek i Daniel Łubowski, a po jednym trafieniu zaliczyli Jacek Biernacki, Michał Kwiręg i Krystian Waszkiewicz.

Pechowa przegrana po dość dziwnych decyzjach sędziego w końcówce meczu. W niedzielę nasze orliki udały się do Kostrzyna, gdzie pokonały drużynę Lech Poznań Football Akademy Dariusz Dudka 16:7. Gole dla Spójni strzelali: Jacek Biernacki cztery, trzy Michał Kwiręg, po dwa trafienia Maliwna Sawicka, Kamil Bąk i Krystian Waszkiewicz, a po jednym Kyryło Baibakow i Daniel Łubowski.

W sobotnie przedpołudnie juniorzy Spójni podejmowali Pogoń Skwierzynę. Mecz zaczął się od kilku dobrych sytuacji naszego zespołu i dość niespodziewanego prowadzenia, po golu Jakuba Senyszyna, którego dokładnym podaniem obsłużył Dominik Fudalin. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Pogoni 8:2, a drugiego gola dla Spójni strzelił Jakub Paszkowski, który wykorzystał błąd gości po wznowieniu gry od bramki.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spójni Ośno

Zespół młodzików już w czwartek rozegrał w Żubrowie zaległe spotkanie, gdzie zmierzył się ze Stalą Sulęcin, a mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1, a gola dla naszego zespołu strzelił Emil Kuzajewski. W niedzielę nasi młodzicy udali się do Kostrzyna, gdzie spotkali się zespołem Lech Poznań FA Dariusz Dudka Kostrzyn. Mecz zakończył się wygraną zespołu z Kostrzyna 3:2, choć do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Po przerwie gospodarze szybko strzelili trzy gole, na które Spójnia odpowiedziała dwoma trafieniami Marka Trzeciaka, a na więcej nie wystarczyło już czasu.

Drużyna orlików uległa w Bledzewie 1:6, a jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Jacek Biernacki. Juniorzy młodsi Spójni udali się do Gorzowa Wlkp. Na stadion Warty, gdzie zmierzyli się z Wartą III. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 8:1, a piękną bramkę dla Spójni, po podaniu Maksymiliana Szmaragowskiego, strzelił Jakub Paszkowski.

 

Wyniki zespołów młodzieżowych Spojni Ośno

Z początkiem września swoje rozgrywki rozpoczęły zespoły młodzieżowe Spójni Ośno. W pierwszych kolejkach nasze drużyny wystartowały ze zmiennym szczęściem. Najlepiej swoje zmagania rozpoczął zespół orlików, który pokonał w Skwierzynie miejscową Pogoń 8:2. Drużyna juniorów młodszych wysoko uległa na własnym stadionie Czarnym-Browar Witnica aż 0:19, zaś młodzicy pechowo ulegli 0:2 w meczu z Orłem Międzyrzecz.

W drugiej serii spotkań juniorzy przegrali w Krzeszycach 0:6, młodzicy w Skwierzynie wygrali z miejscową Pogonią 2:0, po golach Adama Kseja i Filipa Smorowińskiego, zaś orliki najpierw rozgromili w Ośnie Lubuskim Spartak II Deszczno 30:4 (14 goli Jacek Biernacki, 10 goli Kamil Bąk, 5 goli Oskar Tarasek i 1 gol Kyryło Baibakow), a następnie przegrali w Słubicach z orlikami Słubickiej Akademii Piłkarskiej 3:8, gdzie gole dla Spójni strzelili Oskar Tarasek, Kamil Bąk i Daniel Łubowski..

OLJS: Spójnia Ośno - Orzeł Międzyrecz


W środę 13 czerwca juniorzy Spójni podejmowali na własnym stadionie Orła Międzyrzecz, pokonując rywala 3:1, a do przerwy widniał wynik remisowy, gdzie obie drużyny zaliczyły po jednym trafieniu. Prowadzenie objęła Spójnia już na początku spotkania, gdy po prostopadłym podaniu Rafała Wrońskiego, Maksymilian Staroń wygrał pojedynek biegowy z obrońcami gości, i posłał piłkę do siatki, obok interweniującego bramkarza. Goście wyrównali w 30 minucie meczu, gdy Michał Szerszeniów wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, kierując piłkę do bramki uderzeniem głową.

 

Czytaj więcej...

OLJS: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno


Przedostatnie spotkanie okręgowej ligi juniorów starszych Spójnia rozegrała w Rzepinie, gdzie zmierzyła się z miejscową Steinpol-Ilanką. Dobry, solidny występ naszych juniorów, który zakończył się wynikiem remisowym 1:1, gdzie do ostatniej minuty meczu prowadziła Spójnia. W pierwszej połowie meczu oba zespoły miały swoje okazje na gola, gdzie dla Spójni blisko strzelenia pierwszej bramki był Jakub Paszkowski, po podaniu Maksymiliana Staronia. Swoją szansę wykorzystał Kamil Hertel, który po ograniu obrońcy pokonał bramkarza, strzałem z 14 metrów.

 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

 
Miejsce: ŚWIEBODZIN
 
SOBOTA
 
16.03.2019 godz. --.--

 

POGOŃ

..:..

SPÓJNIA 

pozostałe mecze 16 kolejki:

--------------------------------

 

Tęcza - TS Przylep

Odra - Syrena

Czarni - Lubuszanin

Dąb - ILanka

Korona - Sprotavia

Arka - Polonia

Falubaz - Carina

 

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

10.11.2018

Arka

6:1

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. FALUBAZ ZIELONA GÓRA    41
2. TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 34
3. TS PRZYLEP              30
4. CARINA GUBIN            27
5. DĄB PRZYBYSZÓW          25
6. POGOŃ ŚWIEBODZIN        23
7. SYRENA ZBĄSZYNEK        21
8. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  20
9. SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE   20
10.ARKA NOWA SÓL           16
11.LUBUSZANIN DREZDENKO    15
12.KORONA KOŻUCHÓW         13
13.POLONIA SŁUBICE         13
14.CZARNI-BROWAR WITNICA   13
15.SPROTAVIA SZPROTAWA     11
16.ODRA BYTOM ODRZAŃSKI     9         


 

»

Ostatnio edytowane strony