Aktualności

Strona Główna ›› Brydz

Indywidualne Mistrzostwa Polski Brydża Sportowego


W Zgorzelcu odbył się finał indywidualnych Mistrzostw Polski Brydża Sportowego, w którym bardzo dobrą pozycję zajął zawodnik Spójni Ośno Lubuskie - Michał Szymkowiak. Wyniki turnieju, który odbył się w dniach 26-28 lipca bieżącego roku zamieszczamy w rozwinięciu niniejszej informacji.

Czytaj więcej...

Lato Ośno 2019 - Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza


 

14 lipca odbył się w Ośnie Lubuskim cyklicznie rozgrywany Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ośno Lubuskie. Uczestnicy przybyli z okazji dni Ośna Lubuskiego - Lato Ośno 2019. W rozwinięciu informacji prezentujemy link do strony Lubuskiego Związku Brydża Sportowego, gdzie zostały zamieszczone wyniki turnieju.

 

Czytaj więcej...

Brydż sportowy. Mistrzostwa województwa lubuskiego.


W niedziele, 14 kwietnia 2019 w Zielonej Górze rozegrane zostały otwarte mistrzostwa województwa lubuskiego par mikstowych w brydżu sportowym. Nasz klub reprezentowały dwie pary ośniańsko - wrocławskie oraz para ośniańska: Marysia i Wiesiu Skowronowie, którzy wskoczyli na trzeci stopień podium razem z parą zielonogórską. Gratulacje! Janusz i Michał ze swoimi partnerkami uplasowali się odpowiednio na 4 i 9 miejscu przyczyniając się do zwycięstwa Spójni w klasyfikacji punktowej klubów! Brawo!

Czytaj więcej...

Turniej Brydża Sportowego

Tradycyjnie już w okresie lata odbędzie się w Ośnie Lubuskim Turniej Par Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku 2012 - Lato". Zawody stanowią element obchodów Dni Ośna Lubuskiego w ramach programu "Lato Ośno 2012".

Zawody zostaną rozegrane w Sali Domu Widowiskowego przy ul. Chrobrego w Ośnie Lubuskim, w niedzielę 01 lipca, a otwarcie turnieju nastąpi o godz. 10.00. ZAPRASZAMY

Czytaj więcej...

Turniej Brydża Sportowego

 Tradycyjnie już w okresie lata odbędzie się w Ośnie Lubuskim Turniej Par Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku 2011 - Lato". Zawody zostaną rozegrane w Sali Domu Widowiskowego przy ul. Chrobrego w Ośnie Lubuskim w niedzielę 03 lipca a otwarcie turnieju nastąpi o godz. 10.00. ZAPRASZAMY.
Czytaj więcej...

Turniej Brydża Sportowego

W sobotę 16 kwietnia odbył się w Ośnie Lubuskim Turniej Par Brydża Sportowego z cyklu "Cztery Pory Roku 2011 - Wiosna". Zawody zostały rozegrane w Sali Domu Widowiskowego przy ul. Chrobrego w Ośnie Lubuskim i wzięło w nich udział 18 par z całego województwa.
Czytaj więcej...

Brydż: GSBS Baś&Graż Gorzów - Spójnia Ośno

W IV kolejce rozgrywek Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno uległa na własnym terenie zespołowi GSBS Baś&Graż Gorzów Wlkp. 11:19 i obecnie zajmuje czwartą lokatę w tabeli rozgrywek.

Brydż: Polonia Słubice - Spójnia Ośno

W trzeciej rundzie rozgrywek o mistrzostwo Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno uległa w meczu wyjazdowym zawodnikom Polonii Słubice 25:5. Po tej porażce nasi brydżyści zajmują trzecią pozycję w tabeli rozgrywek.

Brydż: GSBS 1 Sekret Gorzów - Spójnia Ośno

W drugiej rundzie rozgrywek o mistrzostwo Okręgowej Ligi Brydża Sportowego Spójnia Ośno pokonała w meczu wyjazdowym GSBS 1 Sekret Gorzów Wlkp. 16:14. W rundzie pierwszej nasi brydżyści pokonali zawodników Steinpol-Ilanki Rzepin 25:2 i obecnie zajmują drugą lokatę w tabeli rozgrywek. Aktualności i wyniki w zakładce "Brydż Sportowy".

Turniej Brydża Sportowego

W czwartek 11 listopada odbył się w Ośnie Lubuskim Turniej Brydża Sportowego Par OPEN z okazji Święta Niepodległości. Zawody zostały rozegrane w Domu Widowiskowym przy ul. Chrobrego, a wzięło w nim udział 16 par z całego województwa.
Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: STARE KUROWO
 
NIEDZIELA
 
18.08.2019 godz. 17.00
 

MEPROZET

1:2

SPÓJNIA

Strzelcy bramek dla Spójni:

Łukasz Tabaka,

Maciej Łodyga  


 

pozostałe mecze 3 kolejki:

 -------------------------

Pogoń Skwierzyna - Polonia 4:3

Czarni - Warta 0:3

Piast - Korona 2:1

TS Przylep-Pogoń Świebodzin 0:0

Tęcza - Carina 0:3

Syrena - Dąb 0:3

Stilon - Ilanka 6:0

 

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

15.08.2019

Spójnia

1:2

Czarni

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. CZARNI ŻAGAŃ           6
2. PIAST IŁOWA            6
3. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 6
4. WARTA GORZÓW WLKP.     4
5. POLONIA SŁUBICE        4
6. DĄB PRZYBYSZÓW         4
7. MEPROZET STARE KUROWO  4
8. CARINA GUBIN           3
9. SPÓJNIA OŚNO LUB.      1
10.SYRENA ZBĄSZYNEK       1
11.STILON GORZÓW WLKP.    1
12.POGOŃ SKWIERZYNA       1
13.TS PRZYLEP             1
14.KORONA KOŻUCHÓW        1
15.TĘCZA KROSNO ODRZ.     0
16.POGOŃ ŚWIEBODZIN       0


 

»

Ostatnio edytowane strony