MKS SPÓJNIA Ośno Lub. - Klasa "O" - grupa GORZOWSKA
SEZON 2014/2015



Harmonogram rozegranych spotkań (rudna jesienna):

kolejka
mecz
wynik
1 - 20.08.2014
SPÓJNIA II - TOROMA TORZYM 1 : 0
2 - 17.08.2014
SPÓJNIA II - RADOWIAK DREZDENKO 1 : 1
3 - 23.08.2014  WARTA GORZÓW - SPÓJNIA II 2 : 1
4 - 31.08.2014 SPÓJNIA II - ODRA GÓRZYCA 1 : 4
5 - 06.09.2014 ISKRA JANCZEWO - SPÓJNIA II 2 : 2
6 - 13.09.2014  SPÓJNIA II - POLONIA LIPKI WIELKIE 3 : 2
7 - 19.09.2014 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ - SPÓJNIA II 6 : 0
8 - 27.09.2014 MEPROZET STARE KUROWO - SPÓJNIA II 2 : 0
9 - 04.10.2014  SPÓJNIA II - GKP PSZCZEW 2 : 3
10 - 11.10.2014 KASZTELANIA SANTOK - SPÓJNIA II 6 : 1
11 - 18.10.2014 SPÓJNIA II - WARTA SŁOŃSK 1 : 3
12 - 25.10.2014  GKS BLEDZEW - SPÓJNIA 4 : 1
13 - 02.11.2014  LZS BOBRÓWKO - SPÓJNIA II 5 : 3
14 - 08.11.2014
 SPARTAK DESZCZNO - SPÓJNIA II 4 : 0
15 - 15.11.2014 SPÓJNIA II - BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 5 : 0
wiosna 2015
16 - 21.03.2015 TOROMA TORZYM - SPÓJNIA II 6 : 1
17 - 28.03.2015  RADOWIAK DREZDENKO - SPÓJNIA II 5 : 2
18 - 06.04.2015  SPÓJNIA II - WARTA GORZÓW WLKP. 1 : 1
19 - 13.04.2015 ODRA GÓRZYCA - SPÓJNIA II 1 : 2
20 - 19.04.2015  SPÓJNIA II - ISKRA JANCZEWO 4 : 2
21 - 26.04.2015 POLONIA LIPKI WIELKIE - SPÓJNIA II 1 : 1
22 - 30.04.2015 SPÓJNIA II - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 0 : 5
23 - 10.05.2015 SPÓJNIA II - MEPROZET STARE KUROWO 2 : 1
24 - 17.05.2015 GKP PSZCZEW - SPÓJNIA II 5 : 0
25 - 23.05.2015 SPÓJNIA II - KASZTELANIA SANTOK 2 : 5
26 - 31.05.2015  WARTA SŁOŃSK - SPÓJNIA II 3 : 2
27 -03.06.2015 SPÓJNIA II - GKS BLEDZEW 3 : 4
28 - 07.06.2015 SPÓJNIA II - LZS BOBRÓWKO 2 : 1
29 - 14.06.2015  SPÓJNIA II - SPARTAK DESZCZNO 4 : 5
30 - 20.06.2015  BŁĘKITNI DOBIEGNIEW - SPÓJNIA II 8 : 1




Bilans po 30 kolejce:

  ilość meczy
punkty
bramki
zwycięstwa
remisy
porażki
rozegrane mecze 30 25 49:97 7 4 19
u siebie
15 20 32:37 6 2 7
wyjazdy
15 5 17:60 1 3 12



Strzelcy bramek i zawodnicy asystujący:

zawodnik
ilość goli
ilość asyst
Patryk Krasiński    
 Bartek Wanke    
 Arek Wójcik    
 Mateusz Krasiński

 

 

 Maciek Zimny    
 Michał Masztalerz

 

Patryk Przybylski    
 Piotr Michałek

 

 
Andrzej Groszek    
Artem Teslenko

 

 

 Mateusz Siudak    
 Daniel Drozdowicz    
 Dawid Misiak    
 Erwin Prokopowicz    
 Adam Soboń    
 Dawid Szczeciński

 

 
Konrad Kurałowicz  
Mirek Małachowski  
Przemek Lipski  
Piotr Pieróg    
Piotr Koszela