Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Starszy

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno


Nieco lepiej niż w pierwszym spotkaniu, przeciwko Steinpolowi-Ilance Rzepin, zaprezentowali się nasi młodzicy, którzy w Rzepinie rozegrali mecz siódmej kolejki okręgowej ligi młodzików. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, po golu Mateusza Kamińskiego 3 minuty przed przerwą.

Druga część meczu zakończyła się również lepszym bilansem bramkowym na korzyść Ilanki, gdzie dla gospodarzy gole strzelili Marcin Graczyk i Bartłomiej Woźniak, zaś dla Spójni o honorowe trafienie pokusił się Dominik Fudalin.

OLM: Spójnia Ośno - LPFA Kostrzyn


 Porażką młodzików Spójni 0:3 zakończyło niedzielne spotkanie okręgowej ligi młodzików, gdzie nasz zespół podejmował swoich rówieśników zespołu Lech Poznań Football Academy z Kostrzyna. Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą, po golu Eryka Ożarowskiego, a ten sam zawodnik, jeszcze dwukrotnie pokonał naszego bramkarza w drugiej połowie i to goście cieszyli się z wygranej.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - UKS Polonia Słubice

 


Trzecim remisem z rzędu zakończyli spotkanie okręgowej ligi młodzików piłkarze Spójni, którzy w niedzielę podejmowali na własnym boisku UKS Polonię Słubice.  W 25 minucie prowadzenie objęli gości, ale jeszcze przed przerwą gol Tobiasza Fudalina dał Spójni remis.

Po przerwie wynik nie uległ już zmianie, choć nasz zespół miał ku temu sposobność. Ostatecznie wynik 1:1, a kolejny mecz nasi młodzicy rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00, gdzie będą podejmować zespół Lech Poznań Footboll Academy z Kostrzyna. 

 

Czytaj więcej...

OLM: Odra Górzyca - Spójnia Ośno

 


W niedzielne przedpołudnie młodzicy Spójni rozegrali spotkanie w Górzycy, gdzie rywalizowali z młodzikami miejscowej Odry. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, po golu Bartosza Oprzalskiego.Tuż po przerwie Spójnia wyrównała golem Tobiasza Fudalina, ale Odra ponownie wyszła na prowadzenie po samobójczym trafieniu naszego obrońcy. Jednak nasz zespół doprowadził do wyrównania w 60 minucie meczu, ponownie po golu Tobiasza Fudalina.

Czytaj więcej...

OLM: Stal Sulęcin - Spójnia Ośno


Blisko pierwszej wygranej byli młodzicy Spójni, którzy w środę spotkani się w Żubrowie z młodzikami Stali Sulęcin. Do Przerwy Spójnia prowadziła już 4:1, po golach Dominika Fudalina, Tobiasza Fudalina, Igora Tiuchtieja i Mateusza Senyszyna. Jednak w końcówce meczu gospodarze strzelili trzy gole, doprowadzając do wyrównania i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4.

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Steinpol-Ilanka Rzepin


 

W bieżącej kolejce rozgrywek okręgowej ligi młodzików Spójnia podejmowała na własnym stadionie Steinpol-Ilankę Rzepin. Pierwsza połowa meczu z przewagą gości, którzy trzykrotnie znaleźli drogę do bramki Spójni, na co nasz zespół odpowiedział jednym trafieniem Tobiasza Fudalina.

Po przerwie już wyraźna dominacja Ilanki, która zaaplikowała naszym młodzikom pięć goli. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Steinpolu-Ilanki Rzepin 8:1.

 

OLM: Lech Poznań Football Academy Kostrzyn - Spójnia Ośno


Nieudanie zainaugurowali rundę wiosenną młodzicy Spójni, którzy na pierwsze spotkanie wiosną udali się do Kostrzyna, gdzie zmierzyli się z zespołem Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 5:2, ale do przerwy Kostrzyn prowadził jedynie 2:1, a pięć minut po przerwie Spójnia wyrównała stan rywalizacji. Gole dla naszego zespołu strzelili Igor Tiuchtiej i Tobiasz Fudalin. Nasi młodzicy kolejne spotkanie rozegrają w Ośnie Lubuskim, gdzie podejmować będą Steinpol-Ilankę Rzepin, a mecz odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia o godzinie 12.00.

 

Czytaj więcej...

Halowe Turnieje Piłki Nożnej w Witnicy


Zespoły Orlików i Młodzików uczestniczyły w miniony weekend, w halowych turniejach piłki nożnej organizowanych w Witnicy przez Czarnych-Browar. W sobotę rywalizowali orlicy, którzy ostatecznie zajęli dobre, czwarte miejsce. W niedzielę o główne trofeum walczyły drużyny młodzików, a bardzo dobrze prezentowali się piłkarze Spójni, którzy przegrali jedynie ze zwycięzcą turnieju Meprozetem Stare Kurowo. Młodzicy Spójni uplasowali się na czwartym miejscu, ale pozycja byłaby wyższa gdyby nasi piłkarze wykazali się lepszą skutecznością, bo w obronie nasz zespół radził sobie znakomicie.

 

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


Podobnie jak w sobotnim turnieju Orlików, również w turnieju halowym Młodzików mnóstwo emocji, towarzyszących ostatecznym rozstrzygnięciom, a o najwyższych lokatach decydowały rzuty karne. Zdobywcą głównego trofeum turnieju halowego Młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie, została drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin, która w finale pokonała Spójnię Ośno Lubuskie. Trzecie miejsce zajęli młodzicy Orła Międzyrzecz, którzy wygrali z Czarnymi-Browar Witnica. Królem strzelców turnieju został Martin Telec, zawodnik Spartaka Deszczno, zdobywca 7 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Spójni Ośno Lubuskie – Dominik Płucienniczak, zaś najlepszym zawodnikiem Kacper Lewitzki – Steinpol-Ilanka Rzepin.

Czytaj więcej...

Nowe stroje dla Młodzików od firmy OPONEO.PL


Wielkie podziękowania dla Firmy Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz, za ufundowanie kompletu strojów dla drużyny młodzików Spójni Ośno Lubuskie, składa Zarząd, kierownictwo i trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie wraz z zawodnikami i rodzicami zawodników rocznika 2004, 2005, 2006.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: KARNIN
SOBOTA
27.05.2017 godz. 17.00
 

PIAST

 

.. : ..

Spójnia

 

 


Pozostałe mecze 30 kolejki:

--------------------------------

Lubuszanin - Stilon

Odra B. - Syrena

Meprozet - TS Przylep

Korona - Dąb

Arka - Sprotavia

Odra G. - Santos

Czarni-Browar - Ilanka

Budowlani - Formacja


 


 
  Spójnia II - klasa "A"


miejsce: KRZESZYCE

NIEDZIELA

28.05.2017 godz. 17.00
 

Pogoń

 

 

.. : ..

SpójniaII

 

 

Pozostałe mecze 23 kolejki:

--------------------------------

GKP - Smogórzanka

Juwenia - Chrobry

KS Glisno - Zorza 0:3vo

Lubniewiczanka - Zieloni

Leśnik - Znicz

SKP - AS Pieski

»

Poprzedni mecz

20.05.2017

Spójnia

3:0

Budowlani

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. STILON GORZÓW WLKP.    82
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 66
3. SYRENA ZBĄSZYNEK       64

4. FORMACJA PORT MOSTKI   60
5. TS PRZYLEP             51
6. PIAST KARNIN           44
7. SPROTAVIA SZPROTAWA    41
8. SPÓJNIA OŚNO LUB.      39
9. LUBUSZANIN DREZDENKO   34
10.ARKA NOWA SÓL          34
11.CZARNI-BROWAR WITNICA  33
12.DĄB PRZYBYSZÓW         31
13.SANTOS ŚWIEBODZIN      31
14.ODRA BYTOM ODRZ.       27
15.KORONA KOŻUCHÓW        25
16.ODRA GÓRZYCA           25
17.BUDOWLANI LUBSKO       24
18.MEPROZET STARE KUROWO  24

 21.05.2017

SpójniaII
2 : 3

SKP

 

 

tabela klasy "A"
1. ZIELONI LUBIECHNIA  53
2. SKP SŁUBICE         53
3. GKP PSZCZEW         49
4. LEŚNIK LEMIERZYCE   36
5. SPÓJNIA II OŚNO     34
6. POGOŃ KRZESZYCE     31
7. LUBNIEWICZANKA      31
8. AS PIESKI           27
9. CHROBRY DRZEŃSKO    27
10.ZNICZ TRZEMESZNO    25
11.JUWENIA BOCZÓW      24
12.ZORZA KOWALÓW       21
13.SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 18
14.KS GLISNO            8
 
»

Ostatnio edytowane strony