Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Starszy

OLM: UKS Polonia Słubice - Spójnia Ośno

W ostatnim meczu okręgowej ligi młodzików Spójnia Ośno uległa w meczu wyjazdowym liderowi rozgrywek, UKS-wi Polonii Słubice 0:2. Nasz zespół zajął ostatecznie 5 lokatę w tabeli, z dorobkiem 9 punktów.

OLM: Spójnia Ośno - Odra Górzyca

Udana końcówka sezonu w wykonaniu młodzików Spójni, którzy dzisiaj pokonali na własnym stadionie młodzików Odry Górzyca 1:0. Bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, gdzie obaj bramkarze mieli sporo pracy, ale zachowali czyste koto. Dopiero na 5 minut przed końcem meczu Tobiasz Fudalin zmusił do kapitulacji golkipera Odry, i to Spójnia mogła cieszyć się z wygranej, w tym wyrównanym spotkaniu.

OLM: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin

Pierwszą wygraną w tej rundzie mogą pochwalić się młodzicy Spójni, którzy na własnym boisku pokonali swoich rówieśników Stali Sulęcin. Dobry mecz naszych młodych adeptów piłki nożnej, którzy mieli sporo okazji na gola, a wykorzystali trzy. Do przerwy Spójnia prowadziła 2:1, po golach Maksymiliana Szmaragowskiego i Jakuba Senyszyna, a dla Stali strzelcem bramki był Łukasz Prugar.

Po przerwie również szybki i wyrównany mecz, ale tylko jedna bramka, gdzie Igor Tiuchtiej ustalił wynik spotkania i ostatecznie 3:1 dla Spójni.

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

Nieco lepiej niż w pierwszym spotkaniu, przeciwko Steinpolowi-Ilance Rzepin, zaprezentowali się nasi młodzicy, którzy w Rzepinie rozegrali mecz siódmej kolejki okręgowej ligi młodzików. Pierwsza połowa meczu zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy, po golu Mateusza Kamińskiego 3 minuty przed przerwą.

Druga część meczu zakończyła się również lepszym bilansem bramkowym na korzyść Ilanki, gdzie dla gospodarzy gole strzelili Marcin Graczyk i Bartłomiej Woźniak, zaś dla Spójni o honorowe trafienie pokusił się Dominik Fudalin.

OLM: Spójnia Ośno - LPFA Kostrzyn

Porażką młodzików Spójni 0:3 zakończyło niedzielne spotkanie okręgowej ligi młodzików, gdzie nasz zespół podejmował swoich rówieśników zespołu Lech Poznań Football Academy z Kostrzyna. Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą, po golu Eryka Ożarowskiego, a ten sam zawodnik, jeszcze dwukrotnie pokonał naszego bramkarza w drugiej połowie i to goście cieszyli się z wygranej.

Trzecim remisem z rzędu zakończyli spotkanie okręgowej ligi młodzików piłkarze Spójni, którzy w niedzielę podejmowali na własnym boisku UKS Polonię Słubice.  W 25 minucie prowadzenie objęli gości, ale jeszcze przed przerwą gol Tobiasza Fudalina dał Spójni remis.

Po przerwie wynik nie uległ już zmianie, choć nasz zespół miał ku temu sposobność. Ostatecznie wynik 1:1, a kolejny mecz nasi młodzicy rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00, gdzie będą podejmować zespół Lech Poznań Footboll Academy z Kostrzyna.

W niedzielne przedpołudnie młodzicy Spójni rozegrali spotkanie w Górzycy, gdzie rywalizowali z młodzikami miejscowej Odry. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem gospodarzy, po golu Bartosza Oprzalskiego.Tuż po przerwie Spójnia wyrównała golem Tobiasza Fudalina, ale Odra ponownie wyszła na prowadzenie po samobójczym trafieniu naszego obrońcy. Jednak nasz zespół doprowadził do wyrównania w 60 minucie meczu, ponownie po golu Tobiasza Fudalina.

Blisko pierwszej wygranej byli młodzicy Spójni, którzy w środę spotkani się w Żubrowie z młodzikami Stali Sulęcin. Do Przerwy Spójnia prowadziła już 4:1, po golach Dominika Fudalina, Tobiasza Fudalina, Igora Tiuchtieja i Mateusza Senyszyna. Jednak w końcówce meczu gospodarze strzelili trzy gole, doprowadzając do wyrównania i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4.

W bieżącej kolejce rozgrywek okręgowej ligi młodzików Spójnia podejmowała na własnym stadionie Steinpol-Ilankę Rzepin. Pierwsza połowa meczu z przewagą gości, którzy trzykrotnie znaleźli drogę do bramki Spójni, na co nasz zespół odpowiedział jednym trafieniem Tobiasza Fudalina.

Po przerwie już wyraźna dominacja Ilanki, która zaaplikowała naszym młodzikom pięć goli. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Steinpolu-Ilanki Rzepin 8:1.

OLM: Lech Poznań Football Academy Kostrzyn - Spójnia Ośno

Nieudanie zainaugurowali rundę wiosenną młodzicy Spójni, którzy na pierwsze spotkanie wiosną udali się do Kostrzyna, gdzie zmierzyli się z zespołem Lech Poznań Football Academy Dariusz Dudka. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 5:2, ale do przerwy Kostrzyn prowadził jedynie 2:1, a pięć minut po przerwie Spójnia wyrównała stan rywalizacji. Gole dla naszego zespołu strzelili Igor Tiuchtiej i Tobiasz Fudalin. Nasi młodzicy kolejne spotkanie rozegrają w Ośnie Lubuskim, gdzie podejmować będą Steinpol-Ilankę Rzepin, a mecz odbędzie się w niedzielę 9 kwietnia o godzinie 12.00.

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.