Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Burmistrza


 

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.

 

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Bloominess Polska


 Za nami pierwszy Halowy Turniej w tym roku pod patronatem Dyrektora Bloominess Polska SP. O.O. W miniony weekend w hali sportowej Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim odbył się Turniej Halowy w Piłce Nożnej dla kategorii MŁODZIK.

Emocji nie brakowało, a wszystkie mecze obfitowały w bardzo ciekawe zwroty akcji. Bardzo dziękujemy wszystkim drużynom za wspólne granie oraz stworzenie świetnego widowiska.
Dziękujemy również:
✅ Rodzicom - Kibicom za profesjonalne przygotowanie i obsługę bufetu
✅ Cheerleaderkom ze Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim za występ oraz gorący doping z wysokości trybun
✅ Wszystkim zaangażowanym w organizację oraz sponsorom tego wydarzenia
Czytaj więcej...

3 Liga Okręgowa Młodzików

 

 W przerwie między rozgrywkami ligowymi zespół młodzika regularnie trenował, aby w jak najlepszej formie przystąpić do wiosennej rundy rewanżowej. 

Dzięki uprzejmości jednej z lokalnych firm AREMIX - nasi podopieczni otrzymali nowe kurtki treningowe, w których mogliśmy trenować w każdej - nawet deszczowej pogodzie! Pomimo niskich temperatur zespół całą zimę trenował na świeżym powietrzu! 

Bardzo dziękujemy dla Pana Arkadiusza Kozakiewicza  za okazane wsparcie!

Czytaj więcej...

podsumowanie rundy jesiennej - młodziki

 

Z początkiem listopada zespół młodzików zakończył swoje rozgrywki ligowe. Nasi młodzi piłkarze rozegrali dziesięć spotkań z rówieśnikami reprezentującymi okoliczne kluby piłkarskie takie jak: Ilanka Rzepin, PAP Bosko Sulęcin, UKS Celuloza Kostrzyn, MUKS PS Kostrzyn oraz Zorza Kowalów. Nasz zespół zakończył zmagania w centralnej części tabeli zdobywając 45 bramek - tracąc dokładnie tyle samo. W każdym meczu zawodnicy dzielnie walczyli do ostatnich minut, natomiast nie we wszystkich spotkaniach udało się zwyciężyć. Pamiętamy jednak, że najważniejsza jest sportowa rywalizacja w dobrej atmosferze - a dla naszych młodych adeptów każda zdobyta bramka była tak samo ważna!

Czytaj więcej...

podsumowanie rundy jesiennej - orliki


 

Nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, występujący w kategorii orlik, uczestniczyli w bieżącej edycji rozgrywek o mistrzostwo okręgowej ligi w nowej formule tj. bez presji wyniku. Oznaczało to, że nieistotne były rezultaty spotkań oraz końcowa tabela rozgrywek. Nasi piłkarze rywalizowali w bieżącym sezonie z dwoma zespołami Ilanki Rzepin, dwoma zespołami Polonii Słubice oraz UKS- Torzym. Liczymy, że tak przyjęte zasady gry zachęcą dzieci z Ośna i okolicznych miejscowości do licznego uczestnictwa w rozgrywkach i rozwoju swoich umiejętności sportowych.

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 

Bardzo dobry występ najmłodszych adeptów piłki nożnej Spójni Ośno Lubuskie, którzy w halowym turnieju o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie zdobyli główne trofeum. Na drugim miejscu uplasował się zespół UKS-u Perły Cybinka, zaś trzecią lokatę zajęła drużyna UKS-u Warty Słońsk. Królem strzelców został Kamil Bąk (Spójnia Ośno), zdobywca 12-stu goli, najlepszym bramkarzem wybrano Natana Lepionkę (Pogoń Krzeszyce). Najlepszym zawodnikiem turnieju została wybrana Marysia Słowińska, piłkarka UKS-u Perły Cybinka. 

Czytaj więcej...

Wyniki zespołów młodzieżowych Spójnia


W rozwinięciu wiadomości informacja na temat wyników zespołów młodzieżowych Spójni Ośno Lubuskie w sezonie 2019/2020 – runda jesienna:

 

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 

UKS Chemik Gorzów Wlkp. i Spójnia Ośno spotkały się w finale Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. Zdobywcą głównego trofeum  zostali piłkarze z Gorzowa, którzy pokonali Spójnię 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin, którzy pokonali UKS Torzym 2:0. Królem strzelców został Kamil Bąk, najlepszym bramkarzem wybrano Oskara Taraska (obaj Spójnia Ośno Lubuskie). Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Wojciecha Pielaka z Chemika Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

Trening ze Spójnią


 Podobnie jak w roku poprzednim, w ramach organizowanych przez MDK w Ośnie Lubuskim imprez, w piątkowe popołudnie 27 lipca, dzieci i młodzież z Ośna Lubuskiego, mogła aktywnie spędzić czas z zawodnikami i trenerami Spójni Ośno. Frekwencja nie była wielka, ale dziewczynki i chłopcy, którzy pojawili się na stadionie Spójni w towarzystwie Pani Joanny Olszewskiej, nie żałują poświęconego czasu. Dzieci mogły obejrzeć trening piłkarzy Spójni, jak również same uczestniczyły w grach i zabawach oraz mini treningu, przygotowanym i prowadzonym przez zawodnika Spójni – Pawła Gurgula.

W rozwinięciu informacji foto-relacja z „treningu ze Spójnią”.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUBUSKIE

SOBOTA

13.04.2024 godz. 16.00 

SPÓJNIA

2:2

SYRENA

 

Gole dla Spójni 

Adrian Paradowski 

Marek Buszczak 

 

 

  Mecze 23 kolejki IV Ligi

----------------------------------- 

 

»

Poprzedni mecz

06.04.2024

Ilanka

11:0


Spójnia

 

ŹRÓDŁO: WITRYNA INTERNETOWA
WWW.POLSKAPILKA.NET

 

 

»

Ostatnio edytowane strony