Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

OLM: Spójnia Ośno - Progres Gorzów Wlkp.


Minionej środy młodziki Spójni rozegrali zaległe spotkanie okręgowej ligi, w którym w Sulęcinie spotkali się z miejscową Stalą. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2, a strzelcem obu goli dla Spójni był Tobiasz Fudalin.

W bieżącej kolejce nasz zespół podejmował Progres Gorzów Wlkp. Ulegając rywalowi 0:7. Do przerwy goście prowadzili trzema bramkami, wyraźnie przeważając, tworząc sobie sporo okazji na gola. Po przerwie obraz gry nie zmienił się zbytnio i goście jeszcze czterokrotnie znaleźli drogę do bramki Spójni.

 

Czytaj więcej...

OLM: Czarni-Browar Witnica - Spójnia Ośno Lub.


Udanie zainaugurowali rozgrywki Młodzicy Spójni Ośno, którzy w Witnicy pokonali Czarnych-Browar 6:0. Do przerwy podopieczni Piotra Didyka prowadzili już trzema bramkami, po dwóch golach Oskara Zabierowskiego i jednym trafieniu Szymona Szymkiewicza.

Po przerwie dalej skuteczna gra naszych zawodników, którzy ponownie trzykrotnie trafili do bramki rywali. Swojego drugiego gola strzelił Szymon Szymkiewicza, a piąta i szósta bramka była dziełem Mateusza Senyszyna. W najbliższą środę młodzicy Spójni udają się do Sulęcina, zaległy mecz z miejscową Stalą.

 

Czytaj więcej...

Turniej orlików w Ośnie Lubuskim

 


W sobotnie 29 kwietnia na stadionie w Ośnie Lubuskim odbył się drugi turniej orlików rozgrywany w ramach okręgowej ligi orlików. Zespoły prezentowały wyrównany poziom umiejętności, a najlepiej radzili sobie młodzi adepci piłki nożnej z Kostrzyna, którzy okazali się zasłużonym zwycięzcą turnieju . Drugie miejsce zajęła drużyna Warty Słońsk, a trzecie Steinpol-Ilanka Rzepin. Spójnia, z dorobkiem 5 punktów, zajęła piąte miejsce.  W rozwinięciu informacji wyniki i punktacja zawodów. Następny turniej nasze orliki rozegrają w sobotę 6 maja w Sulęcinie.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 Między zespołami reprezentującymi Akademie Piłkarskie z Gorzowa Wlkp. rozstrzygnęły się losy głównego trofeum, turnieju halowego Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. Dopiero rzuty karne zdecydowały o wygranej Progresu, który w finale mierzył się Chemikiem. Również w meczu trzecie miejsce decydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali piłkarze Stali Sulęcin, zaś Spójnia Ośno zajęła ostatecznie piąte miejsce. Królem strzelców turnieju został Jakub Chudziak, zawodnik Chemika Gorzów Wlkp., zdobywca 12 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Steinpolu-Ilanki Rzepin – Kacper Zeman, zaś najlepszym zawodnikiem Daniel Popucewicz – Progres Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo dobrze radzą sobie nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików rywalizują z UKS-em Polonią Słubice o pozycję lidera w swojej grupie. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, w tym wyniki turnieju w Ośnie Lubuskim, który odbył się 8 października, na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: UKS Celuloza Kostrzyn- Spójnia Ośno


 

Młodzicy Spójni próbowali przełamać się w Kostrzynie,  gdzie rozgrywali spotkanie z zespołem UKS-u Celulozy. Pierwsza połowa meczu to ambitna gra naszego zespołu, ale lepsza skuteczność gospodarzy, którzy trzykrotnie trafili do bramki Spójni. Druga połowa meczu ponownie słabsza w wykonaniu naszych zawodników, którzy aż dziesięciokrotnie dopuścili do utraty bramki i ostatecznie wysokie zwycięstwo UKS-u Celulozy Kostrzyn 13:0.

Szkolny turniej piłki nożnej


W sobotnie przedpołudnie na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim odbył się kolejny turniej dla dzieci i młodzieży szkolnej, organizowanego w ramach "Lato Ośo 2016". Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych - orlik i młodzik. W obu kategoriach wystąpiły trzy drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyniki meczów i końcową klasyfikację oraz zdjęcia z turnieju.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo udana runda naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików zajęli drugą lokatę w swojej grupie. Podopieczni Krzysztofa Gurgula wygrali dwa z sześciu turniejów a pozostałych zajęli drugą lokatę. Zwycięzcą grupy orlików,  w której występował nasz zespół, została drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin.

W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, które zostały rozegrane po turnieju w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: Zorza Kowalów- Spójnia Ośno


Wysoką wygraną zakończył sezon zespół młodzików Spójni, którzy w Kowalowi rozbili Zorzę 11:0. Podopieczni Piotr Didyka do przerwy prowadzili 5:0, dorzucając w drugiej połowie meczu jeszcze sześć bramek. Strzelcami goli dla Spójni byli: Artur Lenard-4, Jakub Paszkowski-3, Bartek Sabaciński, Tobiasz Fudalin, Dominik Fudalin, Patryk Róż. Ostatecznie drużyna młodzików Spójni zajęła w rundzie wiosennej trzecią lokatę w tabeli rozgrywek, a zwycięzcą ligi zostali piłkarze Stali Sulęcin.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Lubniewiczanka Lubniewice


Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Okręgowej Ligi Młodzików, w którym Spójnia podejmowała w Ośnie Lubuskim Lubniewiczankę Lubniewice. Po pierwszej połowie meczu prowadzili goście 2:1, a jedyny gol dla Spójni padł po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Po przerwie wynik meczu wyrównał Jakub Paszkowski, a na prowadzenie Spójnie wyprowadziła bramka Artura Lenarda. Goście walczyli jednak do końca i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUB.
SOBOTA
23.09.2017 godz. 16.00
 

SPÓJNIA

 

0:2

WARTA

 

 

 

Pozostałe mecze 8 kolejki IV ligi:

--------------------------------

Budowlani - Pogoń 1:1

Czarni-Browar - Odra 3:1

Lubuszanin - Sprotavia 1:3

Piast - TS Przylep 0:0

Tęcza - Dąb 3:0

Steinpol-Ilanka - Arka 2:0

Syrena - Korona 2:2

 


 
»

Poprzedni mecz

16.09.2017

SPÓJNIA

2 : 0

Budowlani

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. WARTA GORZÓW WLKP.     20
2. TĘCZA KROSNO ODRZ.     19
3. SYRENA ZBĄSZYNEK       16 
4. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 16
5. TS PRZYLEP             13
6. ODRA BYTOM ODRZ.       12
7. SPROTAVIA SZPROTAWA    11
8. POGOŃ ŚWIEBODZIN       11
9. LUBUSZANIN DREZDENKO   10  
10.DĄB PRZYBYSZÓW         10
11.SPÓJNIA OŚNO LUB.       9
12.CZARNI-BROWAR WITNICA   9
13.ARKA NOWA SÓL           9
14.KORONA KOŻUCHÓW         7
15.BUDOWLANI LUBSKO        4  
16.PIAST KARNIN            1   

»

Ostatnio edytowane strony