Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

Turniej orlików w Ośnie Lubuskim

 


W sobotnie 29 kwietnia na stadionie w Ośnie Lubuskim odbył się drugi turniej orlików rozgrywany w ramach okręgowej ligi orlików. Zespoły prezentowały wyrównany poziom umiejętności, a najlepiej radzili sobie młodzi adepci piłki nożnej z Kostrzyna, którzy okazali się zasłużonym zwycięzcą turnieju . Drugie miejsce zajęła drużyna Warty Słońsk, a trzecie Steinpol-Ilanka Rzepin. Spójnia, z dorobkiem 5 punktów, zajęła piąte miejsce.  W rozwinięciu informacji wyniki i punktacja zawodów. Następny turniej nasze orliki rozegrają w sobotę 6 maja w Sulęcinie.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 Między zespołami reprezentującymi Akademie Piłkarskie z Gorzowa Wlkp. rozstrzygnęły się losy głównego trofeum, turnieju halowego Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. Dopiero rzuty karne zdecydowały o wygranej Progresu, który w finale mierzył się Chemikiem. Również w meczu trzecie miejsce decydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali piłkarze Stali Sulęcin, zaś Spójnia Ośno zajęła ostatecznie piąte miejsce. Królem strzelców turnieju został Jakub Chudziak, zawodnik Chemika Gorzów Wlkp., zdobywca 12 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Steinpolu-Ilanki Rzepin – Kacper Zeman, zaś najlepszym zawodnikiem Daniel Popucewicz – Progres Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo dobrze radzą sobie nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików rywalizują z UKS-em Polonią Słubice o pozycję lidera w swojej grupie. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, w tym wyniki turnieju w Ośnie Lubuskim, który odbył się 8 października, na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: UKS Celuloza Kostrzyn- Spójnia Ośno


 

Młodzicy Spójni próbowali przełamać się w Kostrzynie,  gdzie rozgrywali spotkanie z zespołem UKS-u Celulozy. Pierwsza połowa meczu to ambitna gra naszego zespołu, ale lepsza skuteczność gospodarzy, którzy trzykrotnie trafili do bramki Spójni. Druga połowa meczu ponownie słabsza w wykonaniu naszych zawodników, którzy aż dziesięciokrotnie dopuścili do utraty bramki i ostatecznie wysokie zwycięstwo UKS-u Celulozy Kostrzyn 13:0.

Szkolny turniej piłki nożnej


W sobotnie przedpołudnie na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim odbył się kolejny turniej dla dzieci i młodzieży szkolnej, organizowanego w ramach "Lato Ośo 2016". Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych - orlik i młodzik. W obu kategoriach wystąpiły trzy drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyniki meczów i końcową klasyfikację oraz zdjęcia z turnieju.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo udana runda naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików zajęli drugą lokatę w swojej grupie. Podopieczni Krzysztofa Gurgula wygrali dwa z sześciu turniejów a pozostałych zajęli drugą lokatę. Zwycięzcą grupy orlików,  w której występował nasz zespół, została drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin.

W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, które zostały rozegrane po turnieju w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: Zorza Kowalów- Spójnia Ośno


Wysoką wygraną zakończył sezon zespół młodzików Spójni, którzy w Kowalowi rozbili Zorzę 11:0. Podopieczni Piotr Didyka do przerwy prowadzili 5:0, dorzucając w drugiej połowie meczu jeszcze sześć bramek. Strzelcami goli dla Spójni byli: Artur Lenard-4, Jakub Paszkowski-3, Bartek Sabaciński, Tobiasz Fudalin, Dominik Fudalin, Patryk Róż. Ostatecznie drużyna młodzików Spójni zajęła w rundzie wiosennej trzecią lokatę w tabeli rozgrywek, a zwycięzcą ligi zostali piłkarze Stali Sulęcin.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Lubniewiczanka Lubniewice


Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Okręgowej Ligi Młodzików, w którym Spójnia podejmowała w Ośnie Lubuskim Lubniewiczankę Lubniewice. Po pierwszej połowie meczu prowadzili goście 2:1, a jedyny gol dla Spójni padł po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Po przerwie wynik meczu wyrównał Jakub Paszkowski, a na prowadzenie Spójnie wyprowadziła bramka Artura Lenarda. Goście walczyli jednak do końca i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin


 

Zespół Stali Sulęcin przerwał dobrą passę młodzików Spójni, którzy na własnym boisku ulegli rywalom 1:5. Do przerwy prowadzili goście dwiema bramkami, a tuż po wznowieniu gry w drugiej części meczu, Artur Lenard strzelił gola kontaktowego, ale następnie gole strzelali już tylko przyjezdni.

 

Czytaj więcej...

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

 


Sporą niespodziankę sprawił dzisiaj zespół młodzików Spójni, który w Rzepinie rywalizował z młodzikami Setinpolu-Ilanki (przypomnijmy – finalistami turnieju „Z podwórka na stadion -  o Puchar Tymbarku). Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a do przerwy prowadziła Spójnia 2:1. Gole dla naszego zespołu strzelili Artur Lenard i Dominik Fudalin.

 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: KARNIN
SOBOTA
27.05.2017 godz. 17.00
 

PIAST

 

.. : ..

Spójnia

 

 


Pozostałe mecze 30 kolejki:

--------------------------------

Lubuszanin - Stilon

Odra B. - Syrena

Meprozet - TS Przylep

Korona - Dąb

Arka - Sprotavia

Odra G. - Santos

Czarni-Browar - Ilanka

Budowlani - Formacja


 


 
  Spójnia II - klasa "A"


miejsce: KRZESZYCE

NIEDZIELA

28.05.2017 godz. 17.00
 

Pogoń

 

 

.. : ..

SpójniaII

 

 

Pozostałe mecze 23 kolejki:

--------------------------------

GKP - Smogórzanka

Juwenia - Chrobry

KS Glisno - Zorza 0:3vo

Lubniewiczanka - Zieloni

Leśnik - Znicz

SKP - AS Pieski

»

Poprzedni mecz

20.05.2017

Spójnia

3:0

Budowlani

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. STILON GORZÓW WLKP.    82
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 66
3. SYRENA ZBĄSZYNEK       64

4. FORMACJA PORT MOSTKI   60
5. TS PRZYLEP             51
6. PIAST KARNIN           44
7. SPROTAVIA SZPROTAWA    41
8. SPÓJNIA OŚNO LUB.      39
9. LUBUSZANIN DREZDENKO   34
10.ARKA NOWA SÓL          34
11.CZARNI-BROWAR WITNICA  33
12.DĄB PRZYBYSZÓW         31
13.SANTOS ŚWIEBODZIN      31
14.ODRA BYTOM ODRZ.       27
15.KORONA KOŻUCHÓW        25
16.ODRA GÓRZYCA           25
17.BUDOWLANI LUBSKO       24
18.MEPROZET STARE KUROWO  24

 21.05.2017

SpójniaII
2 : 3

SKP

 

 

tabela klasy "A"
1. ZIELONI LUBIECHNIA  53
2. SKP SŁUBICE         53
3. GKP PSZCZEW         49
4. LEŚNIK LEMIERZYCE   36
5. SPÓJNIA II OŚNO     34
6. POGOŃ KRZESZYCE     31
7. LUBNIEWICZANKA      31
8. AS PIESKI           27
9. CHROBRY DRZEŃSKO    27
10.ZNICZ TRZEMESZNO    25
11.JUWENIA BOCZÓW      24
12.ZORZA KOWALÓW       21
13.SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 18
14.KS GLISNO            8
 
»

Ostatnio edytowane strony