Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

Turniej orlików w Ośnie Lubuskim

 


W sobotnie 29 kwietnia na stadionie w Ośnie Lubuskim odbył się drugi turniej orlików rozgrywany w ramach okręgowej ligi orlików. Zespoły prezentowały wyrównany poziom umiejętności, a najlepiej radzili sobie młodzi adepci piłki nożnej z Kostrzyna, którzy okazali się zasłużonym zwycięzcą turnieju . Drugie miejsce zajęła drużyna Warty Słońsk, a trzecie Steinpol-Ilanka Rzepin. Spójnia, z dorobkiem 5 punktów, zajęła piąte miejsce.  W rozwinięciu informacji wyniki i punktacja zawodów. Następny turniej nasze orliki rozegrają w sobotę 6 maja w Sulęcinie.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 Między zespołami reprezentującymi Akademie Piłkarskie z Gorzowa Wlkp. rozstrzygnęły się losy głównego trofeum, turnieju halowego Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. Dopiero rzuty karne zdecydowały o wygranej Progresu, który w finale mierzył się Chemikiem. Również w meczu trzecie miejsce decydowały rzuty karne, które lepiej egzekwowali piłkarze Stali Sulęcin, zaś Spójnia Ośno zajęła ostatecznie piąte miejsce. Królem strzelców turnieju został Jakub Chudziak, zawodnik Chemika Gorzów Wlkp., zdobywca 12 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Steinpolu-Ilanki Rzepin – Kacper Zeman, zaś najlepszym zawodnikiem Daniel Popucewicz – Progres Gorzów Wlkp.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo dobrze radzą sobie nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików rywalizują z UKS-em Polonią Słubice o pozycję lidera w swojej grupie. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, w tym wyniki turnieju w Ośnie Lubuskim, który odbył się 8 października, na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: UKS Celuloza Kostrzyn- Spójnia Ośno


 

Młodzicy Spójni próbowali przełamać się w Kostrzynie,  gdzie rozgrywali spotkanie z zespołem UKS-u Celulozy. Pierwsza połowa meczu to ambitna gra naszego zespołu, ale lepsza skuteczność gospodarzy, którzy trzykrotnie trafili do bramki Spójni. Druga połowa meczu ponownie słabsza w wykonaniu naszych zawodników, którzy aż dziesięciokrotnie dopuścili do utraty bramki i ostatecznie wysokie zwycięstwo UKS-u Celulozy Kostrzyn 13:0.

Szkolny turniej piłki nożnej


W sobotnie przedpołudnie na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim odbył się kolejny turniej dla dzieci i młodzieży szkolnej, organizowanego w ramach "Lato Ośo 2016". Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych - orlik i młodzik. W obu kategoriach wystąpiły trzy drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyniki meczów i końcową klasyfikację oraz zdjęcia z turnieju.

Czytaj więcej...

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW


Bardzo udana runda naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików zajęli drugą lokatę w swojej grupie. Podopieczni Krzysztofa Gurgula wygrali dwa z sześciu turniejów a pozostałych zajęli drugą lokatę. Zwycięzcą grupy orlików,  w której występował nasz zespół, została drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin.

W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, które zostały rozegrane po turnieju w Ośnie Lubuskim.

 

Czytaj więcej...

OLM: Zorza Kowalów- Spójnia Ośno


Wysoką wygraną zakończył sezon zespół młodzików Spójni, którzy w Kowalowi rozbili Zorzę 11:0. Podopieczni Piotr Didyka do przerwy prowadzili 5:0, dorzucając w drugiej połowie meczu jeszcze sześć bramek. Strzelcami goli dla Spójni byli: Artur Lenard-4, Jakub Paszkowski-3, Bartek Sabaciński, Tobiasz Fudalin, Dominik Fudalin, Patryk Róż. Ostatecznie drużyna młodzików Spójni zajęła w rundzie wiosennej trzecią lokatę w tabeli rozgrywek, a zwycięzcą ligi zostali piłkarze Stali Sulęcin.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Lubniewiczanka Lubniewice


Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Okręgowej Ligi Młodzików, w którym Spójnia podejmowała w Ośnie Lubuskim Lubniewiczankę Lubniewice. Po pierwszej połowie meczu prowadzili goście 2:1, a jedyny gol dla Spójni padł po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Po przerwie wynik meczu wyrównał Jakub Paszkowski, a na prowadzenie Spójnie wyprowadziła bramka Artura Lenarda. Goście walczyli jednak do końca i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

 

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin


 

Zespół Stali Sulęcin przerwał dobrą passę młodzików Spójni, którzy na własnym boisku ulegli rywalom 1:5. Do przerwy prowadzili goście dwiema bramkami, a tuż po wznowieniu gry w drugiej części meczu, Artur Lenard strzelił gola kontaktowego, ale następnie gole strzelali już tylko przyjezdni.

 

Czytaj więcej...

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

 


Sporą niespodziankę sprawił dzisiaj zespół młodzików Spójni, który w Rzepinie rywalizował z młodzikami Setinpolu-Ilanki (przypomnijmy – finalistami turnieju „Z podwórka na stadion -  o Puchar Tymbarku). Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a do przerwy prowadziła Spójnia 2:1. Gole dla naszego zespołu strzelili Artur Lenard i Dominik Fudalin.

 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: Ośno Lub.
SANTOK
22.07.2017 godz. 11.00
 

Kasztelania

 

..:..

SpójniaMecz sparingowy

 

 

 

harmonogram sparingów Spójni

--------------------------------

15 lipca (sobota)

Spójnia - Zieloni Lubiechnia 8:1

 

22 lipca (sobota)

Kasztelania Santok - Spójnia

 

25 lipca (wtorek)

Warta Słońsk - Spójnia

 

29 lipca (sobota)

Turniej w Ośnie Lubuskim

Memoriał Stanisława Bohuszki

 

1 sierpnia (wtorek)

Stal Sulęcin - Spójnia

 

5 sierpnia (sobota)

Spójnia - Kosmos Rudnica

 


 
»

Poprzedni mecz

17.06.2017

Korona

3:0

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. STILON GORZÓW WLKP.    92
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 81
3. SYRENA ZBĄSZYNEK       76

4. FORMACJA PORT MOSTKI   72
5. TS PRZYLEP             55
6. SPÓJNIA OŚNO LUB.      51
7. SPROTAVIA SZPROTAWA    49
8. PIAST KARNIN           48
9. DĄB PRZYBYSZÓW         39
10.SANTOS ŚWIEBODZIN      39
11.LUBUSZANIN DREZDENKO   38
12.ARKA NOWA SÓL          37
13.CZARNI-BROWAR WITNICA  36
14.ODRA BYTOM ODRZ.       33
15.KORONA KOŻUCHÓW        31
16.BUDOWLANI LUBSKO       31
17.ODRA GÓRZYCA           28
18.MEPROZET STARE KUROWO  25

 


 

»

Ostatnio edytowane strony