Aktualności

Strona Główna ›› Tenis Stolowy

III i IV liga Tenisa Stołowego

 

W zakończonych rozgrywkach III ligi tenisa stołowego w sezonie 2021/2021 drużyna MKS Spójnia Ośno Lubuskie zajęła 6 miejsce w gronie 12 drużyn.

W drugiej części sezonu zawodnicy Spójni rywalizowali w grupie mistrzowskiej 3 ligi o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, gdzie uzyskali następujące wyniki:

Spójnia – Gorzovia: 10-7,

Spójnia – Uczniak Szprotawa : 8-10,

Spójnia – Jofrakuda Świebodzin: 2-10,

Spójnia - Pełcz Górki Noteckie: 4-10,

ZKS Zielona Góra – Spójnia: 10-8

Czytaj więcej...

podsumowanie rundy jesiennej - tenis stołowy


 

Po ciężkim okresie letnich przygotowań, bardzo dobrze zainaugurowali sezon 2021/2022 tenisiści stołowi MKS Spójnia Ośno Lubuskie, którzy na co dzień występują w III i IV lidze tenisa stołowego w województwie lubuskim, i są odpowiednio w swoich ligach liderami rozgrywek.

W III lidze tenisa stołowego - liczącej 12 zespołów - drużyna MKS Spójnia Ośno Lubuskie w chwili obecnej jest liderem swojej grupy. W rozegranych rozgrywkach I rundy drużyna Spójni odniosła 4 zwycięstwa i jeden 1 remis. 

Czytaj więcej...

Inauguracja Ligi Tenisa Stołowego

 


W sobotę 9 października tenisiści stołowi Spójni Ośno zainaugurują rozgrywki ligowe. W III lidze tenisa stołowego Spójnia Ośno podejmie we własnej hali Kijowiankę Kije, a mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Rezerwy Spójni udają się do Słubic, gdzie zmierzą się z zespołem Wulmar II Słubice, również o godzinie 16.00.

Rozgrywki Brydża Sportowego

 


 

Zmagania kwietniowe w OLI 2021 zakończyły się dla Spójni 1 zasłużonym awansem z pierwszego miejsca do ligi Króli, natomiast Spójnia 2 w maju będzie jeszcze raz próbowała zdobyć ligę Waletów. Każdego miesiąca do rozgrywek w OLI zgłasza się coraz większa ilość teamów z całego kraju, na czym zyskuje zarówno poziom rywalizacji jak i sam prestiż internetowego przedsięwzięcia, które bądź co bądź jest dziełem bliskiej nam Fundacji z Gorzowa. Z pewnością można też mówić o dobroczynnym wzmocnieniu ducha zespołu, którego z pewnością brakowałoby nam, gdybyśmy nie wyszli z cienia pandemicznej izolacji.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: WYNIKI I RUNDY sezonu 2020-2021


 

W zakończonej I rundzie sezonu rozgrywek tenisa stołowego 2020/2021 bardzo dobrze spisały się drużyny MKS  - u Spójni Ośno Lubuskie występujące w III i IV lidze tenisa stołowego.

 

 

Obie drużyny w swoich ligach awansowały do grup mistrzowskich i będą walczyły odpowiednio o awans do 2 i 3 ligi .

 

 

W III lidze tenisa stołowego liczącej 12 zespołów drużyna Spójni Ośno Lubuskie została wicemistrzem I rundy ligi ustępując jedynie drużynie Gorzovia II Gorzów Wlkp. W rozegranych rozgrywkach I rundy drużyna Spójni odniosła 9 zwycięstw, 1 remis i jedną porażkę. Zespół Spójni jako jedyna drużyna w lidze nie odniosła w swojej hali porażki.

 

 

Drużyna MKS Spójnia Ośno Lubuskie w sezonie 2020/2021 występuje w następującym składzie:

 

- Paweł Hajkowicz (kapitan), Kacper Malewicz, Mirosław Rogowski, Sławomir Rudomina.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: WYNIKI


 Tenisiści trzecioligowej Spójni rozegrali już pięć kolejek I rundy spotkań, po której zajmują drugą lokatę w tabeli rozgrywek, z identycznym bilansem punktowym jak drużyna Gorzovii II Gorzów Wlkp.

Wyniki spotkań:

I kolejka – SPÓJNIA – Kijowianka Kije 10:3;

II kolejka – KS Lubikowo – SPÓJNIA 4:10;

III kolejka – SPÓJNIA – ZSTS I Żagań 10:3;

IV kolejka – Jofrakuda Świebodzin 6:10;

V kolejka – SPÓJNIA - Gorzovia III Gorzów Wlkp. 10:2;

W najbliższą sobotę Spójnia uda się do Witnicy na mecz z Witniczaninem.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: WYNIKI sezon 2019/2020


Tenisiści trzecioligowej Spójni rozegrali już osiem kolejek I rundy spotkań, po której są liderem rozgrywek, z identycznym bilansem punktowym jak drużyna FSL – Aktywni dla Powiatu Słubice. Wyniki spotkań:

I kolejka – ULKS Uczniak Szprotawa – SPÓJNIA 4:10,

II kolejka – SPÓJNIA - KSTS Podmokle 10:0,

III kolejka – ŻSTS  Żagań – SPÓJNIA 6:10

IV kolejka – SPÓJNIA – KS Lubikowo 10:0

V kolejka – LUKS Pełcz Górki Noteckie – SPÓJNIA 5:10

VI kolejka – SPÓJNIA – FSL Aktywni dla Powiatu Słubice przerwany przy stanie 3:3

VII kolejka – KS Kijowianka Kije – SPÓJNIA 0:10

W najbliższą sobotę Spójnia będzie podejmować we własnej hali GKS Gorzovię III Gorzów Wlkp., a mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

 

Czytaj więcej...

XXI indywidualne mistrzostwa województwa lubuskiego weteranów


 

19 MAJA, W HALI SZKOŁY PODSTAWOWEJ W OŚNIE LUBUSKIM,

ODBĘDĄ SIĘ XXI INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO WETERANÓW W TENISIE STOŁOWYM.

ROZPOCZĘCIE TURNIEJU GODZINA 10.00. ZAPRASZAMY.

TENIS STOŁOWY: WYNIKI


Tenisiści stołowi Spójni Ośno zakończyli rozgrywki o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego, zajmując ostatecznie dobrą, czwartą lokatę w tabeli rozgrywek. W ostatnim meczu drugiej rundy Spójnia Ośno mierzyła się z niżej notowanym klubem ZSL Jedność Podmokle, pokonując rywali w ich hali 10:5. Wcześniej Spójnia zremisowała w Witnicy z Witniczaniniem i ZSTS-em w Żaganiu 9:9. Następnie rozbiła Jofrakudę II w Świebodzinie 10:0, a w spotkaniach we własnej hali uległa 2:10 Gorzovii II Gorzów i ZKS-owi V Drzonków 4:10.

Rezerwy Spójni po remisie we własnej hali z Witniczaniniem III Witnica 9:9 oraz wygranych – we własnej hali – z Gorzovią VII Gorzów 10:1 i KS II Lubikowo 10:2, a na wyjeździe z MUKS II Bocian Słońsk 10:7 zajęła I miejsce w tabeli rozgrywek V ligi, premiowanym awansem do IV ligi tenisa stołowego. Gratulujemy zespołowi rezerw Spójni Ośno Lubuskie.

 

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: WYNIKI


Tenisiści Spójni rozegrali już pięć kolejek drugiej rundy spotkań, utrzymując drugą pozycję w tabeli rozgrywek. W bieżącej kolejce, po bardzo wyrównanym meczu zespół FSL-Aktywni dla Powiatu Słubice 10:7 Wcześniej nasz zespół czterokrotnie zwyciężał – w meczu wyjazdowym pokonując LUKS Pełcz Górki Noteckie 10:3, a we własnej hali ULKS Uczniaka Szprotawa 10:3, KS Jofrakudę I Świebodzin 10:8, i KS Kijowiankę Kije 10:3.

Rezerwy Spójni rozegrały trzy kolejki spotkań drugiej rundy, zwyciężając na wyjeździe 10:1 z Gorzovią VI Gorzów Wlkp., a we własnej hali z MKS Stal II Sulęcin 10:4 i GZSN Start Gorzów Wlkp. 10:3, utrzymując tym samym pozycję lidera rozgrywek, z dorobkiem 20 punktów.

 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUBUSKIE

SOBOTA

08.06.2024 godz. 18.00 

PROMIEŃ

..:..

SPÓJNIA

 

 

  Mecze 33 kolejki IV Ligi

----------------------------------- 

 

»

Poprzedni mecz

01.06.2024

DĄB

7:0


Spójnia

 

ŹRÓDŁO: WITRYNA INTERNETOWA
WWW.POLSKAPILKA.NET

 

 

»

Ostatnio edytowane strony