26 kolejka IV ligi: Tęcza Homanit Krosno Odrz. - Spójnia Ośno

   Pięć minut po przerwie rzut rożny Tęczy i  dośrodkowanie na głowę najwyższego na boisku Marcina Pieca, który posłał piłkę głową pod poprzeczkę bramki Semena Tsokura. Chwilę później Spójnia zrewanżowała się dobrym wykonaniem rzutu rożnego, po którym Paweł Gurgul posłał piłkę do siatki, ale asystent sędziego zasygnalizował pozycję spaloną naszego zawodnika. Od 54 minuty meczu sytuacja Spójni stałą się jeszcze trudniejsza, gdyż czerwoną kartkę ujrzał Paweł Gurgul, gdy sędzia uznał, że jego zagranie było zbyt niebezpieczne. Pomimo tego nasz zespół nie rezygnował, a w 70 minucie słuszne pretensje naszego zespołu (co przyznali nawet rywale), gdy faulowany w polu karnym gospodarzy był Henryk Kurdykowski, lecz arbiter spotkania nie wiedzieć czemu ukarał naszego zawodnika żółtą kartką, zamiast wskazać na „jedenastkę”. W 81 minucie gol kontaktowy dla Spójni, gdy po prostopadłym podaniu Marka Buszczaka, Michał Masztalerz zgrał piłkę do Henryka Kurdykowskiego, który dopełnił formalności. Kolejne akcje Spójni niestety bez efektu bramkowego, a tuż przed końcem regulaminowego czasu gry trzeci stały fragment gry zamieniony na gola, gdzie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Hubert Babicz.

 

Spójnia rozegrała mecz w składzie:

 1. Semen Tsokur
 2. Oleh Bondaruk
 3. Mateusz Krasiński (od 80 min. Tomasz Koszela)
 4. Paweł Janik
 5. Michał Dyc
 6. Piotr Michałek (od 80 min. Oleh Tsivka)
 7. Heham Aivazian (od 65 min. Henryk Kurdykowski)
 8. Marek Buszczak
 9. Michał Masztalerz
 10. Kamil Hertel (od 75 min. Maciej Łodyga)
 11. Paweł Gurgul

W rezerwie pozostali: Bartosz Majchrowski, Jakub Paszkowski,

 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu