27kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Czarni-Browar Witnica

Po przerwie więcej emocji i padły też bramki, choć i w tej części gry niewiele sytuacji brakowych. Prowadzenie objęli Czarni po wyprowadzonej kontrze w 55 minucie meczu, skutecznie zakończonej przez Marcela Grduszaka.  Dwanaście minut później odpowiedź Spójni, gdy najpierw w pojedynku główkowym o piłkę powalczył Jakub Paszkowski, a gdy piłka trafiła pod nogi Michała Dyca, ten dynamicznych wejściem przedostał w pole karne i dograł do naszego młodego napastnika. Silny strzał Jakuba z dwunastego metra pod poprzeczkę i gol wyrównujący wynik spotkania.

W końcówce sporo emocji, gdzie najpierw groźna akcja zespołu z Witnicy i strzał z czternastego metra, a Spójnię od utraty gola fantastyczną interwencją uratował Bartosz Grala. W odpowiedzi groźne akcje naszego zespołu w doliczonym czasie gry, lecz zabrakło wykończenia i ostatecznie mecz kończy się wynikiem remisowym 1:1. Większy niedosyt po meczu odczuwał nasz zespół, ale należy uznać, że spotkanie zakończyło się sprawiedliwym wynikiem.