4 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Czarni-Browar Witnica

Jeszcze przed przerwą nasz zespół mógł wyjść na prowadzenie gdy po dośrodkowaniu w pole karne główkował Mateusz Krasiński, ale bramkarz sparował piłkę na rzut rożny. Chwilę później o piłkę w polu karnym powalczył Dawid Szczeciński, ale i tym razem bramkarz Witnicy uchronił swój zespół przed utratą bramki.

Początek drugiej połowy wyrównany, jednak z biegiem czasu zarysowała się przewaga gości, którzy stwarzali okazje mogące dać prowadzenie. Ich starania zostały uwieńczone sukcesem w 70 minucie meczu, gdy Mateusz Sadłowski wykorzystał rzut wolny, posyłając piłkę silnym uderzeniem nad murem obrońców. Odpowiedź naszego zespołu natychmiastowa, gdy po odbiorze piłki w środkowej strefie boiska, Paweł Gurgul obsłużył dokładnym podaniem Mateusza Krasińskiego, który ograł bramkarza i wpakował piłkę do bramki. Szybkie gra i groźne akcje do ostatnich minut meczu, ale wynik nie uległ już zmianie i ostatecznie remis 2:2, który z przebiegu meczu nie krzywdzi żadnej ze stron.