Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN


Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu."


TURNIEJE BRYDŻOWE W LUBUSKIEM

ODWOŁANE DO KOŃCA MARCA br.


Zawieszenie rozgrywek krajowych i wojewódzkich w tenisie stołowym z uwagi na epidemię koronawirusa.


 

Drodzy zawodnicy, rodzicie i młodzi zawodnicy, trenerzy MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

Z uwagi na zaistniałą sytuację - jak wcześniej informowaliśmy - zawieszamy do odwołania wszystkie zajęcia sportowe seniorów oraz dzieci i młodzieży, prowadzone w naszym klubie. Dotyczy to wszystkich treningów, sparingów i meczy organizowanych przez krajowe lub wojewódzkie związki sportowe.

Gdy tylko pozwolą na to warunki, umowżliwiające wznowienie zajęć sportowych organizowanych przez MKS Spójnia Ośno Lubuskie, zostanie umieszczony stosowny komunikat, a członkowie naszego klubu zostaną o tym poinformowani.


 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu