Aktualności

Facebook - Official MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Profil MKS Spójni Ośno Lubuskie dostępny na Facebooku.

ZAPRASZAMY!


 

3 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Dąb Przybyszów

 


Dwukrotnie Spójnia obejmowała prowadzenie i dwukrotnie goście doprowadzali do remisu, a ostatecznie spotkanie trzeciej kolejki zakończyło się wynikiem 2:2.

 

Pierwsze pół godziny gry z optyczną przewagą Dębu, który wyraźnie dążył do szybkiego objęcia prowadzenia, dającego kontrolę nad spotkaniem. Goście kilkakrotnie groźnie strzelali na bramkę Wojciecha Abraszka, i byli blisko osiągnięcia swojego celu, ale to jednak Spójnia pierwsza zdobyła bramkę. Akcję prawą stroną boiska zakończyło dośrodkowanie Michała Dyca w pole karne, gdzie Dawid Szczeciński uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki. Niestety przy strzale zderzenie głowami naszego napastnika z obrońcą gości i obaj musieli opuścić boisko. Pięć minut później goście doprowadzili do wyrównania za sprawą Damiana Kopenhagena.

 

Czytaj więcej...

2 kolejka lubuskiej IV ligi: Spójnia Ośno - Korona Kożuchów

 


W drugiej kolejce rozgrywek o mistrzostwo czwartej ligi lubuskiej, Spójnia Ośno miało udać się do Kożuchowa, jednak z uwagi na remont tamtejszego stadionu, mecz odbył się w Ośnie Lubuskim. Spotkanie dobrze zaczęło się dla naszego zespołu, gdy już w czwartej minucie meczu, Spójnia objęła szybkie prowadzenie. Wrzut z autu Pawła Janika w pole karne gości, gdzie głową do bramki piłkę skierował  Dawid Szczeciński. Kolejne minuty dość wyrównane i niewiele okazji na gola z obu stron, a wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Czytaj więcej...

1 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Pogoń Świebodzin


Udana inauguracja nowego sezonu w wykonaniu Spójni, która pokonała na własnym stadionie Pogoń Świebodzin 2:0(1:0).

Początek meczu należał do gości, którzy mocno przycisnęli i groźnie atakowali, ale Spójnia przetrwała ten napór i z każdą następną minutą przejmowała kontrolę nad wydarzeniami na boisku. W 18 minucie meczu prowadzenie Spójni, gdy po zagraniu Pawła Gurgula, Mateusz Krasiński uderzeniem piłki głową skierował ją do bramki. Dobra, szybka gra z obu stron, ale groźniejsze akcje w wykonaniu naszego zespołu, który miał szansę jeszcze w pierwszej połowie podwyższyć prowadzenie, a najbliżej zdobycia gola byli Mateusz Krasiński i Michał Dyc.

 

Czytaj więcej...

Inauguracja sezonu 2018/2019


Już dzisiaj inauguracja nowego sezonu 2018/2019. W pierwszej kolejce Spójnia podejmować będzie Pogoń Świebodzin, a mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Przed tym spotkaniem Spójnia rozegrała w Kostrzynie ostatnie spotkanie kontrolne, które zakończyło się wygraną Spójni 6:4. Do przerwy nasz zespół prowadził 5:0, po golach Marka Buszczaka, dwóch Hehama Aivaziana, Pawła Gurgula i Mateusza Dury. Po przerwie Mateusz Dura podwyższył prowadzenie, ale w kolejnych minutach nasz zespół dość lekceważąco podeszli do realizacji swoich zadań na boisku, co skutkowało stratą aż czterech goli.

 

Czytaj więcej...

ŚLUBNE ŻYCZENIA


  Miło nam poinformować, że 04 sierpnia 2018 roku o godz. 16.00,

w Kościele Parafialnym p.w. św. Jakuba Apostoła w Ośnie Lubuskim

odbędzie się ślub zawodnika Spójni Ośno Lubuskie

 

  

Pawła Janika z Magdaleną Cieśla.

   

W dniu Waszego Ślubu przyjmijcie życzenia –
Niech Wam Bóg kłopoty w wielką radość zmienia.
Niech Was poprowadzi, ścieżki Wam prostuje,
da chleba w obfitości, dziećmi obdaruje.
W uroczystym dniu zaślubin życzymy Młodej Parze,
by Wam życie dało wszystko, co może dać w darze:
szczęście, pogodę w miłości i uśmiech wiecznej radości!

   

Zawodnicy, Kierownik oraz Zarząd

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie

sparing: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin

 


Ostatnie spotkanie kontrolne na własnym stadionie Spójnia rozegrała w środę 1 sierpnia, a rywalem naszego zespołu była Stal Sulęcin. Szybkie prowadzenie w meczu objęła Spójnia, gdy dośrodkowanie Pawła Janika wykorzystał Mateusz Krasiński. Goście wyrównali w 20 minucie meczu, ale chwilę później Spójnia ponownie wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła pod nogi Michała Dyca, który zagrał ją do Michała Masztalerza, a nasz pomocnik pokonał bramkarza strzałem z dziesięciu metrów.

 

Czytaj więcej...

sparing: Spójnia Ośno - Dąb Dębno

Drugie spotkanie kontrolne (nie licząc udziału w Memoriale im Stanisława Bohuszki) Spójni, która tym razem podejmowała zespół zachodniopomorskiej klasy okręgowej - Dąb Dębno.

Pierwsza część meczu bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu, który szybko wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Mateusz Krasiński zakończył akcję Dawida Szczecińskiego, a kilka minut później dośrodkowanie z rzutu wolnego Marka Buszczaka. Goście odpowiedzieli golem w 15 minucie meczu, wykorzystując błąd naszej defensywy, ale więcej nasi bramkarze nie dali się pokonać. W 25 minucie Spójnia podwyższyła prowadzenie, gdy po zablokowanym przez obrońcę gości strzale Marka Buszczaka, piłka spadła pod nogi Mateusza Krasińskiego, który zaliczył trzecie trafienie. Dziesięć minut później rajd prawą stroną boiska Michała Masztalerza, który posłał piłkę w pole karne do Mateusza Krasińskiego, a ten po raz czwarty znalazł drogę do bramki gości. Wynik powinien być bardziej okazały, gdyż swoje okazje na gola miał Dawid Szczecińskie, ale tego dnia Jego skuteczność pozostała w szatni.

Czytaj więcej...

Trening ze Spójnią


 Podobnie jak w roku poprzednim, w ramach organizowanych przez MDK w Ośnie Lubuskim imprez, w piątkowe popołudnie 27 lipca, dzieci i młodzież z Ośna Lubuskiego, mogła aktywnie spędzić czas z zawodnikami i trenerami Spójni Ośno. Frekwencja nie była wielka, ale dziewczynki i chłopcy, którzy pojawili się na stadionie Spójni w towarzystwie Pani Joanny Olszewskiej, nie żałują poświęconego czasu. Dzieci mogły obejrzeć trening piłkarzy Spójni, jak również same uczestniczyły w grach i zabawach oraz mini treningu, przygotowanym i prowadzonym przez zawodnika Spójni – Pawła Gurgula.

W rozwinięciu informacji foto-relacja z „treningu ze Spójnią”.

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej - II Memoriał im. Stanisława Bohuszki


Jak przed rokiem II Memoriał rozpoczął się od złożenia kwiatów i zapalenia zniczy na grobie ś.p. Stanisława Bohuszki przez przedstawicieli wszystkich klubów. Po uroczystym otwarciu, którego w imieniu rodziny Bohuszków dokonał Burmistrz MiG Ośno Lubuskie, zespoły rozpoczęły zmagania sportowe. W turnieju wzięło udział pięć zespołów, którego rozgrywały spotkania systemem „każdy z każdym” po 25 minut. Dobry występ „Spójenki”, która po remisie z ubiegłorocznym triumfatorem turnieju Steinpolem-Ilanką Rzepin, wygrała trzy następne mecze, dzięki czemu wywalczyła I miejsce. Spójnia wyprzedziła Meprozet Stare Kurowo, a trzecią lokatę zajęła Polonia Słubice. Najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Abraszka, zaś królem strzelców został Dawid Szczeciński.

 

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

 
Miejsce: OŚNO LUB.
 
SOBOTA
23.08.2018 godz. 18.00

 

SPÓJNIA

..:..

CZARNI

 

 

pozostałe mecze 4 kolejki:

--------------------------------

 

Tęcza - Arka

Pogoń - Falubaz

Korona - Carina

Dąb - Polonia

Odra - Sprotavia

TS Przylep - Steinpol-Ilanka

Syrena - Lubuszanin

 

 

 

 


 
»

Poprzedni mecz

18.08.2018

Spójnia

2:2

DĄB

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. FALUBAZ ZIELONA GÓRA    9
2. TS PRZYLEP              7
3. SPÓJNA OŚNO LUBUSKIE    7
4. ARKA NOWA SÓL           6
5. DĄB PRZYBYSZÓW          5
6. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  5
7. POGOŃ ŚWIEBODZIN        4
8. TĘCZA KROSNO ODRZ.      4
9. KORONA KOZUCHÓW         4
10.ODRA BYTOM ODRZ.        3
11.SYRENA ZBĄSZYNEK        3
12.SPROTAVIA SZPROTAWA     3
13.CZARNI-BROWAR WITNICA   2
14.LUBUSZANIN DREZDENKO    1
15.POLONIA SŁUBICE         1
16.CARINA GUBIN.           1          


 

»

Ostatnio edytowane strony


Notice: Constant TEMPLATE_DIR already defined in /home/admin/domains/spojnia.osno.info/public_html/framework/class.frontend.php on line 197

Notice: Constant SHOW_SEARCH already defined in /home/admin/domains/spojnia.osno.info/public_html/framework/class.frontend.php on line 244