Aktualności

Facebook - Official MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE

Profil MKS Spójni Ośno Lubuskie dostępny na Facebooku.

ZAPRASZAMY!


 

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DRUŻYN MŁDZIEŻOWYCH SPÓJNIA

Lubuska piłka wraca do gry.


Lubuski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminy powrotu do rozgrywek regionalnego Pucharu Polski 2019/20 oraz startu nowego sezonu w IV lidze, klasie okręgowej oraz w niższych ligach. Puchar Polski ma zostać wznowiony w sobotę, 18 lipca od 1/8 finału. IV liga oraz klasa okręgowa ma z kolei ruszyć w sobotę, 25 lipca.

Komunikat PZPN ws. Rozgrywek niższych lig w sezonie 2019/2020.


 Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja.

Czytaj więcej...

Jak korzystać z obiektów sportowych od dnia 4 maja 2020r.


Od 4 maja kluby sportowe i szkółki oraz akademie piłkarskie znów będą mogły prowadzić treningi w ograniczonym zakresie. Obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to sześć osób plus osoba prowadząca zajęcia. Możliwość korzystania z obietów sportowych jest jednak uzależnione od spełnienia wymogów bezpieczeństwa oraz zapewnenia m.in. środków do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego. Wyklucza się również możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego.

Ministerstwo Sportu odpowiedziało na najważniejsze pytania dotyczące szczegółów korzystania z obiektów sportowych na nowych zasadach. W rozwinięciu informacji najczęściej zadawane pytania:

Czytaj więcej...

Kolejny Komunikat Dep. Rozgrywek Krajowych PZPN


 

Uwzględniając aktualną sytuację wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 i związanym z tym ogłoszeniem stanu epidemicznego, a następnie stanu epidemii na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje.

1. Wznowienie rozgrywek Fortuna I Ligi oraz II ligi nastąpi w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku i planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23 – 34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020.

2. Zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020 zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i Finału.

3. Zgodnie z komunikatem opublikowanym po spotkaniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, który dostępny jest TUTAJ, wszystkie mecze III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet oraz mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych, zostają odwołane do 11 maja 2020 roku włącznie.

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODAKTU DLA SPÓJNI!
  "Miejski Klub Sportowy "SPÓJNIA" Ośno Lub."

nr KRS 0000062465
JEST JEDNOSTKĄ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WPISZ W SWOIM ZEZNANIU PODATKOWYM

NAZWĘ KLUBU I NR KRS
a 1% TWOJEGO PODATKU

POMOŻE NASZEMU KLUBOWI.

ŚWĄTECZNE ŻYCZENIA


 życzą

   Zarząd, Kierownik, Trenerzy oraz Zawodnicy

 

 

MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie

 

ŚP. DARIUSZ WOŹNIAK


27 marca w godzinach wieczornych w wieku 57 lat zamarł Dariusz Woźniak długoletni działacz, sympatyk i kibic Jego ukochanej Spójni. Każdy, kto bywał na stadionie w Ośnie z pewnością kojarzy Jego postać lub głos, który przez lata brzmiał z wysłużonych głośników.

 

Śmierć przyszła po Niego nagle - odszedł we własnym łóżku. Zostawił za sobą pogrążona w żałobie rodzinę - w tym wnuka, który nigdy nie zobaczy już swojego dziadka z mikrofonem i łzą w oku, podczas świętowania sukcesów naszego klubu.

 

Uroczystość pochówku odbędzie się w najbliższych dniach. W imieniu rodziny prosimy o modlitwę z domu i uszanowanie powagi sytuacji związanej z epidemią, z jaką w ostatnich tygodniach się wszyscy borykamy. Na pożegnanie i chwilę zadumy Darka przyjdzie odpowiednia chwila w lepszym i spokojniejszym czasie.

 

Najszczersze wyrazy współczucia w imieniu klubu sportowego MKS Spójnia Ośno Lubuskie składamy pogrążonej w żałobie rodzinie – Żonie Beacie, Synowi Michałowi i Bratu Wojciechowi kierownikowi Naszego Klubu.

WAŻNY KOMUNIKAT!


 

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

 

że w piątek 27 marca 2020r. zmarł

 

Dariusz Woźniak

 

-  ukochany brat  naszego Kierownika  –

 

Wojtka Woźniaka.

 

Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje

 

Kierownikowi, Małżonce, Rodzinie i Bliskim

 

zmarłego  składają

 

Zarząd,  Sztab Szkoleniowy oraz Zawodnicy

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie.

 

 


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: Ośno Lubuskie
 
Sobota
 
25.07.2020 godz. 17.00
 

SPÓJNIA

..:..

KORONA


 

Harmonogram sparingów Spójni:

 -------------------------

13.06.2020

Osadnik Myślibórz - Spójnia

20.06.2020

Stilon Gorzów - Spójnia

27.06.2020

Spójnia - Kasztelania Santok

04.07.2020

Spójnia - Stal Sulęcin

11.07.2020

Piast Karnin - Spójnia

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

16.11.2019

Spójnia

0:4

Warta

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. WARTA GORZÓW WLKP.     40
2. STILON GORZÓW WLKP.    37
3. CARINA GUBIN           34
4. POLONIA SŁUBICE        27
5. SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE  23
6. POGOŃ SKWIERZYNA       23
7. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   23
8. KORONA KOŻUCHÓW        21
9. SYRENA ZBĄSZYNEK       21

10.MEPROZET STARE KUROWO  16
11.TS MASTERCHEM PRZYLEP  16
12.STEINPOL-ILANKA RZEPIN 14
13.PIAST IŁOWA            14
14.CZARNI ŻAGAŃ           14
15.POGOŃ ŚWIEBODZIN       13
16.TĘCZA KROSNO ODRZ.      7


 

»

Ostatnio edytowane strony