Halowe Turnieje Piłki Nożnej w Ośnie Lubuskim

HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ

O PUCHAR BURMISTRZA Miasta i Gminy Ośno Lubuskie

oraz

O PUCHAR DYREKTORA Bloominess POLSKA Sp. z o.o.

W rozwinięciu informacji podajemy terminy planowanych turniejów oraz zasady organizacji zawodów.

W czwartej edycji turnieju oldbojów o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie udział wzięło sześć zespołów, które rozgrywały spotania systemem "każdy z każdym". Zdobywcą głównego trofeum zostali piłkarze Sulęcina, którzy w ostatnim meczu turnieju pokonali reprezentację Ośna Lubuskiego. Najlepszym bramkarzem został Piotr Gąsiorek, który tylko trzykrotnie został pokonany w turnieju, zaś królem strzelców Radosław Kamiński - Oldboys Ośno Lub., zdobywca pięciu goli.

Po przerwie zimowej piłkarze Spójni wznowią treningi, przygotowując się do rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Nasi zawodnicy spotkają się we wtorek 09 stycznia o godz. 18.00 na orliku ZSP w Ośnie Lubuskim. W tygodniu zespół będzie trenował głównie na orliku i hali przy ZSP w Ośnie Lubuskim, zaś w soboty na stadionie przy ul. Sportowej.

Rezygnacja trenera Zenona Burzawy

🔊🔊🔊W dniu dzisiejszym informujemy, że rezygnację z funkcji trenera Spójni Ośno Lubuskie złożył Zenon Burzawa.

Dziękujemy 👏 za ostatnie lata współpracy i życzymy sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym.

✒️Zenon Burzawa funkcję trenera objął w sierpniu 2012 roku i sprawował ją przez 5 i pół sezonu. Największym sukcesem w tym okresie było zajęte 2 miejsce w sezonie 2013/2014📈.

📌Tym samym klub Spójnia Ośno rozpoczyna poszukiwania na stanowisko trenera drużyny seniorskiej.

UKS Czwórka Kostrzyn, UKS Dębno, FC Frankfurt, UKS Polonia Słubice, UKS Chemik Gorzów Wlkp., dwie ekipy Steinpol-Ilanki Rzepin oraz Spójnia Ośno Lubuskie.

Chemik Gorzów, Progres Gorzów, UKS Czwórka Kostrzyn, AP Falubaz Zielona Góra, UKS Perła Cybinka, UKS Polonia Słubice, dwie ekipy Steinpol-Ilanki Rzepin oraz Spójnia Ośno Lubuskie.

Zdobywcą głównego trofeum została drużyna z Zielonej Góry, zaś Spójnia uplasowała się na piątej pozycji. W rozwinięciu informacji link do krótkiej relacji z turnieju.

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.