Aktualności

Warta Kołczyn - Spójnia II Ośno

Ostatni piłkarski akcent kończącego się sezonu, w którym uczestniczyli zawodnicy naszego klubu, miał miejsce na świetnie odnowionej płycie boiska w Kołczynie. Renowacja obiektu w Kołczynie pozwala na to, aby głównie walory sportowe decydowały o wyniku spotkania, a tu więcej atutów miał zespół Spójni II, który pokonał Wartę 6:0(3:0).

Czytaj więcej...

Mini Euro 2012 dla Niemców

Czy w dorosłym Euro 2012 będzie podobnie? W finale Mini Euro Niemcy reprezentowane przez dzieci z Victorii Frankfurt pokonały Chorwację (Kostrzyn) 2:1, zaś w meczu o trzecie miejsce Dania(Barlinek) wygrała z Irlandią(Dobiegniew) 4:2. Najmłodsi adepci piłkarstwa z Ośna Lubuskiego, którzy występowali jako Czechy, przegrali swoje meczu i w spotkaniu pocieszenia o 15 lokatę ulegli Angli(Cybinka) 0:1.

Czytaj więcej...

Spójnia II Ośno - Zew Dąbroszyn

Ostre strzelanie urządziły sobie rezerwy Spójni, pokonując na łasnym stadionie Zew Dąbroszyn 16:0(9:0). Szybka, składna i co najistotniejsze skuteczna gra naszego zespołu ułożyła scenariusz meczu, zaś rywale po kilku straconych bramkach zajęli się kłótniami z sędziami spotkania i tuż przed przerwą za dwie żółte kartki, piłkarz gości osłabił swój zespół. Na drugą połowę wyszło już tylko dziewięciu zawodników Zewu i zrobiło się spotkanie do jednej bramki. Należy jednak docenić wysiłek, chcącej grać "dziewiątki" drużyny przyjezdnej, że wytrwała do końca spotkania.

Czytaj więcej...

Mini Euro 2012

Równo tydzień przed inauguracją Mistrzostw Europy w piłce nożnej, w Gorzowie Wlkp. odbędzie się turniej Mini Euro, w którym wezmą udział także najmłodsi adepci piłkarstwa z Ośna Lubuskiego. Dzieci w wieku do 9 lat z 16 gmin województwa Lubuskiego i Zachodniopomorskiego oraz Niemiec, bedą walczyć o tytuł mistrza Mini Euro, reprezentując kraj uczestniczący tydzień później w Euro 2012. Żaczki z Ośna Lubuskiego będą występować w grupie "polskiej", jako reprezentacja Czech.

Otwarcie turnieju Mini Euro odbędzie się w piątek 01 czerwca o godz. 14.00 w Gorzowie Wlkp., na boisku I LO przy ul. Puszkina. Cały turniej będzie trwał od piątku do niedzieli 3 czerwca.

Czytaj więcej...

Juniorzy: SKP Słubice - Spójnia Ośno Lub.

W ostatnim meczu rozgrywek o mistrzostwo terenowej ligi juniorów starszych, Spójnia Osno pokonała w meczu wyjazdowym lidera rozgrywek SKP Słubice 1:0(0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Krystian Osiewalski, a wygrana w tym meczu pozwoliła utrzymać drugą lokatę w tabeli rozgrywek. Zasłużone zwycięstwo naszego zespołu, który mógł wygrać większą różnicą bramek, lecz kilka znakomitych okazji nie udało się wykorzystać.

Bardzo dobry bilans naszych juniorów, którzy wiosną tylko jeden mecz zremisowali, zaś w pozostałych spotkaniach pokonywali swoich rywali.

Czytaj więcej...

Sparta Grabik - Spójnia Ośno

Niezasłużoną porażką zakończyli rozgrywki IV Ligi Lubuskiej piłkarze Spójni Ośno, którzy w meczu wyjazdowym ulegli Sparcie Grabik 1:2, prowadząc do przerwy 1:0.

Pierwsza połowa meczu to solidna gra naszego zespołu, który na niewiele pozwalał rywalowi i tym samym Sparta poważniej nie zagroziła naszej bramce. Co prawda gospodarze nieco ładniej dla oka rozgrywali piłkę, lecz nie potrafili stworzyć groźnych sytuacji, a próby strzałów były bardzo niecelne. Spójnia rozgrywała akcje prostszymi środkami i przyniosło to rezultaty w postaci kilku dobrych okazji do zdobycia gola.

Czytaj więcej...

Młodzik: Odra Górzyca - Spójnia Ośno

W ostatnim meczu rozgrywek o mistrzostwo terenowej ligi młodzików, nasi najmłodsi adepci piłkarstwa, po bardzo dobrym spotkaniu, pokonali w Górzycy miejscową Odrę 4:1.

Czytaj więcej...

Spójnia Ośno - Tęcza Krosno Odrz.

Trwa fatalna passa Spójni w rywalizacji o punkty rozgrywek IV Ligi Lubuskiej. Po Porażkach W Bytomiu Odrz. i Starym Kurowie oraz ograbieniu naszego zespołu z walki o punkty w sportowej rywalizacji ze Stilonem Gorzów, Spójnia pierwszy raz w tej rundzie uległa na własnym stadionie. W rywalizacji z Tęczą Krosno Odrzańskie padł wynik 1:2(0:1), a jedyną bramkę dla Spójni - z rzutu karnego - strzelił kapitan zespołu Przemek Begier. Dla gości bramki zdobyli Siewierski i Rakociński.

Bardzo dobra gra naszej drużyny w sobotnim spotkaniu, nie została poparta skutecznością, stąd ostatecznie niekorzystny wynik, a Spójnia zdecydowanie zasłużyła minimum na remis. Szkoda niewykorzystanych sytuacji, a te jak wiadomo lubią się mścić i taki scenariusz zrealizował się w tym meczu.

Przed Spójnią kolejne ciężkie, wyjazdowe spotkanie w Grabiku, gdzie nasz zespół zagra przeciwko miejscowej Sparcie, a ostatni mecz tego sezonu odbędzie się już w środę 30 maja, o godz. 17.00.

Czytaj więcej...

Kosmos Rudnica - Spójnia II

W meczu wyjazdowym rezerwy Spójni uległy liderowi rozgrywek Kosmosowi Rudnica 1:3(0:0). Gola Dla Spójni II strzelił Michał Masztalerz po wznowieniu gry przez Jarka Rubana. Stojący na wysokim poziomie mecz, obfitujący w twarde, męskie pojedynki i walkę o każdą piłkę.

Czytaj więcej...

trampkarze: Spójnia Ośno - Steinpol-Ilanka Rzepin

Porażką trampkarzy Spójni 0:3 zakończyło się spotkanie Spójnia Ośno - Steinpol-Ilanka Rzepin, rozegranym w ramach rozgrywek terenowej ligi trampkarzy.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - Liga Okręgowa

 

Miejsce: OŚNO LUB.

 

SOBOTA

 

15.11.2025r. godz. 14.00 

 

SPÓJNIA

4:0

PIONIER

 

 Gole dla Spójni 

Dawid Szczeciński 2

Marek Buszczak 

Kamil Hertel (k)

 

 MECZE 15 KOLEJKI

 ------------------------------------

 

-----------------------------------

 

 


 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

09.11.2025

TOROMA

3:1


SPÓJNIA

 

 

 

 

 

»

Ostatnio edytowane strony