Aktualności

rss_button

VII Kolejka IV Ligi: Spójnia Ośno - Lubuszanin Drezdenko


W sobotnie popołudnie Spójnia Ośno podejmowała na własnym boisku drużynę Lubuszanina Drezdenko. Optyczną przewagę z przebiegu całego spotkania posiadała Spójnia. Po mimo kilku ciekawych sytuacji z obydwu stron boiska, jednej jak i drugiej drużynie brakowało skutecznego wykończenia ostatniego podania. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a zarazem sprawiedliwym podziałem punktów.

Czytaj więcej...

Orzeł Międzyrzecz - Spójnia II Ośno

Już w piątek rezerwy Spójni rozegrały mecz VII kolejki gorzowskiej „okręgówki”, w której udały się do Międzyrzecza, na mecz z miejscowym Orłem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:0, a Spójnia II kończyła ją w dziesięciu. W dwudziestej minucie kiks naszego obrońcy w wybiciu piłki i zawodnik Orła nie miał problemu z pokonaniem Jarka Smorowińskiego. Dziesięć minut później - po rzucie rożnym - zakotłowało się w naszym polu karnym. Po strzale gospodarzy, piłkę lecącą w światło bramki - próbując wybić głową – ręką zatrzymał Mateusz Krasiński i efekt mógł być tylko jeden – czerwona kartka dla naszego zawodnika i rzut karny, który został zamieniony na gola. 

Czytaj więcej...

VI kolejka: Czarni-Browar Witnica - Spójnia Ośno Lub.


VI kolejka rozgrywek o mistrzostwo IV Ligi Lubuskiej, gdzie Spójnia Ośno udała się do Witnicy, aby walczyć o punkty z miejscowymi Czarnymi-Browar. Po pierwszej połowie meczu 1:0 dla Spójni, po golu Mateusza Dury i bardzo dobrej grze naszego zespołu. W drugiej części gry Spójnia oddała inicjatywę na rzecz gospodarzy, którzy na kilka minut przed końcem spotkania strzelili bramkę wyrównującą, doprowadzając do emocjonującej końcówki meczu. Ostatecznie rezultat nie uległ już zmianie i należy uznać, że obie ekipy zapracowany jedynie na 1 punkt. Dla Spójni pozostaje niedosyt z utraconego prowadzenia, lecz było to efektem słabszej drugiej połowy meczu.  

Czytaj więcej...

Spójnia II Ośno - Polonia Lipki Wielkie

Drugie zwycięstwo odniosły rezerwy Spójni, które w sobotnie południe podejmowały Polonię Lipki Wielkie. Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Spójni II, która objęła prowadzenie po ładnym golu Patryka Przybylskiego. Rywale wyrównali z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką naszego zawodnika w polu karnym. Spójnia II ponownie objęła prowadzenie, gdy dośrodkowanie Piotra Bohuszko, głową przedłużył Andrzej Groszek, a piłkę przejął Piotr Michałek, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.  

Czytaj więcej...

PP: Celuloza Kostrzyn - Spójnia Ośno

W Kostrzynie Spójnia Ośno rozegrała spotkanie Pucharu Polski, gdzie rywalem naszego zespołu była miejscowa Celuloza. Do przerwy prowadzili gospodarze 1:0, pomimo tego, że to nasz zespół posiadał optyczną przewagę. Po przerwie przewaga Spójni została zamieniona na zdobycze bramkowe, a wszystkie z nich były efektem uderzeń głową. Wyrównanie przyniosła bramka Daniela Szafrana, zaś gole dające wygraną były dziełem Daniela Drozdowicza i Michała Masztalerza. Ostatecznie 3:1 dla Spójni Ośno, po ciekawym, mogącym podobać się kibicom spotkaniu i dobrej grze obu drużyn. 

Czytaj więcej...

LLJ: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin

Intensywny początek sezonu juniorów Spójni, którzy w środę podejmowali w Ośnie Lubuskim lokalnego rywala, zespół Stali Sulęcin. Mecz zakończył się wysoką wygraną gości 6:0, choć przebieg pierwszej połowy nie zapowiadał tak wysokiej wygranej Stali. Do przerwy goście prowadzili 2:0, ale w drugiej połowie meczu, przy silnie padającym deszczu, goście posiadali zdecydowaną przewagę, potwierdzając to kolejnymi zdobyczami bramkowymi. W pierwszej połowie meczu nasz zespół stworzył kilka akcji, po których mógł pokusić się o bramkę, ale po przerwie praktycznie nie zagroził poważniej bramce rywali i tym samym trzy punkty słusznie jadą do Sulęcina.

Czytaj więcej...

IV kolejka IV Ligi: Arka Nowa Sól - Spójnia Ośno

Po bardzo dobrym występie w Nowej Soli, piłkarze Spójni wracają z kompletem punktów, po wygranej z miejscową Arką 1:0. Zwycięskiego gola dla naszego zespołu, w 70 minucie meczu strzelił Piotr Kurdykowski, po dograniu piłki od Mateusza Szczurka. Choć Spójnia nie stworzyła może zbyt wielu okazji do zdobycia gola (najbliżej strzelenia bramki dla Ośna był Piotr Pieróg, który dwukrotnie mógł pokonać bramkarza Arki), to jednak zasłużenie wygrała dzisiejsze spotkanie, nie pozwalając gospodarzom poważniej zagrozić bramce Sebastiana Grendy.  

Czytaj więcej...

Iskra Janczewo - Spójnia II Ośno

Równie niefrasobliwie rozpoczęły rezerwy Spójni mecz w Janczewie, które już w pierwszej akcji meczu mogły stracić gola, lecz dobrą interwencją nasz bramkarz uchronił zespół. Chwilę później ponownie groźna sytuacja Iskry przy rzucie rożnym, ale zawodnik miejscowych mocno przestrzelił. Od tego momentu Spójnia II opanowała sytuację i coraz groźniej atakowała, czego efektem prowadzenie uzyskane w 25 minucie. Nasz zespół wywalczył piłkę na połowie przeciwnika, a Patryk Krasiński obsłużył dokładnym podaniem Michała Masztalerza, który strzałem w pełnym biegu pokonał bramkarza. Gospodarze wyrównali po 10 minutach, gdy po dośrodkowaniu z prawej strony zawodnik Iskry popisał się precyzyjnym uderzeniem głową.

Czytaj więcej...

OLT: Spójnia Ośno - Stal Sulęcin

Zainaugurowali swoje rozgrywki trampkarze Spójni, którzy w tym sezonie będą reprezentować Spójnię w Okręgowej Lidze Trampkarzy. Pierwsze spotkanie nasz młody zespół rozegrał w Ośnie Lubuskim ulegając drużynie Stali Sulęcin 0:4. W następnej kolejce Spójnia uda się do Słubic, gdzie zmierzy się z miejscową Polonią. 

Czytaj więcej...

LLJ: Spójnia Ośno - Arka Nowa Sól

Występujący w Lubuskiej Lidze Juniorów piłkarze Spójni ulegli na własnym boisku drużynie Arki Nowa Sól 1:3. Do przerwy goście prowadzili 2:0, strzelając pierwszą bramkę z rzutu karnego, zaś drugiego gola na kilka minut przed przerwą, po składnej akcji zespołu. Zasłużone prowadzenie Arki, która przeważała i stworzyła kilka sytuacji na zdobycie gola. Ponownie druga połowa meczu lepsza w wykonaniu naszego zespołu, który zdobył bramkę kontaktową. Daleki wrzut z autu Dawida Niczypora wykorzystał Elbasan Woźniakiewicz, który sprytnym lobem pokonał interweniującego bramkarza gości.
Czytaj więcej...

»

Kolejny mecz

Sobota 04.10.2014r.

Ośno Lub. godz. 15.00

 
 

  ... : ...

 


  Spójnia                    Promień

 

 

  pozostałe mecze IX kolejki:

Budowlani - Czarni-Browar

Stal - KSF

Sprotavia - Piast I.

Łucznik - Santos

Steinpol-Ilanka - Zjednoczeni

Arka - Odra

Lubuszanin - Piast Cz.

 

 Niedziela 05.10.2014

Ośno Lub. godz. 15.00

 

... : ...

  

 

Spójnia II            GKP

 

 

mecze IX kolejki:

Toroma - Meprozet

Radowiak - Błękitni

Warta G. - Spartak

Odra - LZS

Iskra - GKS

Polonia - Warta S.

Orzeł - Kasztelania

 

»

Poprzedni mecz

27.09.2014

PIAST

2 : 1

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. BUDOWLANI LUBSKO        21
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  20

3. KSF ZIELONA GÓRA        17
4. SANTOS ŚWIEBODZIN       14
5. ODRA BYTOM ODRZ.        12
6. ARKA NOWA SÓL           11
7. PIAST IŁOWA             11
8. SPÓJNIA OŚNO LUB.       10
9. ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.  10
10.LUBUSZANIN DREZDENKO     9
11.PROMIEŃ ŻARY             8
12.SPROTAVIA SZPROTAWA      7
13.CZARNI-BROWAR WITNICA    7
14.ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA   6
15.PIAST CZERWIEŃSK         6
16.STAL SULĘCIN             5

 27.09.2014

Meprozet

2 : 0

SpójniaII

 

 

tabela klasy Okręgowej
 
1. WARTA SŁOŃSK           21
2. ORZEŁ MIĘDZYRZECZ      18
3. SPARTAK DESZCZNO       19
4. KASZTELANIA SANTOK     19
5. LZS BOBRÓWKO           15
6. MEPROZET STARE KUROWO  14
7. GKS BLEDZEW            13
8. POLONIA LIPKI WIELKIE  12
9. GKP PSZCZEW            12
10.ISKRA JANCZEWO          9
11.WARTA GORZZÓW WLKP.     8
12.SPÓJNIA II OŚNO LUB.    8
13.RADOWIAK DREZDENKO      5
14.ODRA GÓRZYCA            4
15.TOROMA TORZYM           4
16.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW     1

 

»

Ostatnio edytowane strony

»

Powiadomienia na pocztę

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, podaj nam swój adres Email.

Adres Email: