Aktualności

rss_button

Orlik: Wyniki turniejów w Kostrzynie i Dębnie

Swoje zmagania ligowe rozpoczęli również najmłodsi adepci piłki nożnej, występujący w kategorii orlik. Młodzi piłkarze Spójni są już po turniejach, które odbyły się w Kostrzynie i Dębnie, a osiągnięte wyniki prezentujemy w rozwinięciu wiadomości. Zapraszamy na turniej Orlików, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Ośnie Lubuskim, na orliku przy ZSP w Ośnie Lubuskim ul. Jeziorna. Rozpoczęcie turnieju o godz. 11.00.

 

Czytaj więcej...

Spójnia II Ośno - GKP Pszczew


Dobry mecz – zwłaszcza w pierwszej połowie – obejrzeli kibice w Ośnie Lubuskim, w którym rezerwy Spójni podejmowały GKP Pszczew. Pierwszą groźną sytuację stworzyli goście, lecz Jarek Smorowiński wygrał pojedynek z napastnikiem Pszczewa. Pierwsza odsłona meczu to twarda, szybka gra z niewielką ilością okazji na gola, ale Spójnia II schodziła na przerwę z prowadzeniem. Szybka kontra naszego zespołu zakończona podaniem Artema Teslenko do Patryka Krasińskiego, który pokonał bramkarza w pojedynku „jeden na jeden”.

 

Czytaj więcej...

LLJ: Spójnia Ośno - Santos Świebodzin


Juniorom Spójni nie udał się zrewanżować Santosowi Świebodzin, a mecz o mistrzostwo Lubuskiej Ligi Juniorów zakończył się wygraną gości 3:0. Juniorzy Spójni pomimo tego, że mieli sporo okazji na zdobycie gola, to jednak żadnej z nich nie udało się im zamienić na bramkę. Również Santos miał swoje okazje i dzięki lepszej skuteczności zasłużenie wygrał niedzielne spotkanie.  

 

Czytaj więcej...

OLT: Warta Słońsk - Spójnia Ośno

Wysoką porażką trampkarzy Spójni zakończyło się wyjazdowe spotkanie w Słońsku, gdzie miejscowa Warta rozbiła nasz zespół 7:0.

Spójnia Ośno - Promień Żary IV LIGA


W doliczonym czasie gry drugiej połowy, Spójnia uratowała remis w meczu, w którym rywalem naszego zespołu był Promień Żary. Spotkanie, które należy zaznaczyć, stało na bardzo wysokim poziomie piłkarskim, zakończyło się wynikiem 1:1, choć gole padły tylko po strzałach naszych zawodników. Do przerwy prowadzili goście, którzy po akcji prawą stroną boiska i dośrodkowaniu w pole karne, zaliczyli trafienie po samobójczym golu naszego obrońcy. W drugiej połowie Promień miał okazje na podwyższenie prowadzenia, lecz świetnie interweniował Sebastian Grenda. Końcówka meczu należała do Spójni, która mocno przycisnęła w ostatnim kwadransie, za co została nagrodzona golem Piotra Kurdykowskiego.

Czytaj więcej...

LLJ: Formacja Port 2000 Mostki - Spójnia Ośno

Juniorzy Spójni udali się do Mostek na spotkanie z juniorami Formacji Port 2000, a mecz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 6:1. Do przerwy prowadziła drużyna Formacji 2:1, a jedynego gola dla Spójni strzelił Elbasan Woźniakiewicz. Grający przez cały mecz w dziesięciu juniorzy Spójni nie byli w stanie oprzeć się naporowi gospodarzy, którzy w drugiej połowie systematycznie podwyższali prowadzenie, z nawiązką rewanżując się naszym juniorom, za pierwsze przegrane spotkanie w Ośnie Lubuskim.

Czytaj więcej...

VIII kolejka: Piast Czerwieńsk - Spójnia Ośno Lub.

Wjazdowe spotkanie VIII kolejki lubuskiej czwartej ligi, w którym Spójnia udała się do Czerwieńska, zakończyło się porażką naszego zespołu 1:2(0:0). Do przerwy na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis, a o pierwszej połowie można napisać jedynie to, że się odbyła. Na boisku nie działo się nic ciekawego i obie drużyny nie zagroziły bramce rywala. Nieco żwawiej poczynali sobie piłkarze w drugiej połowie meczu, która rozpoczęła się od szybkiego prowadzenia Spójni. Akcja naszego zespołu została zakończona strzałem Daniela Drozdowicza, który sparował bramkarz Piasta, lecz przy dobitce Daniela Szafrana był już bezradny.  

Czytaj więcej...

Meprozet Stare Kurowo - Spójnia II Ośno

Na drugie z rzędu spotkanie wyjazdowe udały się rezerwy spójni, tym razem do odległego starego Kurowa, gdzie mierzyły się z miejscowym Meprozetem. Gospodarze posiadali optyczną przewagę, składniej i dokładniej rozgrywając swoje akcje, ale to Spójnia II mogła objąć prowadzenie, gdy po szybkiej kontrze Andrzej Groszek próbował pokonać bramkarza, strzałem z narożnika pola karnego. W 30 minucie meczu Meprozet wykorzystał rzut wolny, obejmując prowadzenie, a w kolejnych minutach miał jeszcze dwie dobre okazje na podwyższenie wyniku, ale bardzo dobrze interweniował w bramce Jarek Smorowiński.

Czytaj więcej...

Trampkarze: Spójnia Ośno - Czarni-Browar Witnica

Dobry występ trampkarzy Spójni, którzy w sobotnie południe pokonali na wlasnym boisku drużynę Czarnych-Browar Witnica 6:0. Po dwa gole dla naszego zespołu strzelili Artur Lenard i Kamil Hertel, a po jednym trafieniu dorzucili Maciek Pietras i Patryk Nikodem.

PP: Odra Górzyca - Spójnia Ośno

 Druga runda Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim została rozegrana w środę - 24 września. Spójnia Ośno na spotkanie pucharowe udała się do Górzycy, gdzie zagrała z miejscową Odrą. Po dobrej pierwszej połowie w wykonaniu naszego zespołu Spójnia prowadziła 2:0, po golach Mateusza Siudaka i Mateusza Szczurka (z rzutu karnego podyktowanego za faul na Mateuszu Siudaku). Do przerwy Spójnia miała jeszcze kilka okazji do zdobycia gola, ale zawiodła skuteczność. Niestety na początku meczu miał miejsce przykry wypadek dla zespołu gospodarzy, gdy po zderzeniu z naszym zawodnikiem poważnie wyglądającego urazu doznał bramkarz Odry, który został odwieziony do szpitala. 

Fatalnie jednak Spójnia zaczęła drugą połowę, tracąc szybko dwie bramki, po prostych, indywidualnych błędach. Tuż przed końcem meczu gospodarze strzelili trzeciego gola i to Odra pozostaje w rozgrywkach Pucharu Polski.

Czytaj więcej...

»

Kolejny mecz

Sobota 25.10.2014r.

Świebodzin godz. 15.00

 
 

... : ...

 

Santos                  Spójnia

 


 

  pozostałe mecze XII kolejki:

Czarni-Browar - Promień

Odra - Piast Cz.

Zjednoczeni - Lubuszanin

Piast I. - Arka

KSF - Steinpol-Ilanka

Budowlani - Lubsko

Stal - Sprotavia

 

 Sobota 25.10.2014

Zemsko godz. 13.00

 

... : ...

  

 

       GKS                 Spójnia II

 


 

mecze XII kolejki:

Meprozet - Kasztelania

Warta S. -GKP

LZS - Orzeł

Spartak - Polonia

Błękitni - Iskra

Toroma - Odra

Radowiak - Warta G.

 

»

Poprzedni mecz

18.10.2014

Spójnia

4 : 1

Zjednoczeni

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. BUDOWLANI LUBSKO        28
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  27

3. KSF ZIELONA GÓRA        26
4. ARKA NOWA SÓL           20
5. SANTOS ŚWIEBODZIN       18
6. SPÓJNIA OŚNO LUB.       17
7. PROMIEŃ ŻARY            15
8. LUBUSZNAIN DREZDENKO    15
9. PIAST IŁOWA             15
10.DORA BYTOM ODRZ.        12
11.ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.  11
12.CZARNI-BROWAR WITNICA    8
13.SPROTAVIA SZPROTAWA      8
14.STAL SULĘCIN             8
15.PIAST CZERWIEŃSK         7
16.ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA   6

 19.10.2014

SpójniaII

1 : 3

WARTA

 

 

tabela klasy Okręgowej
 
1. WARTA SŁOŃSK           30
2. SPARTAK DESZCZNO       26
3. ORZEŁ MIĘDZYRZECZ      25
4. MEPROZET STARE KUROWO  25
5. KASZTELANIA SANTOK     22
6. LZS BOBRÓWKO           20
7. GKP PSZCZEW            18
8. GKS BLEDZEW            17
9. POLONIA LIPKI WIELKE   13
10.WARTA GORZÓW WLKP.     13
11.ISKRA JANCZEWO         10
12.RADOWIAK DREZDENKO      9
13.ODRA GÓRZYCA            8
14.SPÓJNIA II OŚNO         8
15.TOROMA TORZYM           6
16.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW     1

 

»

Ostatnio edytowane strony

»

Powiadomienia na pocztę

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, podaj nam swój adres Email.

Adres Email: