Aktualności

rss_button

Spójnia II Ośno - Zorza Kowalów

Wygraną rezerw Spójni 2:0 zakończyło się niedzielne spotkanie „serie A”, gdzie rywalem naszego zespołu była Zorza Kowalów. Mecz nie był porywającym widowiskiem, a Spójnia II dopiero 5 minut przed końcem pierwszej połowy wyszła na prowadzenie. Dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego Maćka Zimnego przedłużył głową Artem Teslenko, a Dawid Szczeciński posłał piłkę nad interweniującym bramkarzem. W 65 minucie Dawid podwyższył prowadzenie, gdy po otrzymaniu prostopadłego podania od Konrada Kurałowicza, ograł obrońców i strzałem z 12 metrów, pokonał bramkarza gości. Zasłużona wygrana Spójni II, która miała sporo okazji na strzelenie gola, nie pozwalając gościom poważniej zagrozić swojej bramce. Szkoda, że „pierwszoplanową” postacią tego meczu był jednak sędzia, który „obdarował” grających dwunastoma żółtymi kartkami, a Zorza kończyła mecz w dziewięciu, pomimo tego jednak ambitnie, do ostatniej minuty walczyła o korzystny wynik.

Czytaj więcej...

OLJM: Spójnia Ośno - Kasztelania Santok

Wygraną nad juniorami Kasztelani Santok 6:3, zakończyli rozgrywki okręgowej ligi juniorów młodszych zawodnicy Spójni. Do przerwy nasz zespół remisował 2:2, choć prowadził dwiema bramkami autorstwa Kamila Hertela i Huberta Ćwieka. Po przerwie prowadzenie objęli goście, lecz później gole padały po strzałach jedynie naszych zawodników. Trzykrotnie do bramki Kasztelani trafił Elbasan Woźniakiewicz, a jednego gola dorzucił Maciek Pietras.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - TOP Bolesławiec

 

 


Zgodnie z zapowiedzią, w sobotnie popołudnie tenisiści Spójni podejmowali we własnej hali zawodników TOP Bolesławiec. Mecz zakończył zdecydowanym zwycięstwem naszego zespołu, który rozbił rywali w stosunku 10:0. Tym samym Spójnia objęła pozycję lidera rozgrywek II ligi tenisa stołowego, ale ma najwięcej rozegranych spotkań. Przed naszym zespołem trudniejsze mecze, wyjazdowy z AZS Zielona Góra oraz AZS Wrocław, w Ośnie Lubuskim 14 listopada.

 

IV LIGA: Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie

 


Po pierwszej połowie meczu Dąb Przybyszów prowadzi 1:0, strzelając gola w ostatniej akcji pierwszej części gry. Początek spotkania dobry w wykonaniu naszego zespołu, lecz w miarę upływu czasu, były trzecioligowiec, przejmował inicjatywę dwukrotnie groźnie strzelając na bramkę Sebastiana Grendy. W meczu dochodzi do ostrych spięć i sędziowie nie radzą sobie zbytnio z wydarzeniami na boisku, a kilka decyzji wzbudziło sporo kontrowersji.

Niestety wynik meczu nie uległ już zmianie, choć Spójnia mocno przycisnęła po rozpoczęciu drugiej połowy, czego efektem groźne sytuacje (piłka po strzałach naszych zawodników trafiała w poprzeczkę i słupek bramki gospodarzy). Spójnia miała znakomitą możliwość wyrównania wyniku, gdy po ewidentnym faulu na Michale Masztalerzu, sędzia wskazał na rzut karny, ale piłka po strzale Patryka Kłopota trafiła w poprzeczkę, zamiast do siatki bramki Przybyszowa. Kilka minut później w dobrej sytuacji znalazł się Arek Jarosz, ale jego strzał obronił bramkarz gospodarzy. Spójnia dominowała w drugiej części gry, ale bez efektu bramkowego. Z przebiegu gry Spójnia zasłużyła przynajmniej na remis i tym bardziej szkoda straconej szansy na lepszy wynik.

Czytaj więcej...

TENIS STOŁOWY: Spójnia Ośno - ZKS II Drzonków


 

W piątkowy wieczór 23 października tenisiści spójni rozegrali mecz II Ligi tenisa stołowego, w którym rywalem naszego zespołu byli zawodnicy ZKS II Drzonków. Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w grudniu, lecz już teraz doszło do rywalizacji tych zespołów. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Spójni 8:2 i tym samym nasz zespół umacnia swoją pozycje w czołówce tabeli rozgrywek.

A już w dziś Spójnia podejmie we własnej hali tenisistów TOP Bolesławiec. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00, w hali ZSP w Ośnie Lubuskim przy ul. Jeziornej 3.

 

Wyniki turniejów zespołu Orlików

Swoje zmagania ligowe 12-go września rozpoczęli, a turniejem w Sulęcinie (17 października) zakończyli najmłodsi adepci piłki nożnej, występujący w kategorii orlik. Młodzi piłkarze Spójni na półmetku rozgrywek, tj. po sześciu turniejach, które odbyły się w Słońsku, Kostrzynie Ośnie i Rzepinie, Torzymiu i Sulęcinie, uplasowali się na trzeciej pozycji w tabeli rozgrywek. W rozwinięciu informacji prezentujemy osiągnięte wyniki i klasyfikację po rundzie jesiennej.

Czytaj więcej...

OLM: Spójnia Ośno - UKS Celuloza Kostrzyn

Meczem z UKS Celuloza Kostrzyn zakończyli rozgrywki rundy jesiennej piłkarze wystepujący w okręgowej lidze młodzików. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Celulozy 9:0(5:0), a nasz zespół nie może zaliczyć tych rozgrywek do udanych, odnosząc komplet porażek w swojej grupie, tym samym zajmując ostatnie miejsce w tabeli na półmetku sezonu.

IX kolejka: Spójnia II Ośno - Toroma Torzym

W IX kolejce rozgrywek klasy A rezerwy Spójni podejmowały w Ośnie Lubuskim lidera tabeli Toromę Torzym. Goście szybko wyszli na prowadzenie po golu z rzutu różnego, gdy piłka dość przypadkowo wtoczyła się do bramki Spójni II. Słabe pierwsze pół godziny gry naszego zespołu, który dopiero kwadrans przed przerwą przycisnął rywala, zagrażając bramce Toromy. Dobrze również Spójnia II rozpoczęła drugą połowę, zmuszając gości do obrony, a po rzucie rożnym powinna wyrównać wynik meczu. Natychmiastowa kontra Toromy potwierdziła piłkarskie porzekadło i sytuacja Spójni II stała się bardzo trudna.

Czytaj więcej...

OLM: Stal Sulęcin - Spójnia Ośno

Drużyna młodzików Spójni Ośno próbowała powalczyć o punkty w Sulęcinie, gdzie mierzyła swe siły w meczu przeciwko Stali Sulęcin. Do przerwy prowadzili gospodarze dwiema bramkami, a po przerwie piłkarze Stali dorzucili jeszcze dwa trafienia i mecz zakończył się wygraną Sulęcina 4:0.

OLJM: Orzeł Międzyrzecz - Spójnia Ośno

Nieudany wyjazd juniorów Spójni, którzy w Międzyrzeczu ulegli juniorom Orła 0:6. Bardzo słaba pierwsza połowa naszego zespołu, który popełniał katastrofalne błędy w defensywie, szybko tracąc trzy gole. Do przerwy gospodarze prowadzili pięcioma gola, a w drugiej połowie dodali jedno trafienie. Nasz zespół poprawił nieco grę w drugiej części gry, a szanse na gola mieli Kamil Hertel, Rafał Wroński i Maciek Pietras.

Czytaj więcej...

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: ŚWIEBODZIN
SOBOTA
21.11.2015 godz.13.00
 

Santos

 

 

2 : 2


Spójnia

 

 

 

 gole dla Spójni:

samobójcza, M.Buszczak

 

Harmonogram sparingów Spójni

wiosna 2016

-------------------------------------

23.01.2016

Turniej Halowy w Ośnie Lub.

 

30.01.2016

Spójnia - FC Karsko

 

06.20.2016

Spójnia - Pogoń Barlinek

 

13.02.2016

Spójnia - Odra Górzyca

 

20.02.2016

Spójnia - Steinpol-Ilanka Rzepin

 

23.02.2016

Spójnia - Polonia Słubice

 

27.02.2016

Spójnia - Warta Gorzów Wlkp.

 

05.03.2016

Spójnia - Dąb Dębno

 

Miejsce i godzina rozpoczecia meczu

zostana ustalona w terminie późniejszym

 


 


  Spójnia II - klasa "A"

 

Miejsce: LEMIERZYCE
NIEDZIELA
15.11.2015 godz. 12.00
 

Leśnik

 

 

3 : 0

Spójnia II

 

 

Harmonogram sparingów Spójnia II

wiosna 2016

-------------------------------------

07.02.2016

Turniej Halowy w Ośnie Lub.

 

13/14.02.2016

Spójnia II - KS Nowiny

 

20/21.02.2016

Spójnia II - Chrobry Drzeńsko

 

05/06.03.2016

Spójnia II - Zieloni Lubiechnia

 

12/13.03.2016

wolny termin

 

19/20.03.2016

wolny termin

 

 

Miejsce i godzina rozpoczecia meczu

zostana ustalona w terminie późniejszym

»

Poprzedni mecz

14.11.2015

Lubuszanin

2 : 1

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. UKP ZIELONA GÓRA       36
2. SANTOS ŚWIEBODZIN      34

3. SPÓJNIA OŚNO LUB.      27
4. DĄB PRZYBYSZÓW         26
5. ARKA NOWA SÓL          25
6. STAL SULĘCIN           24
7. LUBUSZANIN DREZDENKO   22
8. PIAST IŁOWA            21
9. SPROTAVIA SZPROTAWA    20
10.TĘCZA KROSNO ODRZ.     20
11.PROMIEŃ ŻARY           19
12.CZARNI-BROWAR WITNICA  17
13.ODRA BYTOM ODRZ.       16
14.ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 13
15.SYRENA ZBĄSZYNEK       10
16.KASZTELANIA SANTOK      2

 11.11.2015

Pogoń
4 : 0

SpójniaII

 

 

tabela klasy "A"
1. TOROMA TORZYM       39
2. ZIELONI LUBIECHNIA  33
3. ZNICZ TRZEMESZNO    29
4. SKP SŁUBICE         28
5. CHROBRY DRZEŃSKO    25
6. POGOŃ KRZESZYCE     17
7. AS PIESKI           16
8. SPÓJNIA II OŚNO     15
9. JUWENIA BOCZÓW      15
10.ZORZA KOWALÓW       14
11.LEŚNIK LEMIERZYCE   11
12.SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 10
13.FAVOR BOBOWICKO      6
14.FC KURSKO            4

 

»

Ostatnio edytowane strony

»

Powiadomienia na pocztę

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, podaj nam swój adres Email.

Adres Email: