Aktualności

Turniej Halowy o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub. 29.01.2017


 W niedzielnym turnieju halowym o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie wystąpiło osiem zespołów, a najlepiej zaprezentowały się ekipy z Lubiechni i Dzierżowa, które po wygraniu swoich grup spotkały się w meczu finałowym, który na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Zielonych. Bardzo słabo zaprezentowały się rezerwy Spójni, które po dobrym pierwszym meczu grupowym, pozostałe mecze przegrały, ulegając również w meczu o siódmą lokatę, zajmując ostatecznie ostatnie miejsce w turnieju. Królem strzelców został zawodnik Zielonych Lubiechnia, Dawid Zawisza, najlepszym bramkarzem wybrano Tomasza Kozłowskiego, golkipera zespołu Złote Piaski Dzierżów, a najlepszym zawodnikiem został Artur Biały z Orkana Długoszyn.

Czytaj więcej...

Turniej Halowy o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub. 28.01.2017


W hali sportowej ZSP w Ośnie Lubuskim odbył się w sobotę już X Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ośno Lub., w którym udział wzięły drużyny: Czarni-Browar Witnica, Warta Słońsk, Dąb Dębno, Feniks Sciechów, Kosmos 78 Rudnica oraz Spójnia Ośno Lub. W ostatniej chwili z uczestnictwa w turnieju wycofała się drużyna  Arki Mierzęcin.

Naszemu zespołowi nie udało się obronić tytułu z poprzedniego turnieju, a główne trofeum przypadło tym razem dla zespołu Dąb Dębno, który wyprzedził Spójnię Ośno i Czarnych-Browar Witnica. Najlepszym bramkarzem wybrano Witalija Chiżniczenkę, zawodnika drużyny z Dębna. Królem strzelców turnieju (13 goli) został Kamil Fryszka, również Dąb Dębno, zaś najlepszym piłkarzem turnieju trenerzy i kierownicy drużyn wybrali Bartosza Werbskiego z Czarnych-Browar Witnica.

 

Czytaj więcej...

Turnieje Halowe Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie

 


W najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 stycznia br.) odbędą się dwa turnieje halowe piłki nożnej seniorów o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie, które rozpoczną cykl turniejów halowych organizowanych w Ośnie Lubuskim.

W sobotnim turnieju planowany jest udział siedmiu zespołów:

Dąb Dębno, Czarni- Browar Witnica, Arka Mierzęcin, Warta Słońsk, Kosmos 78 Rudnica, Feniks Ściechów, Spójnia Ośno Lubuskie (gospodarz zawodów).

W niedzielnym turnieju wystąpi osiem zespołów:

Zorza Kowalów, Zieloni Lubiechnia, Chrobry Drzeńsko, Juwenia Boczów, Orkan Długoszyn, Syrena Cybinka, Smogórzanka Smogóry, Spójnia II Ośno Lub. (gospodarz zawodów).

Rozpoczęcie turniejów o godzinie 10.00 w hali Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim, przy ul. Jeziornej 3. ZAPRASZAMY.

 

sparing: Orzeł Międzyrzecz - Spójnia Ośno


Pierwszy mecz sparingowy Spójni i pierwsze gole w tym roku. Na sztucznej murawie w Międzyrzeczu nasz zespół sprawdzał swoje możliwości, rozgrywając spotkanie z miejscowym Orłem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem Spójni, po golu Adama Sobonia, który wykorzystał precyzyjne podanie Marka Buszczaka.

Druga połowa meczu również wygrana przez nasz zespół, a strzelcem bramki Marcin Szeliga, który pokonał bramkarza gospodarzy uderzeniem piłki głową, po dalekim dośrodkowaniu Piotra Michałka.

Oba zespoły dobrze zaprezentowały się na początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, a spotkanie, prowadzone w szybkim tempie, mogło podobać się grupie kibiców.

 

Czytaj więcej...

Pierwszy trening Spójni


Po przerwie zimowej piłkarze Spójni wznowili treningi, przygotowując się do rozgrywek rundy wiosennej. Nasi zawodnicy 14 stycznia spotkali się na pierwszym w tym roku treningu, który odbył się na stadionie w Ośnie Lubuskim. W tygodniu zajęcia odbywać się będą na obiektach sportowych przy ZSP w Ośnie Lubuskim (orlik i hala), a już w najbliższą sobotę pierwszy sparing, który Spójnia rozegra w Międzyrzeczu.

 

Czytaj więcej...

Pierwszy trening Spójni w 2017 roku


Po przerwie zimowej piłkarze Spójni wznowią treningi, przygotowując się do rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Nasi zawodnicy spotkają się w sobotę 14 stycznia o godz. 13.00 na stadionie w Ośnie Lubuskim. W tygodniu zespół będzie trenował głównie na orliku i hali przy ZSP w Ośnie Lubuskim.

 

Nowe stroje dla Młodzików od firmy OPONEO.PL


Wielkie podziękowania dla Firmy Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz, za ufundowanie kompletu strojów dla drużyny młodzików Spójni Ośno Lubuskie, składa Zarząd, kierownictwo i trenerzy Miejskiego Klubu Sportowego „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie wraz z zawodnikami i rodzicami zawodników rocznika 2004, 2005, 2006.

Czytaj więcej...

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA


 

Jak co roku Boże Narodzenie jest okazją do złożenia świątecznych życzeń: niech to będą święta niezapomniane, spędzone wśród bliskich, z kolędą na ustach i miłością w sercu. Niech nie zabraknie pysznych potraw na świątecznym stole i wymarzonych prezentów pod choinką. Niech zabawa w Sylwestra będzie niezapomniana, a Nowy Rok okaże się jeszcze lepszy od poprzedniego!

Wszystkiego co najlepsze życzą Zarząd, Kierownik, Sztab Szkoleniowy oraz Zawodnicy

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie.

TENIS STOŁOWY: WYNIKI i TERMINARZ


 Tenisiści stołowi Spójni Ośno rozegrali pięć kolejek spotkań, rozgrywek o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego. W czwartej kolejce, po wyrównanej grze, Spójnia uległa aktualnemu liderowi ZKS IV MAZEL Trzonków 7:10, jednak z uwagi na grę w zespole gości nieuprawnionego zawodnika, mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść Spójni. W sobotę 19 listopada nasz zespół uległ w Żaganiu ŻSTS-owi 5:10 i obecnie Spójnia zajmuje ósmą lokatę w tabeli rozgrywek. W najbliższą sobotę, w hali ZSP w Ośnie Lubuskim, nasi tenisiści podejmą Witniczanina Winnica, a spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.

W rozwinięciu informacji podajemy terminarz spotkań i tabelę rozgrywek III Ligi tenisa stołowego.

 

Czytaj więcej...

17 kolejka IV ligi: Spójnia Ośno - Korona Kożuchów


W ostatniej kolejce rundy jesiennej sezonu 2016/2017 Spójnia Ośno podejmuje na własnym stadionie Koronę Kożuchów. Nasz zespół dobrze rozpoczął spotkanie szybko obejmując prowadzenie, po golu Dawida Szczecińskiego, którego podaniem obsłużył Dima Boiko. Korona próbowała wyrównać stan rywalizacji, ale nasze defensywa nie pozwoliła gościom poważniej zagrozić bramce Sebastiana Grendy. Spójnia miała dobre okazje na podwyższenie prowadzenia, gdy groźnie na bramkę rywali strzelali Heham Aivazian, Dawid Szczeciński, Arkadiusz Jarosz i Dima Boiko, a dobrze spisał się golkiper Korony.

Początek drugiej połowy meczu lepszy w wykonaniu Korony, która starała się o zdobycie gola wyrównującego i w 60 minucie była bliska osiągnięcia tego zamiaru. Silny strzał zawodnika gości z 14 metrów i fenomenalna interwencja Sebastian Grendy, która uchroniła nasz zespół od utraty gola. W 75 minucie meczu kontra Spójnia, którą skutecznie zakończył Arkadiusz Jarosz, pokonując bramkarza uderzeniem piłki płasko, po mokrej murawie boiska w „długi” róg bramki. Tuż po swoim wejściu na boisko faulowany w polu karnym jest Piotr Pieróg, a pewnym egzekutorem „jedenastki” Paweł Janik.

Miły akcent Spójni na zakończenie rozgrywek, która dobrze prezentowała się w ostatnich spotkaniach, mocno polepszając swój bilans punktowy oraz pozycję w tabeli rozgrywek. Pomimo porażki zespół z Kożuchowa pokazał się z bardzo dobrej strony i nieco dziwi małą ilość zdobytych punktów oraz ostatnia pozycja w rozgrywkach IV ligi lubuskiej.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA I - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUB.
SOBOTA
25.02.2017 godz. 12.30
 

Spójnia

 

.. : ..

Piast

 
 

MECZ SPARINGOWYHarmonogram sparingów Spójni:

--------------------------------

sobota 21.01.2017 g.14.00

Orzeł Międzyrzecz - Spójnia

0 : 2

 

sobota 28.01.2017 godz. 10.0

Turniej Halowy Ośno Lub.

 2 miejsce

 

sobota 04.02.2017

Spójnia - Błękitni Ołobok

odwołany

 

Wtorek 07.02.2017

Polonia Słubice - Spójnia 

1 : 1

 

sobota 11.02.2017

Spójnia - Kosmos Rudnica

odwołany

 

wtorek 14.02.2017

Steinpol-ILanka Rzepin-Spójnia

0 : 1

 

sobota 18.02.2017

Spójnia - Dąb Dębno

odwłowany

 

sobota 25.02.2017

Spójnia - Piast Karnin

 

Sobota 04.03.2017

Pogoń Krzeszyce - Spójnia


Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania 

zostanie podana w terminie późniejszym. 
  Spójnia II - klasa "A"

ZAKOŃCZENIE RUNDY

 

miejsce: OŚNO LUB.

NIEDZIELA

26.02.2017 godz. 14.00
 

SpójniaII

 

 

.. : ..

ZIELONI

 

MECZ SPARINGOWY


 

Harmonogram sparingów Spójni II:

--------------------------------

niedziela 29.01.2017 godz.10.00

Turniej Halowy Ośno Lub.

VIII miejsce

 

18/19.02.2017

Spójnia II - Smogórzanka

 

25/26.02.2017

Spójnia II - Zieloni Lubiechnia

 

4/5.03.2017

Spójnia II - SKP Słubice

 

11/12.03.2017

Spójnia II - KS Nowiny 

 

18/19.03.2017

Spójnia II - Zjednoczeni Jeniniec

 

Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania 

zostanie podana w terminie późniejszym.

»

Poprzedni mecz

19.11.2016

Spójnia

3 : 0

Korona

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. STILON GORZÓW WLKP.    48
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN 44
3. TS PRZYLEP             36

4. SYRENA ZBĄSZYNEK       33
5. FORMACJA PORT MOSTKI   30
6. PIAST KARNIN           25
7. SPÓJNIA OŚNO LUB.      24
8. SPROATVIA SZPROTAWA    24
9. SANTOS ŚWIEBODZIN      22
10.LUBUSZANIN DREZDENKO   21
11.DĄB PRZYBYSZÓW         21
12.ARKA NOWA SÓL          17
13.MEPROZET STARE KUROWO  17
14.CZARNI-BROWAR WITNICA  16
15.BUDOWLANI LUBSKO       15
16.ODRA GÓRZYCA           15
17.ODRA BYTOM ODRZ.       12
18.KORONA KOŻUCHÓW         8
 13.11.2016

KS Glisno
0 : 9

SpójniaII

 

 

tabela klasy "A"
1. SKP SŁUBICE         36
2. ZIELONI LUBIECHNIA  28
3. GKP PSZCZEW         27  
4. SPÓJNIA II OŚNO     26
5. POGOŃ KRZESZYCE     20
6. LUBNIEWICZANKA      19
7. LEŚNIK LEMIERZYCE   18
8. ZORZA KOWALÓW       15
9. AS PIESKI           13
10.ZNICZ TRZEMESZNO    13
11.SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 12
12.CHROBRY DRZEŃSKO    11
13.JUWENIA BOCZÓW      11
14.KS GLISNO            8
 
»

Ostatnio edytowane strony