Aktualności

rss_button

Spójnia II Ośno - Odra Górzyca

Fatalnie zaczęły niedzielne spotkanie rezerwy Spójni, które podejmowały na własnym boisku Odrę Górzyca. Trzy „wielbłądy” w pierwszym kwadransie meczu, których konsekwencją trzy gole przyjezdnych autorstwa Patryka Osowskiego, Kamila Kuzio i Daniela Tabaki. Od tego momentu Odra mogła spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku i czekać na dogodne okazje do podwyższenia wyniku. Takim początkiem w zasadzie Spójnia II odebrała sobie szanse na korzystny wynik, jednak do końca próbowała odrabiać straty. Jeszcze przed przerwą gola dla naszego zespołu strzelił Mateusz Krasiński, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Krasińskiego i uderzeniem głową umieścił piłkę w „okienku” bramki.

Czytaj więcej...

LLJ: Spójnia Ośno - Formacja Port 2000 Mostki

Udanie zainaugurowali rozgrywki Lubuskiej Ligi Juniorów Starszych piłkarze Spójni, którzy pokonali na własnym boisku zespół Formacji Port 2000 Mostki 4:3. Po dobrej, wyrównanej pierwszej połowie nasi juniorzy przegrywali 0:1, tracąc gola z rzutu wolnego, w którym zawodnik Mostek popisał się kapitalnym uderzeniem w „okienko” bramki. Po przerwie goście podwyższyli prowadzenie, ale nasi juniorzy szybko odpowiedzieli, gdy Patryk Ciesielski zdobył pięknego gola, strzałem z 28 metrów, również w „okienko” bramki. Nasi zawodnicy poszli za ciosem strzelając kolejne gole.

Czytaj więcej...

IV kolejka IV Ligi: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

 


Pierwszej porażki doznali nasi piłkarze, którzy w Rzepinie ulegli Steinpolowi-Ilance 1:2. Do przerwy prowadzili gospodarze, po golach Marcina Żeno i Mateusza Stefanowicza (w doliczonym czasie gry). Po przerwie obie drużyny strzeliły po jednym golu, jednak w obu przypadkach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonych i nie uznali tych bramek. Już w doliczonym czasie gry drugiej połowy Spójnia strzeliła kontaktowego gola, autorstwa Piotra Kurdykowskiego, ale na wyrównanie zabrakło już czasu. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony w Rzepinie, prezentując futbol na wysokim poziomie i walcząc do ostatniej minuty o korzystny wynik. Gospodarze potwierdzili swoją wartość zdobytą na trzecioligowych boiskach i skrupulatnie wykorzystali błędy naszego zespołu, wykazując się lepszą skutecznością.

Czytaj więcej...

Turnieje Orików


W okresie wakacyjnym najmłodsi adepci piłki nożnej naszego klubu uczestniczyli w dwóch dużych turniejach piłkarskich, organizowanych w Myśliborzu i Kostrzynie. 5 lipca odbył się w Myśliborzu Turniej „MASITA Myślibórz CUP 2014”, zaś 23 sierpnia w Kostrzynie, Turniej Orlików „TORNEO LUBUSKIE” o puchar Prezesa KSSSE oraz Burmistrza Kostrzyna nad Odrą. W rozwinięciu informacji podajemy wyniku naszego zespołu oraz zdjęcia z tych ciekawych imprez sportowych.  

Czytaj więcej...

III kolejka IV Ligi: Łucznik Strzelce Kraj. - Spójnia Ośno

Pierwsze wyjazdowe spotkanie, w którym Spójnia mierzyła swe siły w Strzelcach Krajeńskich z miejscowym Łucznikiem, zakończyło się bezbramkowym remisem. Mecz nie stał na wysokim poziomie piłkarskim i brakowało w nim dobrych sytuacji na strzelenie gola, a podczas gry dominowała twarda, momentami wręcz ostra ligowa walka. Dość wspomnieć, że arbiter spotkania pokazał łącznie dziesięć żółtych kartek, (tu również było remisowo), a obie drużyny kończyły mecz osłabione po jednym zawodniku.

Czytaj więcej...

Warta Gorzów Wlkp. - Spójnia II Ośno

W wyjazdowym meczu rozegranym w Gorzowie Wlkp. rezerwy Spójni uległy miejscowej Warcie 1:2, a na przerwę drużyny schodziły z wynikiem remisowym 1:1. Prowadzenie objęli gospodarze, którzy wykorzystali rzut rożny w 30 minucie gry. Brak zdecydowania w wybiciu piłki naszego bramkarza i obrońców i w zamieszaniu przed „piątką” zawodnik Warty wpakował piłkę do bramki. Nasz zespół szybko odpowiedział, gdy kolejnej, składnej akcji w polu karnym faulowany był Michał Masztalerz, a „jedenastkę” na gola pewnie zamienił Maciek Zimny. Remisowa pierwsza połowa i należy podkreślić, że lepiej piłkarsko w tej części gry prezentowała się Spójnia II.

Czytaj więcej...

Smutne chwile!


Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w nocy z czwartku na piątek zakończył swój żywot pies Puszek, czworonogi przyjaciel Kierownika Klubu Wojtka Woźniaka i maskotka Spójni. Puszek od wielu lat witał zawodników, trenerów i sympatyków klubu przed treningami i meczami Spójni. Ciężko będzie wypełnić pustkę po przesympatycznym psiaku, który towarzyszył naszemu Kierownikowi w prawie wszystkich zajęciach prowadzonych na stadionie w Ośnie Lubuskim. Do smutku i żalu po utraconym ulubieńcu Pana Kierownika przyłączają się zawodnicy, sztab szkoleniowy i zarząd MKS Spójnia Ośno Lubuskie.

Spójnia II Ośno - Toroma Torzym

W zaległym meczu, który miał inaugurować rozgrywki klasy okręgowej, rezerwy Spójni pokonały Toromę Torzym 1:0, a jak się okazało wynik został ustalony już w pierwszej części meczu. Zwycięskiego gola dla Spójni II strzelił Arek Wójcik, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Mateusza Krasińskiego. Zasłużona wygrana Spójni II, która nie pozwoliła rywalowi poważniej zagrozić bramce Jarka Smorowińskiego, a w drugiej połowie meczu powinna udokumentować wygraną kolejnymi bramkami. Przed naszymi rezerwami coraz trudniejsze wyzwania, które już w sobotę udają się do Gorzowa Wlkp. na mecz z Wartą, a w następnej kolejce Spójnia II podejmie Odrę Górzyca.

Czytaj więcej...

Spójnia II Ośno - Radowiak Drezdenko


Z tygodniowym opóźnieniem rozpoczęli ligowe rozgrywki zawodnicy rezerw Spójni, którzy w nowym sezonie reprezentują Ośno Lubuskie w klasie okręgowej. Z tej właśnie okazji Wiceprezes GOZPN Zenon Chmielewski, wręczył naszym zawodnikom okolicznościowy puchar, a rywalem w pierwszej potyczce była drużyna Radowiaka Drezdenko, również beniaminek klasy okręgowej. Przybyli kibice nie powinni żałować poświęconego czasu, gdyż obejrzeli stojące na dobrym poziomie, wyrównane spotkanie, które zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Pierwsze trafienie dla Spójni II w nowym sezonie zaliczył - po kapitalnym strzale - Patryk Krasiński.  

Czytaj więcej...

II kolejka IV Ligi: Spójnia Ośno - Sprotavia Szprotawa


Już w świąteczny piątek Spójnia Ośno rozegrała mecz II kolejki Lubuskiej IV Ligi. Spotkanie odbyło się Ośnie Lubuskim, a rywalem naszego zespołu była Sprotavia Szprotawa. Po bezbramkowej pierwszej połowie meczu kibice doczekali się goli, których autorami byli nasi piłkarze. Prowadzenie Spójnia Ośno objęła po rzucie rożnym, w którym dośrodkowanie Pawła Janika wykorzystał Henryk Kurdykowski. Wynik meczu ustalił Daniel Szafran, skutecznie kończąc dogranie piłki od Piotra Kurdykowskiego. Ostatecznie 2:0 dla Spójni, a zaznaczyć należy, że goście nie wykorzystali rzutu karnego, a Spójnia kończyła mecz w dziewięciu.  

Czytaj więcej...

»

Kolejny mecz

Sobota 20.09.2014r.

Ośno Lub. godz. 16.00

 
 

... : ...

 

 

  Spójnia               Lubuszanin

 

 

  pozostałe mecze VII kolejki:

KSF - Czarni-Browar

Budowlani - Piast I.

Stal - Santos

Sprotavia - Zjednoczeni

Łucznik - Odra

Steinpol-Ilanka - Promień

Arka - Piast Cz.

 

 PIĄTEK 19.09.2014

Międzyrzecz godz. 17.30

 

... : ...

  

 

    ORZEŁ            Spójnia II

 


 

mecze VII kolejki:

Błękitni - Meprozet

Toroma - Spartak

Radowiak - LZS

Warta G. - GKS

Odra - Warta S.

Iskra - Kasztelania

Polonia - GKP

 

»

Poprzedni mecz

13.09.2014

Czarni

1 : 1

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej:
1. BUDOWLANI LUBSKO        18
2. STEINPOL-ILANKA RZEPIN  16

3. KSF ZIELONA GÓRA        14
4. SANTOS ŚWIEBODZIN       11
5. ODRA BYTOM ODRZ.        10
6. ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.   9
7. SPÓJNIA OŚNO LUB.        9
8. ARKA NOWA SÓL            8
9. PIAST IŁOWA              8
10.PROMIEŃ ŻARY             5
11.STAL SULĘCIN             5
12.LUBUSZANIN DREZDENKO     5
13.SPROTAVIA SZPROTAWA      4
14.CZARNI-BROWAR WITNICA    4
15.ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA   3
16.PIAST CZERWIEŃSK         3

 13.09.2014

SpójniaII

3 : 2

Polonia

 

 

tabela klasy Okręgowej
 
1. WARTA SŁOŃSK           15
2. ORZEŁ MIĘDZYRZECZ      13
3. SPARTAK DESZCZNO       13
4. KASZTELANIA SANTOK     13
5. GKP PSZCZEW            12
6. LZS BOBRÓWKO           12
7. POLONIA LIPKI WIELKIE   9
8. ISKRA JANCZEWO          9
9. MEPROZET STARE KUROWO   8
10.SPÓJNIA II OŚNO         8
11.WARTA GORZÓW WLKP.      8
12.GKS BLEDZEW             7
13.ODRA GÓRZYCA            4
14.TOROMA TORZYM           3
15.RADOWIAK DREZDENKO      2
16.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW     0

 

»

Ostatnio edytowane strony

»

Powiadomienia na pocztę

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowościach na stronie, podaj nam swój adres Email.

Adres Email: