Aktualności

Komunikat PZPN ws. Rozgrywek niższych lig w sezonie 2019/2020.


 Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane.

Obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące epidemii COVID-19 uniemożliwiały kontynuowanie rozgrywek w zaplanowanej pierwotnie formie. Jednocześnie informujemy, że za układ końcowych tabel sezonu 2019/2020 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Po sezonie 2019/2020 nie będzie natomiast spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Decyzje odnośnie rozgrywek III ligi mężczyzn, rozgrywek kobiecych oraz pozostałych prowadzonych przez PZPN, zostaną podjęte przez Zarząd PZPN podczas najbliższego posiedzenia, zaplanowanego na wtorek 12 maja.

Czytaj więcej...

Jak korzystać z obiektów sportowych od dnia 4 maja 2020r.


Od 4 maja kluby sportowe i szkółki oraz akademie piłkarskie znów będą mogły prowadzić treningi w ograniczonym zakresie. Obowiązujący limit uczestników na każdym boisku to sześć osób plus osoba prowadząca zajęcia. Możliwość korzystania z obietów sportowych jest jednak uzależnione od spełnienia wymogów bezpieczeństwa oraz zapewnenia m.in. środków do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego. Wyklucza się również możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego.

Ministerstwo Sportu odpowiedziało na najważniejsze pytania dotyczące szczegółów korzystania z obiektów sportowych na nowych zasadach. W rozwinięciu informacji najczęściej zadawane pytania:

Czytaj więcej...

Kolejny Komunikat Dep. Rozgrywek Krajowych PZPN


 

Uwzględniając aktualną sytuację wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 i związanym z tym ogłoszeniem stanu epidemicznego, a następnie stanu epidemii na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje.

1. Wznowienie rozgrywek Fortuna I Ligi oraz II ligi nastąpi w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku i planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23 – 34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020.

2. Zaległe mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2019/2020 zostaną rozegrane 27 maja 2020 roku. Po ich rozegraniu zostaną ustalone terminy meczów 1/2 finału i Finału.

3. Zgodnie z komunikatem opublikowanym po spotkaniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, który dostępny jest TUTAJ, wszystkie mecze III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet oraz mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych, zostają odwołane do 11 maja 2020 roku włącznie.

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODAKTU DLA SPÓJNI!
  "Miejski Klub Sportowy "SPÓJNIA" Ośno Lub."

nr KRS 0000062465
JEST JEDNOSTKĄ UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

WPISZ W SWOIM ZEZNANIU PODATKOWYM

NAZWĘ KLUBU I NR KRS
a 1% TWOJEGO PODATKU

POMOŻE NASZEMU KLUBOWI.

ŚWĄTECZNE ŻYCZENIA


 życzą

   Zarząd, Kierownik, Trenerzy oraz Zawodnicy

 

 

MKS SPÓJNIA Ośno Lubuskie

 

ŚP. DARIUSZ WOŹNIAK


27 marca w godzinach wieczornych w wieku 57 lat zamarł Dariusz Woźniak długoletni działacz, sympatyk i kibic Jego ukochanej Spójni. Każdy, kto bywał na stadionie w Ośnie z pewnością kojarzy Jego postać lub głos, który przez lata brzmiał z wysłużonych głośników.

 

Śmierć przyszła po Niego nagle - odszedł we własnym łóżku. Zostawił za sobą pogrążona w żałobie rodzinę - w tym wnuka, który nigdy nie zobaczy już swojego dziadka z mikrofonem i łzą w oku, podczas świętowania sukcesów naszego klubu.

 

Uroczystość pochówku odbędzie się w najbliższych dniach. W imieniu rodziny prosimy o modlitwę z domu i uszanowanie powagi sytuacji związanej z epidemią, z jaką w ostatnich tygodniach się wszyscy borykamy. Na pożegnanie i chwilę zadumy Darka przyjdzie odpowiednia chwila w lepszym i spokojniejszym czasie.

 

Najszczersze wyrazy współczucia w imieniu klubu sportowego MKS Spójnia Ośno Lubuskie składamy pogrążonej w żałobie rodzinie – Żonie Beacie, Synowi Michałowi i Bratu Wojciechowi kierownikowi Naszego Klubu.

WAŻNY KOMUNIKAT!


 

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

 

że w piątek 27 marca 2020r. zmarł

 

Dariusz Woźniak

 

-  ukochany brat  naszego Kierownika  –

 

Wojtka Woźniaka.

 

Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje

 

Kierownikowi, Małżonce, Rodzinie i Bliskim

 

zmarłego  składają

 

Zarząd,  Sztab Szkoleniowy oraz Zawodnicy

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie.

 

 

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN


"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu."

Czytaj więcej...

ZAWIESZENIE ROZGRYWEK I TRENINGÓW


Na podstawie Uchwały nr 14/2020 z dn. 12 marca 2020 r. Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zawiesza wszystkie rozgrywki prowadzone przez Lubuski ZPN do odwołania.

W związku z powyższym w najbliższą sobotę mecz inaugurujący rundę wiosenną z Pogoń Skwierzyna nie odbędzie się.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie zajęcia grup młodzieżowych oraz seniorskich prowadzone przez nasz klub zostają zawieszone do odwołania.

BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW


INFORMUJEMY,

ŻE WE WTOREK 10 MARCA

ODBĘDĄ SIĘ BADANIA LEKARSKIE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.

BADANIA ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE NA STADIONIE SPORTOWYM W OŚNIE LUBUSKIM,

OD GODZINY 18.30.

OBECNOŚĆ ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWA


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: IŁOWA
 
SOBOTA

 
26.09.2020 godz. 16.00
 
 

PIAST

..:..

SPÓJNIA

 

  

 Pozostałe mecze 10 kolejki

 -------------------------

Tęcza - Korona

Dąb - Lechia II

Stilon - Meprozet

Carina - Czarni Żagań

Arka - Stal

Odra - Pogoń Skwierzyna

Czarni Witnica - Pogoń Świebodzin

Ilanka - Polonia

Pauza - Syrena

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

19.09.2020

Spójnia

2:1

Ilanka

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. ILANKA RZEPIN          20
2. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   20
3. CARINA GUBIN           19
4. ODRA NIETKÓW           15
5. LECHIA II ZIELONA GÓRA 14
6. MEPROZET STARE KUROWO  14
7. ARKA NOWA SÓL          13
8. CZARNI-BROWAR WITNICA  13
9. SPÓJNIA OŚNO LUB.      13

10.CZARNI ŻAGAŃ           12
11.KORON KOŻUCHÓW         11
12.STILON GORZÓW WLKP.    11
13.SYRENA ZBĄSZYNEK       9
14.POLONIA SŁUBICE        8
15.TĘCZA KROSNO ODRZ.     8
16.POGOŃ ŚWIEBODZIN       7
17.PIAST IŁOWA            7
18.POGOŃ SKWIERZYNA       5
19.STAL SULĘCIN           4

 

»

Ostatnio edytowane strony