Aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT!


 

Z głębokim żalem zawiadamiamy,

 

że w piątek 27 marca 2020r. zmarł

 

Dariusz Woźniak

 

-  ukochany brat  naszego Kierownika  –

 

Wojtka Woźniaka.

 

Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje

 

Kierownikowi, Małżonce, Rodzinie i Bliskim

 

zmarłego  składają

 

Zarząd,  Sztab Szkoleniowy oraz Zawodnicy

MKS „SPÓJNIA” Ośno Lubuskie.

 

 

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN


"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu."

Czytaj więcej...

ZAWIESZENIE ROZGRYWEK I TRENINGÓW


Na podstawie Uchwały nr 14/2020 z dn. 12 marca 2020 r. Zarząd Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zawiesza wszystkie rozgrywki prowadzone przez Lubuski ZPN do odwołania.

W związku z powyższym w najbliższą sobotę mecz inaugurujący rundę wiosenną z Pogoń Skwierzyna nie odbędzie się.

 

Jednocześnie informujemy, że wszelkie zajęcia grup młodzieżowych oraz seniorskich prowadzone przez nasz klub zostają zawieszone do odwołania.

BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW


INFORMUJEMY,

ŻE WE WTOREK 10 MARCA

ODBĘDĄ SIĘ BADANIA LEKARSKIE WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW MKS SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE.

BADANIA ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE NA STADIONIE SPORTOWYM W OŚNIE LUBUSKIM,

OD GODZINY 18.30.

OBECNOŚĆ ZAWODNIKÓW OBOWIĄZKOWA

SPARING: Budowlani Murzynowo - Spójnia Ośno Lubuskie


W kolejnym meczu sparingowym pokonujemy w Gorzowie Wielkopolskim na sztucznej płycie ZLKS Budowlani Murzynowo 3:2

Bramki dla Spójni zdobyli:
➡️ Henryk Kurdykowski
➡️ Paweł Janik
➡️ Paweł Gurgul

BUDOWLANI - SPÓJNIA 2:3

Czytaj więcej...

SPARING: Stilon Gorzów - Spójnia Ośno


W czwartym meczu sparingowym remisujemy z Stilonem Gorzów 0:0. Pomimo nienajlepszych warunków atmosferycznych mecz stał na całkiem niezłym poziomie i rozgrywany był w szybkim tempie. Sytuacji podbramkowych z obu stron nie brakowało choć gospodarze mięli ich więcej (poprzeczka i słupek), ale w świetnej dyspozycji w tym meczu znajdował się nasz bramkarz Bartosz Grala, który obronił także dwie groźne sytuacje Stilonu. Z naszej strony po ładnej akcji Michał Dyc postraszył bramkarza Stilonu jednak oddał strzał niecelny a także Heham Aivazian w dość stykowej sytuacji (piłka wg. sędziego nie przekroczyła lini bramowej) po strzale głową mógł doprowadzić do prowadzenia naszego zespołu. Nie mniej cieszy zaangażowanie i gra naszych zawodników z wymagającym rywalem, który wcześniejsze dwa sparingi wygrał z 3 ligową Lechią Zielona Góra oraz FC Frankfurtem n/O.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


Pierwszy raz w finale turnieju halowego młodzików spotkały się dwa zespoły z naszej gminy. W meczu decydującym o zdobyciu pierwszego miejsca piłkarze Spójni Ośno pokonali Smogórzankę Smogóry 7:0. W pozostałych meczach o miejsca 3-8 decyzdowały rzuty karne, a trzecią lokatę zajęli piłkarze Ilanki Rzepin, którzy pokonali UKS Perłę Cybinka. Ponownie królem strzelców został Kamil Bąk, zdobywca 9 goli, (identyczną ilość bramek zdobył zawodnik Ilanki Rzepin Daniel Ciesielski) a najlepszym bramkarzem wybrano Wiktora Łobaczewskiego (Ilanka Rzepin). Marek Trzeciak, zawodnik Spójni Ośno, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.


 

Bardzo dobry występ najmłodszych adeptów piłki nożnej Spójni Ośno Lubuskie, którzy w halowym turnieju o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie zdobyli główne trofeum. Na drugim miejscu uplasował się zespół UKS-u Perły Cybinka, zaś trzecią lokatę zajęła drużyna UKS-u Warty Słońsk. Królem strzelców został Kamil Bąk (Spójnia Ośno), zdobywca 12-stu goli, najlepszym bramkarzem wybrano Natana Lepionkę (Pogoń Krzeszyce). Najlepszym zawodnikiem turnieju została wybrana Marysia Słowińska, piłkarka UKS-u Perły Cybinka. 

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Trampkarzy o Puchar Dyrektora Bloominess Polska.


 Druga edycja turnieju halowego Trampkarzy o puchar Dyrektora Bloominess Polska sp. z o.o. i bardzo udane zawody, w których udział wzięło osiem zespołów. Po główne trofeum sięgnęli młodzi piłkarze z Kostrzyna, którzy wystawili do gry dwie ekipy i obie zameldowały się w meczu finałowym. W meczu o trzecie miejsce, po bardzo zaciętym pojedynku, zwyciężyła drużyna UKS-u Polonii Słubice, która pokonała Spójnię Ośno 1:0. Królem strzelców turnieju został zawodnik TS Celulozy Kostrzyn Kamil Maj (9 goli), najlepszym bramkarzem został Bartosz Bortnowski (Smogórzanka Smogóry), a jako najlepszego zawodnika trenerzy wybrali Jakuba Gawlika z TS Celulozy Kostrzyn.

Czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Bloominess Polska.


W niedzielę 26 stycznia, w hali Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim odbył się halowy turniej piłki nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Dyrektora Bloominess Polska Sp. z o.o.

W turnieju brało udział sześć zespołów, a rozgrywki zdominała ekipa z Kostrzyna, która zasłużenie zdobyła główne trofeum oraz dwie nagrody indywidualne. Drugie miejsce zajął zespół Spójni B Ośno, a trzecie Stali Sulęcin. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi piłkarze, z których zostały utworzone dwa zespoły Spójni A i Spójni B. Drużynę A reprezentowali zawodnicy z młodszych roczników naszego klubu, zaś drużynę B starsi (rocznik 2003 i 2005). Choć nasza młodzież przegrała swoje pojedynki i raz z remisowała (w pierwszym meczu ze Spójnią B), to jednak zyskała uznanie uczestników turnieju za poziom swoich umiejętności. Zespół Spójni B bardzo dobrze finiszował, co pozwoliło zająć wysokie, drugie miejsce. Królem strzelców został Emil Cichoń (TS Celuloza Kostrzyn), zdobywca dziewięciu goli, najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Markiewicza ze Steinpolu-Ilanki Rzepin, zaś najlepszym zawodnikiem Ernesta Markowskiego - TS Celuloza Kostrzyn.

Czytaj więcej...


Herb Ośna Lubuskiego

MKS Spójnia jest finansowany z budżetu Gminy Ośno Lubuskie.

Wspierają nas:


Iltrans

Bloominess

bs ośno

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Nadleśnictwo Ośno Lub.

Dariusz Kozakiewicz

alu-met ośno

Zenon Maśluk

Apteka przy Ratuszu

Apteka przy Ratuszu

»

Kolejny mecz

SPÓJNIA - IV LIGA LUBUSKA 

 

Miejsce: OŚNO LUB.
 
SOBOTA

 
24.10.2020 godz. 15.00
 
 

SPÓJNIA

..:..

POGOŃ

 

 

 

 Pozostałe mecze 14 kolejki

 -------------------------

Tęcza - Stilon

Carina - Dąb

Syrena - Korona

Arka - Lechia II

Odra - Meprozet

Czarni Witnica-Czarni Żagań

Piast - Stal

Polonia - Pogoń Świebodzin

Pauza - Ilanka Rzepin

 

 

 


 

 

»

Poprzedni mecz

17.10.2020

Pogoń

0:1

Spójnia

 

 

tabela IV Ligi Lubuskiej
1. CARINA GUBIN           29
2. DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW   29
3. ILANKA RZEPIN          26
4. CZARNI-BROWAR WITNICA  22
5. STILON GORZÓW WLKP.    21
6. ODRA NIETKÓW           21
7. SPÓJNIA OŚNO LUB.      20
8. ARKA NOWA SÓL          19
9. POLONIA SŁUBICE        18

10.MEPROZET STARE KUROWO  18
11.CZARNI ŻAGAŃ           15
12.SYRENA ZBĄSZYNEK       15
13.LECHIA II ZIELONA GÓRA 14
14.PIAST IŁOWA            14
15.KORONA KOŻUCHÓW        12
16.POGOŃ ŚWIEBODZIN       8
17.TĘCZA KROSNO ODRZ.     8
18.POGOŃ SKWIERZYNA       5
19.STAL SULĘCIN           4

 

»

Ostatnio edytowane strony