Spójnia II Ośno - Spartak Deszczno

Po przerwie bardzo nierówna gra naszego zespołu, który najpierw pozwolił strzelić sobie aż trzy gole, po których Spartak wyszedł na prowadzenie 4:2, a następnie postarał się o wyrównanie wyniku. Trzeciego gola na Spójni zdobył Przemek Lipski, który odważnym wślizgiem, zakończył składną akcję zespołu zainicjowaną przez Patryka Przybylskiego. Kilka minut później dośrodkowanie z rzutu rożnego Piotra Koszeli, wykorzystał Maciek Zimny, który uderzeniem piłki głową pokonał bramkarza gości. Kilka minut później Spartak zdobył zwycięskiego, mając jeszcze na 5 minut przed końcem meczu szanse na kolejną bramkę z rzutu karnego, ale Jarek Smorowiński wyczuł intencje strzelającego, broniąc „jedenastkę”.