Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

WYNIKI ZESPOŁU ORLIKÓW

Bardzo dobrze radzą sobie nasi najmłodsi adepci piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików rywalizują z UKS-em Polonią Słubice o pozycję lidera w swojej grupie. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, w tym wyniki turnieju w Ośnie Lubuskim, który odbył się 8 października, na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim.

Młodzicy Spójni próbowali przełamać się w Kostrzynie,  gdzie rozgrywali spotkanie z zespołem UKS-u Celulozy. Pierwsza połowa meczu to ambitna gra naszego zespołu, ale lepsza skuteczność gospodarzy, którzy trzykrotnie trafili do bramki Spójni. Druga połowa meczu ponownie słabsza w wykonaniu naszych zawodników, którzy aż dziesięciokrotnie dopuścili do utraty bramki i ostatecznie wysokie zwycięstwo UKS-u Celulozy Kostrzyn 13:0.

Szkolny turniej piłki nożnej

W sobotnie przedpołudnie na orliku Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim odbył się kolejny turniej dla dzieci i młodzieży szkolnej, organizowanego w ramach "Lato Ośo 2016". Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych - orlik i młodzik. W obu kategoriach wystąpiły trzy drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż. W rozwinięciu informacji prezentujemy wyniki meczów i końcową klasyfikację oraz zdjęcia z turnieju.

Bardzo udana runda naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy w rozgrywkach terenowej ligi orlików zajęli drugą lokatę w swojej grupie. Podopieczni Krzysztofa Gurgula wygrali dwa z sześciu turniejów a pozostałych zajęli drugą lokatę. Zwycięzcą grupy orlików,  w której występował nasz zespół, została drużyna Steinpolu-Ilanki Rzepin.

W rozwinięciu informacji prezentujemy wyników turniejów orlików, które zostały rozegrane po turnieju w Ośnie Lubuskim.

Wysoką wygraną zakończył sezon zespół młodzików Spójni, którzy w Kowalowi rozbili Zorzę 11:0. Podopieczni Piotr Didyka do przerwy prowadzili 5:0, dorzucając w drugiej połowie meczu jeszcze sześć bramek. Strzelcami goli dla Spójni byli: Artur Lenard-4, Jakub Paszkowski-3, Bartek Sabaciński, Tobiasz Fudalin, Dominik Fudalin, Patryk Róż. Ostatecznie drużyna młodzików Spójni zajęła w rundzie wiosennej trzecią lokatę w tabeli rozgrywek, a zwycięzcą ligi zostali piłkarze Stali Sulęcin.

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie Okręgowej Ligi Młodzików, w którym Spójnia podejmowała w Ośnie Lubuskim Lubniewiczankę Lubniewice. Po pierwszej połowie meczu prowadzili goście 2:1, a jedyny gol dla Spójni padł po samobójczym trafieniu zawodnika gości. Po przerwie wynik meczu wyrównał Jakub Paszkowski, a na prowadzenie Spójnie wyprowadziła bramka Artura Lenarda. Goście walczyli jednak do końca i w ostatniej akcji meczu doprowadzili do wyrównania.

Zespół Stali Sulęcin przerwał dobrą passę młodzików Spójni, którzy na własnym boisku ulegli rywalom 1:5. Do przerwy prowadzili goście dwiema bramkami, a tuż po wznowieniu gry w drugiej części meczu, Artur Lenard strzelił gola kontaktowego, ale następnie gole strzelali już tylko przyjezdni.

Sporą niespodziankę sprawił dzisiaj zespół młodzików Spójni, który w Rzepinie rywalizował z młodzikami Setinpolu-Ilanki (przypomnijmy – finalistami turnieju „Z podwórka na stadion -  o Puchar Tymbarku). Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a do przerwy prowadziła Spójnia 2:1. Gole dla naszego zespołu strzelili Artur Lenard i Dominik Fudalin.

OLM: Spójnia Ośno - UKS Polonia Słubice

Drużyna młodzików Spójni rozbiła zespół UKS Polonia Słubice aż 10:1. Do przerwy nasz zespół prowadził już 5:1, a w drugiej części gry nasi młodzi piłkarze ponownie dorzucili jeszcze pięć goli, nie tracąc już żadnej. Strzelcami bramek dla Spójni byli: Jakub Paszkowski-2, Dominik Fudalin, Artur Lenard-4, Patryk Róż-3.

W czwartek 5 maja zespół młodzików Spójni nadrabiał zaległości, rozgrywając mecz okręgowej ligi młodzików, w którym podejmował na własnym boisku Zorzę Kowalów. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Spójni 9:2, a do przerwy nasz zespół prowadził już 4:1. Gole dla naszego zespołu strzelali: Jakub Paszkowski-3, Tobiasz Fudalin-4, Artur Lenard-2.