Aktualności

Strona Główna ›› Trampkarz Młodszy

Turniej Orlików w Ośnie Lubuskim

Bardzo dobry występ naszych orlików, którzy w sobotę 30 kwietnia rozgrywali swój turniej, w ramach terenowej ligi orlików. Najmłodsi adepci piłki nożnej Spójni zwyciężyli we wszystkich meczach tego turnieju, co rzecz jasna dało im pierwsze miejsce w tych zawodach. Tydzień wcześniej, na boisku w Słońsku, zespół orlików Spójni również radził sobie bardzo dobrze wygrywając trzy mecze, remisując w jednym spotkaniu i przegrywając też w jednym meczu. W rozwinięciu informacji podajemy wyniki Spójni w poszczególnych meczach obu turniejów.

Pomimo ambitnej postawy, młodzikom Spójni nie udało się pokonać swoich rówieśników z Lubniewiczanki Lubniewice. Po pierwszej połowie meczu wynik remisowy 1:1, gdzie prowadzenie objęli gospodarze, po samobójczym trafieniu naszego zawodnika, a do wyrównania doprowadził Jakub Paszkowski.

Po przerwie dwa rzuty karne dla gospodarzy, po zagraniach ręką naszych obrońców i dwubramkowe prowadzenie Lubniewiczanki. Jakub Paszkowski strzelił gola kontaktowego, ale w końcówce meczu gospodarze czwartym golem ustalili wynik spotkania, tak więc ostatecznie 4:2 dla Lubniewiczanki Lubniewice.

Porażką Spójni 0:3 zakończyło się wyjazdowe spotkanie młodzików, którzy na boisku w Żubrowie walczyli o punkty ze Stalą Sulęcin. DO przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, jednak w końcówce drugiej połowy meczu, gospodarze trzykrotnie trafili do bramki Spójni.

OLM: Spójnia Ośno - Steinpol-ILanka Rzepin

Tym razem słabszy występ młodzików Spójni, którzy w bieżącej kolejce podejmowali w Ośnie Lubuskim młodzików Steinpolu-Ilanki Rzepin. Do przerwy goście prowadzili dwiema bramkami, ale w drugiej części meczu dominacja Rzepina była już bardziej zdecydowana. Zespół z Rzepina zdobył pięć goli po przerwie i ostatecznie mecz zakończył się wygraną Steinpolu-Ilanki 7:0.

Turniej halowy Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lub.

Dobry poziom sportowy oraz niezwykłe emocje (zwłaszcza w meczach decydujących o układzie tabeli końcowej), w trzeciej edycji turnieju halowego Orlików o Puchar Burmistrza MiG Ośno Lubuskie. Dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze Spójni, którzy po zajęciu drugiej lokaty w swojej grupie i wygraniu w meczu półfinałowym z Wartą Słońsk, w spotkaniu o trzecie miejsce pokonali zespół Akademii Piłkarskiej „Bosko” Sulęcin 3:2. Ukoronowaniem turnieju był mecz finałowy, w którym spotkały się dwie najlepsze drużyny: UKS Polonia Słubice i Steinpol-Ilanka Rzepin. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy 2:2, więc o wygranej zdecydowały rzuty karne, gdzie lepsi okazali się piłkarze z Rzepinia. Królem strzelców turnieju został Marcin Graczyk, zawodnik Steinpolu-Ilanki Rzepin, zdobywca 5 goli. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Spójni Ośno Lubuskie – Adam Ilnicki, zaś najlepszym zawodnikiem Igor Ławrynowicz – UKS Polonia Słubice.

Swoje zmagania ligowe 12-go września rozpoczęli, a turniejem w Sulęcinie (17 października) zakończyli najmłodsi adepci piłki nożnej, występujący w kategorii orlik. Młodzi piłkarze Spójni na półmetku rozgrywek, tj. po sześciu turniejach, które odbyły się w Słońsku, Kostrzynie Ośnie i Rzepinie, Torzymiu i Sulęcinie, uplasowali się na trzeciej pozycji w tabeli rozgrywek. W rozwinięciu informacji prezentujemy osiągnięte wyniki i klasyfikację po rundzie jesiennej.

Meczem z UKS Celuloza Kostrzyn zakończyli rozgrywki rundy jesiennej piłkarze wystepujący w okręgowej lidze młodzików. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Celulozy 9:0(5:0), a nasz zespół nie może zaliczyć tych rozgrywek do udanych, odnosząc komplet porażek w swojej grupie, tym samym zajmując ostatnie miejsce w tabeli na półmetku sezonu.

Drużyna młodzików Spójni Ośno próbowała powalczyć o punkty w Sulęcinie, gdzie mierzyła swe siły w meczu przeciwko Stali Sulęcin. Do przerwy prowadzili gospodarze dwiema bramkami, a po przerwie piłkarze Stali dorzucili jeszcze dwa trafienia i mecz zakończył się wygraną Sulęcina 4:0.

OLM: Spójnia Ośno - UKS Czwórka Kostrzyn

Niestety kolejną porażką naszego zespołu zakończył się mecz okręgowej ligi młodzików, w którym Spójnia Ośno gościa UKS Czwórkę Kostrzyn. Już do przerwy goście prowadzi pięcioma bramkami, dorzucając po przerwie kolejne pięć bramek i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 10:0.

OLM: Steinpol-Ilanka Rzepin - Spójnia Ośno

W bieżącej kolejce rozgrywek okręgowej ligi młodzików Spójnia Ośno rozgrywała swoje spotkanie w Rzepinie, gdzie rywalem naszych zawodników była miejscowa Steinpol-Ilanka. Prowadzenie już w trzeciej minucie meczu objęła Spójnia, po golu Justyna Błaszczyka, lecz w dalszej części gry gole strzelali już tylko piłkarze gospodarzy. Do przerwy Ilanka prowadziła 3:1, a po ostatnim gwizdku sędziego wynik brzmiał 8:1 dla Steinpol-Ilanki Rzepin.